Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

robi się nieciekawie... według tego co napisał koleś z biowaru to opóźnienie miało by dotyczyć tylko wersji podstawowej czyli ek będą sobie leżeć na półkach podczas gdy w sprzedaży cały czas nie będzie wersji normalnej O_O...

mam nadzieje że w najbliższych godzinach to sprostują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze żadnego potwierdzenia jak się sprawy w Polsce mają. Trzymajmy kciuki i miejmy nadzieję, że obsuwa dotyczy tylko Francji.

PS. Na GOL-u poradnik się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na polskiej stronie gry nic o tym nie pisze,więc poczekajmy - na Golu piszą nawet,że gra jest już na magazynach w MM i w Sasturnie - poczekamy,zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis_23 jeśli słowa Twe się sprawdzą wysyłam schłodzony czteropak Żywca ;) :P nie wytrzymam chyba jeśli ta obsuwa będzie na serio ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem dzis w sklepie gram.pl i pytalem kiedy bedzie - podobno dostawa jeszcze nei przyjechala z Holandii i bedzie moze w czwartek - ale nie pytalem czy to dotyczylo tylko dostawy dla gram.pl czy calosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze, że nie zamówiłem nigdzie polskiej wersji. Jutro kupię sobie eng digital i po sprawie. Ehh co za kraj, jak zwykle 200 lat za czarnym lądem. Aż dziwne, że to samo spotkało Francuzów. Ewentualnie ktoś sobie w Bioware robi bardzo głupi żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 23:23, Stfforex napisał:

Chwila ciągle mowa o wersjach podstawowych PC. Ale nie ma słowa o wersjach na konsole,
więc jak mniemam z nimi nie ma problemu?:)

z konsolową wszystko ok wszędzie pisze o piecach :)

Pamiętaj że konsole mają inne dane na nośnikach. tzn inaczej zapisane na nośnikach ... oj wiadomo chyba o co biega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 23:36, JanekD napisał:

Tak z ciekawosci - w dystrybucji cyfrowej gra jest juz dostepna do sciagniecia?


Wstępne pobranie gry jest możliwe od poniedziałku 2 listopada 2009 od godziny 10 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 23:14, Marco_Polo napisał:

Nieźle, nieźle... Wychodzi na to, że kupujący w marketach będą szybciej grali niż składający
pre-ordery na gram.pl ^^


To chyba niestety prawda. Gdzieś czytałem że już dziś w Media Markcie będzie, a status mojego preordera to nawet nie wysłane :(. Gdzie tu sprawiedliwość :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś uda się kupić wczesniej,to niech napisze co i jak, mam zamiar się wybrać w sobotę do empika do torunia po DA:O i nie chciałbym kupic wadliwego gniota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 11:27, lis_23 napisał:

Nie będzie żadnego opóźnienia: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48970

Super mam nadzieję że to prawda..bo ja dzisiaj rano o 9.00 dzwoniłam do EA Polska i mi powiedzieli, że zwykła wersja na PCta zaliczy 3-4 dniowy obsuw a tylko EK będzie na czas...Jak widzę chaos i dezinformacja nawet w EA Polska ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować