Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Jedyne, co nam pozostaje to liczyć, że będzie okej.

Mam nadzieję, że gram wyśle jutro gry, które nie są uwalone w ten czy inny sposób. Chyba by sobie na to nie pozwolili, za dużo zachodu z reklamacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz sprzedawcy w tych MM, które wcześniej wypuściły grę będą mieli koło pióra, bo już zaczęli sprzedaż, 3 dni przed premierą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 20:15, RamiroPL napisał:

Z drużyny tylko z Morrigan, ale podobno ma być dom publiczny, w którym nawet ze zwierzęciem
będzie można.

Wierz ESRB to daleko zajdziesz.

http://dragonage.wikia.com/wiki/Romance

Gdyby w grze była zoofilia, to gra na 100% nie przeszłaby w Australii (i tak dziw, że się to jej udało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 21:16, RamiroPL napisał:

Teraz sprzedawcy w tych MM, które wcześniej wypuściły grę będą mieli koło pióra, bo już
zaczęli sprzedaż, 3 dni przed premierą xD


Co sugerujesz, że nie będą przyjmować reklamacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że mogą dostać opierdol od EA alboco za to, że dali grę przed premierą do sprzedaży, co wiadome będzie, bo reklamacje były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo..romanse dla męskiej postaci:
-Morrigan
-Leilana
-Zevran (m/m)

dla żeńskiego PC:
-Alistair
-Zevran
-Leilana (f/f)
Plus do tego w grze są domy publiczne a w Human Noble i Dwarf Noble masz też możliwość seksu z NPCtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 21:21, RamiroPL napisał:

Chodzi mi o to, że mogą dostać opierdol od EA alboco za to, że dali grę przed premierą
do sprzedaży, co wiadome będzie, bo reklamacje były.


Czyli ogólnie mówiąc mają przeje.... znaczy przesrane ;) Premiera to jest premiera, i wszyscy powinni się jej trzymać. O piratach już lepiej w ogóle nie mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne potwierdziła : "Towar ma wjechać jutro, max do 13:00. A magazyn jest uprzedzony o odnośnie ekspresowej wysyłki kilkuset paczek w tym samym dniu ii powinien dać radę to wysłać"
Więc jest nadzieja, że jednak w piątek dostaniemy grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 21:31, zBiK93ck napisał:

Kupił ktoś już Dragon Age:O i grał?


Ja nie kupiłem a grałem :)
Dziś w sklepie GAME''a, stałem dwie bite godziny i grałem na x360 jak małe dziecko z kolegą. Aż sprzedawcy z nas uciechę mieli.
Tak w skrócie: Grafika mnie nie zachwyciła ( na xboxie ) ale źle nie jest. Za to miodzik płynął z każdego tekstu z każdej rozmowy i spotkanej osoby, aż nie chciałem się odrywać. Mam tam zamówioną kolekcjonerkę na PC do odbioru w piątek, jednak tak zakręciliśmy sprzedawcę, że powiedział, żebyśmy przyszli jutro wieczorem, przed zamknięciem, to DA powinien już być "wprowadzony na kasy" i cytuję: zobaczy co się da zrobić.... Gość jest tam menadżerem i wielkim fanem RPG ( kiedyś z godzinę gadaliśmy o Riesen) więc mam przeczucie, że już jutro wieczorkiem pogram u siebie ^^ \o/
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przerażony tym, że polska wersja ma jakiś błąd przez co nie daje się zainstalować - podobnie jak francuska :<
Mam nadzieje, że to tylko plotka/pojedyncze przypadki i nie będzie jaj gdy kupię grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2009 o 22:51, owca95 napisał:

jesli nie dostane DA w piątek to listonosz czy kto tam wypłaty nie dostanie :P . Nie
no żart. Powinno dojść w piątek

Powinno powinno...bo rzeczywiście trochę bym się zdenerwował czekaniem do poniedziałku ;)

Pariah
To później opisz pierwsze wrażenia z wersji PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na PGA ale tylko około 15 minut. Raczej z tego nie mogę wysuwać żadnych wniosków, ale podobno ma ociekać miodem. Dialogi świetnie skonstruowane i bardzo rozbudowane. Zdecydowanie mocny element gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 23:01, Pariah napisał:

Dziś w sklepie GAME''a, stałem dwie bite godziny i grałem na x360 jak małe dziecko z
kolegą.


Jak się sprawdza interface i sterowanie na x-pudle?
Jak kontrolujemy drużynę? W podobny sposób jak w KOTORze przełączjąc postacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 23:01, Pariah napisał:

Tak w skrócie: Grafika mnie nie zachwyciła ( na xboxie ) ale źle nie jest.


Ja grałem na PC w maksymalnych detalach i moge powiedzieć to samo. Graficznie rewelacji nie ma, ale jest przyzwoicie, ładne tło do mam nadzieję wspaniłej historii w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie bedzie gry w piatek to kupuje kolekcjonerska w empiku i jak ktos wspomnial wczesniej "ktos tam nie dostanie zaplaty" :P

a wlasnie jedno pytanie czemu w ofercie gram pisze 1xdvd a nie 2xdvd jak w kazdej wersji w EU ?
czyzby zapomnieli ze beda dwie plytki hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2009 o 23:08, Stfforex napisał:

Ja grałem na PC w maksymalnych detalach i moge powiedzieć to samo. Graficznie rewelacji
nie ma, ale jest przyzwoicie, ładne tło do mam nadzieję wspaniłej historii w grze.


Bo właśnie o to chodzi...w RPG''ach grafika jest tylko tłem, najważniejsza jest fabuła, questy i dialogi..( wow ile ja razy już to zdanie napisałem na tym forum :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować