Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Heh... Mnie nie chodzi o to czy gra mi się spodoba czy nie bo to jest pewne, ale gdzie kupie jak najtaniej. Z resztą nie ważne już. Jednak zamówię na gram.pl. Będę przynajmniej pewny że paczka dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2009 o 21:19, Sejf napisał:

No niestety, do piątku. Na stronie zmieniono datę wysyłki, od kilku godzin stoi, że wysyłka
będzie 5.11 :(


Serio? Więc jestem raczej pewny, że będzie jak w przypadku Wiedźmina..grę dostanę w poniedziałek albo we wtorek. Masakra...w takim razie zaczynam żałować, że zamówiłem pre-order ;(

Dnia 02.11.2009 o 21:19, Sejf napisał:

Chyba, że odbierasz grę w ich siedzibie, to pewnie w czwartek będzie do odbioru.

To raczej nie wchodzi w grę..za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, tak jest na stronie. Cieszyłem się bardzo, że wysyłka będzie w środę. W czwartek i piątek bym miał czas by pograć.

Weekend mam dosyć zajęty, więc jeżeli usiądę nad grą to tylko na moment. Wkurzyli mnie trochę, ale co zrobić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 21:32, tykus napisał:

Na filmwebie. Zresztą wysłałem sam. Nie orientujesz się może, czy przysyłają jakieś potwierdzenia
otrzymania tych maili? Bo ja niestety nic takiego nie dostałem.

Faktycznie filmweb - przepraszam. Ale byłem blisko - i jedno i drugie dotyczy kinematografii :)
Osobiście nie posyłałem - pozwoliłem się bawić kobiecie (przynajmniej w edytorze nie miała problemów ze strowaniem ^_^) - była już wcześniej zarejestrowana na ich stronie i posłała z tego konta - dostała jakieś potwierdzenie w mailu zwrotnym, jeśli chcesz wypytam dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę moda na chwalenie się swoimi tworami :) Oto moje. Pewnie którymś z nich rozpocznę grę, stworzyłem jeszcze elfkę, ale jej wolałbym nie ruszać w obawie, że wystraszy swoją niezbyt urodziwą facjatą niewinne leśne stworzonka :-)

20091103075931

20091103075940

20091103075957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 08:10, Longer napisał:

Pojawiła się recenzja Dragon Age na eurogamer http://www.eurogamer.net/articles/dragon-age-origins-review
Autor nie był do końca zachwycony grą...zresztą oni rzadko dawają wysokie oceny..co nie
znaczy, że ta jest niska ;)


Ocena 8/10, wiec nie jest zle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny, ale może jednak przejdźmy z tą rozmową na priva, żeby tu zbyt wielkiego offtopa nie robić - wszelkie formy kontaktu ze mną znajdziesz na GS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez zastanawiam sie czy warto i po przeczytaniu recenzji mam jeszcze wiecej watpliwosci.. gra zostala podsumowana tak :

"...BioWare has forgotten the key ingredient of any fantasy: the fantastical. Without it, you''re still left with a competent, often compelling, impressively detailed and immense RPG, but it''s one that casts no spell."

95% gier jakie wyszly w ostatnich dwoch latach to dla mnie totalne dno, ciezko mi zlnalesc cokolwiek intersujace w tym morzu syfu i tandety dlatego czas spedzam glownie na retrograniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do osób z Gram.pl, dlaczego premiera została zmieniona z 4.11 na 5.11 i to bez żadnego wcześniejszego poinformowania o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiery nie możemy zmienić, bo nie jesteśmy wydawcą gry. Premiera jest 6 listopada, my staramy się wysłać grę jak najszybciej (i przed premierą), ale jest to bardzo płynne i potrafi się często sytuacja z dostawą gier do nas zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 11:58, Pariah napisał:

IGN ( oddział UK) ocenił grę, bardzo wysoko - 9.2
Podsumował to tez bardzo ładnie: Prawdopodobnie to najlepszy cRPG w jaki będzie nam dane
grać ;)

http://uk.pc.ign.com/articles/104/1040976p1.html

Więc jest dobrze, zresztą ocenami aż tak się nie przejmuje. Dawno nie grałem w prawdziwego RPG''a..ostatnim był NWN2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 11:49, Laid_back napisał:

Premiery nie możemy zmienić, bo nie jesteśmy wydawcą gry. Premiera jest 6 listopada,
my staramy się wysłać grę jak najszybciej (i przed premierą), ale jest to bardzo płynne
i potrafi się często sytuacja z dostawą gier do nas zmieniać.


Jesteś w stanie odpowiedzieć czy faktycznie macie gry u siebie i czy premiera będzie w tym tygodniu?

Pytam, ponieważ na forum Bioware, jeden z pracowników przekazał informację, że ze względu na kłopoty logistyczne premiera gry została przesunięta we Francji i Polsce, ale nie wiadomo na kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 12:19, Laid_back napisał:

Też mamy taką informację i aktualnie nie wiadomo nic więcej :(


Czyli istnieje obawa, że Dragon Age nie ukaże się 6 listopada tylko później? No to ładnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 12:19, Laid_back napisał:

Też mamy taką informację i aktualnie nie wiadomo nic więcej :(


Jeśli to nie problem, informuj nas na bieżąco, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja e-wersja ze sklepu EA store już czeka na dysku. Mam nadzieje, ze kod aktywacyjny będzie na czas i te rzekome problemy to tylko pogłoska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować