Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2009 o 15:43, bid32 napisał:

Jak widać czasem zamawianie pre-ordera mija sie całkowicie z celem.
Wiekszość jutro pójdzie do sklepu i kupi grę a my będziemy czekać do poniedziałku.
Super.


Dlaczego ja zawsze wolę pójść do sklepu, niż kupować pre-order, ponieważ często nie wiadomo kiedy przyślą przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze elementy zbroi są oddzielne ( hełm, naramienniki, rękawice itd ) czy zbroje są jednoczęściowe? I czy jest dużo modeli pancerzy, czy tylko pare i nowa zbroja to tylko inny kolor?I czy gra naprawdę jest taka trudna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglada niestety jak chesz miec gre w dniu premiry. Najlepiej isc do sklepu, bo na przesylke mozesz poczekac sobie kilka dni. W sumie bez sensu, ale ja nigdy nie zamawiam wysylkowo gier, jesli chce je miec w dniu premniery. najlepiej wtedy do sklepu MM lub Saturn - najnizsze ceny.

Nad Dragon Agem sie caly czas zastanawiam, ale chyba sobie odpuszcze na razie. Trzymam kase na Modern Warfare 2 i ME2. Choc moze sie skusze na DO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 15:20, lis_23 napisał:

Druga wizyta w Empiku i ... gra jednak wyjdzie zgodnie z planem ... ponoć problem jest,ale
tylko na innych,niż polska wersjach windowsa .... sam już nie wiem,co o tym wszystkim
sądzić ...
w każdym razie,czekają na dostawę.

Nie wiem co palisz ale przestań bo ci szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 15:47, conan8 napisał:

Czy w tej grze elementy zbroi są oddzielne ( hełm, naramienniki, rękawice itd ) czy zbroje
są jednoczęściowe? I czy jest dużo modeli pancerzy, czy tylko pare i nowa zbroja to tylko
inny kolor?I czy gra naprawdę jest taka trudna?


Elementy zbroi są oddzielne.
Z tego co widać po screenach to nie Gothic jest sporo modeli zbrój.
By grać w grę trzeba mieć wprawę, ale na niskim poziomie trudności nie powinno być ciężko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos wie czy mozna zmienic jezyk w EA bo wybralem angielski ale pobralo mi polska :P

chyba ze bede musial sciagnac kopie bezpieczenstwa po angielsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 15:51, L33T napisał:

>
Nie wiem co palisz ale przestań bo ci szkodzi.


L33T - nie wiem,o co Ci chodzi,cały czas zarzucasz mi kłamstwo,wprowadzanie w błąd,a ja tylko powtarzam to,o czy mnie poinformowano w Empiku - i nie jakaś tam kasjerka,tylko osoba odpowiedzialna za dział gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kiedyś się o coś spytałem osobę z "działu" (jakby to miało znaczenie) i gość powiedział "nie wiem ja tu tylko dorabiam", powoływanie się na rozmowy w przydaku usera forum internetowego jest słabe.

Ps. To nie jest stwierdzanie że kłamiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zamówieniu pisze że czeka na wysyłkę jutro!
Byłem w pracy wracam i widzę że jednak jest cyrk i gram nie wysle nam gier dzisiaj?

Cóz anuluję zamówienie i jutro lece do MM bo w taki pre-order to ja bawić się nie będę.

Nawet głupiego info nie dadza państwo z gramu co i jak się dzieje. Ja gdybać nie mam zamiaru;-) Jak to się mówi "baj baj maszkaro";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie do jutra z tymi wszystkimi sensacjami... Jutro się wszystko wyjaśni.

Byłem dziś w empiku i na pytanie czy będę mógł jutro odebrać swój pre-order EK Dragon Age usłyszałem krótkie : TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 16:01, LoLo84 napisał:

Poczekajcie do jutra z tymi wszystkimi sensacjami... Jutro się wszystko wyjaśni.

Byłem dziś w empiku i na pytanie czy będę mógł jutro odebrać swój pre-order EK Dragon
Age usłyszałem krótkie : TAK.


Masz szczęście, w Łódzkim Empiku powiedzieli mi, że nie mają pewności czy będzie jutro, bo może być obsuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ze są jakieś problemy z instalacja gry czy coś takiego wersji polskiej czy egzemplarze które pojawią się jutro w sklepach też będą miały ten błąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 16:00, Stfforex napisał:

W zamówieniu pisze że czeka na wysyłkę jutro!
Byłem w pracy wracam i widzę że jednak jest cyrk i gram nie wysle nam gier dzisiaj?

Cóz anuluję zamówienie i jutro lece do MM bo w taki pre-order to ja bawić się nie będę.

Nawet głupiego info nie dadza państwo z gramu co i jak się dzieje. Ja gdybać nie mam
zamiaru;-) Jak to się mówi "baj baj maszkaro";-)



Dostawa wjechała dziś o 14:00. Została przyjęta w trybie ekspresowym.
Magazyn dziś będzie pakować paczki, albo już pakuje, firma kurierska odbierze je pomiędzy 20 a 2 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 16:13, gamemaster napisał:

Słyszałem ze są jakieś problemy z instalacja gry czy coś takiego wersji polskiej czy
egzemplarze które pojawią się jutro w sklepach też będą miały ten błąd ?


Nie, nie powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego opóźnienia premiery! Dragon Age wychodzi jutro na półki sklepowe tylko, że nie wszędzie bo bardzo późno przychodzą dostawy z tą grą do sklepów (tak jak w przypadku gram.pl)..
Tak jak Stfforex napisał, ja nie będe gdybać co i jak..powinno być głupie info na gramie, że niestety paczki zostaną wysłane jutro, niestety tego nie zrobią bo ludzie by masowo anulowali zamówienia. Ja się w takie coś nie bawię i usuwam swoje zamówienie, wolę przejechać te 40 km do MM i dostać grę w dniu premiery niż czekać do poniedziałku na pre-order który powinien przyjść do mnie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W zamówieniu pisze że czeka na wysyłkę jutro!
Niestety takie są defaultowe ustawienia u nas, że jeśli zamówienie jest gotowe do realizacji po 14:00, to automatycznie wskakuje jutrzejsza data wysyłki.
Ale jak już pisałam wcześniej, dostawa i wysyłka Dragon Age została potraktowana priorytetowo i paczki mają być dziś spakowane i odebrane przez firmę kurierską.

Dnia 05.11.2009 o 16:00, Stfforex napisał:

Byłem w pracy wracam i widzę że jednak jest cyrk i gram nie wysle nam gier dzisiaj?


Nie mamy wpływu na termin dostawy. Zależy on od dostawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować