Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2009 o 13:31, L33T napisał:

To czekaj dalej, na piękne oczy i zapewnienia to sobie możesz piwo w osiedlowym wybłagać.
Jak sam widzisz jedna "informacja" przeczy drugiej.


Tyle,że ja tę wiadomość widziałem na własne oczy - no,nic,ja będę jeszcze dziś dzwonił do Saturna i do MM,a wieczorem jeszcze raz podejdę do Empika,bo wtedy będzie pracownik,którego lepiej znam i zobaczymy,czy naprawdę jest aż tak źle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh usiłuję się dodzwonić do sklepu gram, żeby wyjaśnić (jest 5, nic nie wysłane, żadnej informacji) Ale od dłuższego czasu numer jest cały czas zajęty ;) czyli jak zwykle u nas, nikt nic nie wie, każdy ma inne informacje, a oficjalnnych oświadczeń brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina gramu, tylko EA czy kogoś tam kto dostarcza te zamówienia do sklepów.

Na początku było, że do godziny 13 powinny trafić do magazynu. Jeżeli godzina 15 wyznacza deadline, to raczej nie ma co liczyć, że zdążą do tej 15 dostarczyć pudełka i wysłać je jeszcze do klientów.

Sklep GOLa tak samo nie ma pudełek i nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 13:38, Sejf napisał:

To nie jest wina gramu, tylko EA czy kogoś tam kto dostarcza te zamówienia do sklepów.

Na początku było, że do godziny 13 powinny trafić do magazynu. Jeżeli godzina 15 wyznacza
deadline, to raczej nie ma co liczyć, że zdążą do tej 15 dostarczyć pudełka i wysłać
je jeszcze do klientów.

Sklep GOLa tak samo nie ma pudełek i nic nie wie.


ja nie mówie że ich wina, ale oczekuję że uda mi się skontaktować ze sklepem, żeby powiedziano jak wygląda sytuacja, bo wszystko to o czym Wy piszecie to w zasadzie domysły i zasłyszane, a nic na bank nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok po informacji lis 23 zadzwoniłem tym razem do mojego olsztyńskiego empiku gdzie odezwał sie koleś z działu multimedia i powiedział że premiera wersji na x''sa i na pieca została przesunięta na niewiadomo kiedy ... teraz mi się zrobił mętlik w głowie :) Pewnie baba w centrali zna sie tylko na Zmierzchu i innym świcie :) i nie wie co mówi :P no cóż ja czekam do wieczora na rozwój wypadków i w najgorszym razie zakupie dziś w wersji cyfrowej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 13:40, Marcin08 napisał:

ja nie mówie że ich wina, ale oczekuję że uda mi się skontaktować ze sklepem, żeby powiedziano
jak wygląda sytuacja, bo wszystko to o czym Wy piszecie to w zasadzie domysły i zasłyszane,
a nic na bank nie wiadomo...


Dokładnie o to mi chodzi :)

@Blantman
Dude... rly daj sobie spokój bo twoje info jest tak pewne jak Lisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że na necie już jest pl, trzeba sie nakombinować, ale działa. Już miałem ściągać, ale postaram sie wytrzymać i kupić orginała, bo ta gra na to zasługuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt nic nie wie i każdy strzela, że będzie inaczej - standard:)

Gdyby nie brak "Golema" w wersji standardowej z EAStore to bym już zasysał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 14:02, alexiej napisał:

Gdyby nie brak "Golema" w wersji standardowej z EAStore to bym już zasysał ;/


Ależ jest, w każdej edycji jest Stone prisoner, przynajmniej jak ja sprawdzałem teraz to jest :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez to cale zamieszanie coraz bardziej mam ochote kupic np. z EAstore i miec spokoj... no ale 15 juz niebawem wiec zobaczymy czy cos sie zmieni

edit zostalo 31 minut i jak nie dostaniemy potwierdzenia z wysylka to zrobie jak alexiej i sciagam od EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 14:21, Pariah napisał:

> Gdyby nie brak "Golema" w wersji standardowej z EAStore to bym już zasysał ;/

Ależ jest, w każdej edycji jest Stone prisoner, przynajmniej jak ja sprawdzałem teraz
to jest :P
Pozdrawiam


Żartujesz! Serio?! To po kiego ja jeszcze się martwię, zamiast ściągać?! xD Tylko mam pytanko - gra będzie przypisana do ea account? W sensie nieskończoną ilość razy będę mógł ściągnąć? (po reinstalce systemu np) Łatwiej by mi było ze steam'a ale jest droższa;/ Steam mam zawsze bo sporo gierek mam na niego i jakby dodać do niego DA:O to byłoby siper a nie każda gra z innego portalu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alexiej, głowy sobie uciąć nie dam, ale gdzieś wyczytałem, że na każdy tytuł zakupiony w EA Store przypada dana liczba aktywacji. Dlatego nigdy tam nic nie kupowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... a dlaczego wersja do pobrania ze strony EA ( wnioskuję,że polska ) jest ok,a tylko wytłoczona na DVD i do normalnej sprzedaży posiada,owe " poważne błędy " ...
i dlaczego na torrentach gra hula już od wtorku,razem ze spolszczeniem?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 14:27, alexiej napisał:

Żartujesz! Serio?! To po kiego ja jeszcze się martwię, zamiast ściągać?! xD Tylko mam
pytanko - gra będzie przypisana do ea account? W sensie nieskończoną ilość razy będę
mógł ściągnąć? (po reinstalce systemu np) Łatwiej by mi było ze steam''a ale jest droższa;/
Steam mam zawsze bo sporo gierek mam na niego i jakby dodać do niego DA:O to byłoby siper
a nie każda gra z innego portalu;/


Nie polecam EA store, gra jest aktywna tylko przez rok, po tym czasie musisz kupić całą grę od nowa (jeżeli chcesz w nią sobie pograć ;P). Ja czekam na EK! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2009 o 14:33, Konrad512 napisał:

Nie polecam EA store, gra jest aktywna tylko przez rok, po tym czasie musisz kupić całą
grę od nowa (jeżeli chcesz w nią sobie pograć ;P). Ja czekam na EK! :D


żartujesz ?!

aha
Dragon Age:™ Początek Cyfrowa edycja specjalna
Pobieranie bezpośrednie: Angielski (Europa), Czeski, Węgierski, Włoski, Hiszpański nie widze polskiego taka informacja dla zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować