Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dlatego jutro pójdę. I będe wymieniał każdy egzemplarz który będzie zwalony. Chociaż mam nadzieję, że na jednej wymianie się skończy. Póki co instaluję eng wersję i wrzucę pliki z napisami do folderu z grą. Zobaczę jak gra działa, a jutro normalnie wymienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi się właśnie ściągnęła delux wersja i czekam na 12 w nocy ;] Jutro mam wolne (specjalnie zaprogramowane). Miałem zamówioną kolekcjonerkę na x''sa no ale jak nie ma kodów DLC to za pół ceny mam wersje ze wszystkimi DLC :) Jedyny problem to poziom trudności w grze ;) Chyba zacznę od normala bo masochistą nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 18:09, gamemaster napisał:

Czyli jutro do wszystkich sklepów trafia wersja bez błędów ?

Założę się, że nie jednemu trafi się felerna wersja. Raczej nikt nie będzie przewalał teraz wszystkich pudełek z grami w poszukiwaniu błędnych wersji.Przecież klienci sami je znajdą i przyniosą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grrr... a ja nie dostałem jednak swojego egzemplarza dziś, bo jeszcze na kasy nie wbili i skasować mnie nie mogli....cóż na pocieszenie kupiłem sobie Collectors edition Guide w hardcover, taki "chlapnięty" krwią ^^ z mnóstwem lore, artworkami i autografami twórców.... przynajmniej będę miał co czytać do jutra rana..... bosze.... jak dziecko ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 18:13, gamemaster napisał:

Mam nadzieję ze nie będzie problemów z wymiana w takim Empiku czy MM.


Problemów być nie powinno, bo masz pełne prawo wymienić wadliwą rzecz w danym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 18:13, gamemaster napisał:

Mam nadzieję ze nie będzie problemów z wymiana w takim Empiku czy MM.

Na pewno nie, problem jest już znany więc pewnie są przygotowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 14:36, maaciex napisał:

Gdzie ty to wyczytałeś? Wolne żarty ;)


Żadne żarty, licencje masz tylko na rok. I możesz sobie w tym czasie ściągać ile chcesz, ale jak rok minie, to koniec. Grać możesz też tylko rok. Co jest skandaliczne bo płacisz pełną cene, ale nie ja tak ustaliłem. A jak chcecie to kupujcie sobie tam, nikt wam nie broni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie ludzie dużo o angielskich wersjach z polskimi napisami, to znaczy, że wersje PL da się uruchomić jako wersję kinową? Polski dubbing jakoś niespecjalnie mnie przekonywuje, dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 18:13, Pariah napisał:

cóż na pocieszenie kupiłem sobie Collectors edition Guide
w hardcover, taki "chlapnięty" krwią ^^ z mnóstwem lore, artworkami i autografami twórców....
przynajmniej będę miał co czytać do jutra rana..... bosze.... jak dziecko ;)
Pozdrawiam


A co to jest? - coś związanego z grą?

Jak na razie,gry nie ma w Empiku,w Saturnie i w Coufor / czy jak to się,tam pisze ;) /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 18:19, Wievioor napisał:

Piszecie ludzie dużo o angielskich wersjach z polskimi napisami, to znaczy, że wersje
PL da się uruchomić jako wersję kinową? Polski dubbing jakoś niespecjalnie mnie przekonywuje,
dlatego pytam.

Tak, na forum Bioware pisali, że w polskiej wersji można uruchomić oryginalne dialogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 18:22, lis_23 napisał:

A co to jest? - coś związanego z grą?


Nom, ponad 400 stronicowy poradnik w twardej oprawie, questy, opowiadania, itemy, skille, artworki, staty potworów, broni itd, itp. oczywiście sekcji z questami nie ruszam ("twardki" będę) ale już czytam historię świata i w klimat się wprowadzam ;P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... system faktycznie wariuje. Jednym dzień do przodu, drugim dzień w tył, a jeszcze inni miesiąc do tyłu... :D

Oho, u mnie znowu jest "pakowane i przygotowywane do wysyłki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zainstalowałem po angielsku i podmieniłem pliki z napisami. Nawet się nie musiałem bawić w żadne edytowanie plików, bo w konfiguratorze, bliźniaczo podobnym do konfiguratora Mass Effecta wystarczyło zmienić język z angielskiego na polski. Na życzenie screeny mogę porobić i powrzucać z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie:
zamówienie nr xxxxxxxx: złożone Cz, 15.10.2009, wysłane: Pt, 06.11.2009
miejmy nadzieje, że to jakiś błąd a i tak jutro WSZYSCY dostaniemy prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować