Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Faktycznie w EA jest tylko rok:

"Udostępniane przez nas w Witrynach internetowych produkty i usługi są dostępne dla Użytkownika przez co najmniej rok od chwili dokonania zakupu."

Ale czy to oznacza, ze przez rok mam mozliwosc sciagniecia a potem juz nie czy po roku juz nie moge grac bo mnie nie zautoryzuje przez net?

BTW, wie ktos moze czy jest juz w Saturnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2009 o 19:08, JanekD napisał:

BTW, wie ktos moze czy jest juz w Saturnie?


Ja dziś dzwoniłem do Saturna (Tychy) nie było,MOŻE jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:08, JanekD napisał:

Faktycznie w EA jest tylko rok:

"Udostępniane przez nas w Witrynach internetowych produkty i usługi są dostępne dla Użytkownika
przez co najmniej rok od chwili dokonania zakupu."

Ale czy to oznacza, ze przez rok mam mozliwosc sciagniecia a potem juz nie czy po roku
juz nie moge grac bo mnie nie zautoryzuje przez net?


Jak kupowałem Northern Strike''a, to było, że przez rok można ściągać, ile wlezie, a później już nie.
Na granie to nie miało znaczenia (nie ma?), bo w NSa spokojnie mogę pocinać.
Acz, jak już wcześniej pisałem, kupowałek NSa już kawał czasu temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Empiku (Galeria Jurajska w Częstochowie) jakieś 20 minut temu. Jutro ma być u mnie. Parę minut po moim wyjściu wcześniejszym (koło 15) doszła nota korygująca od EA, że PL wersja jest OK. Czyli jutro od rana siedzę w Empik Cafe i czekam. Jak ktoś chętny na kawę to zapraszam do Galerii w Czewie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data otrzymania przesyłki = przewidywana data wysyłki [2009-11-12] + czas dostawy kurierem

Empik i moja EK :/ Mam nadzieję, że to tylko przez to, że nie aktualizują stronki a zamówienie zostało wysłane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże drogi, ile zachodu z tą wersją PC ; ]
A wie ktoś może dlaczego wersja na ps3 wyjdzie kilkanaście dni później? ; /
I mam nadzieję, że podobnych problemów na konsolach nie doświadczymy jak z wersją komputerową ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:18, haderQ napisał:

Byłem w Empiku (Galeria Jurajska w Częstochowie) jakieś 20 minut temu. Jutro ma być u
mnie. Parę minut po moim wyjściu wcześniejszym (koło 15) doszła nota korygująca od EA,
że PL wersja jest OK. Czyli jutro od rana siedzę w Empik Cafe i czekam. Jak ktoś chętny
na kawę to zapraszam do Galerii w Czewie :P



Ja sie chetnie pisze a o ktorej tej jest otwarcie Galeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:30, Fire_Wolf napisał:

Ja sie chetnie pisze a o ktorej tej jest otwarcie Galeri


O 8 albo 10, nie pamiętam :) W każdym razie jutro to nawet im paczki pomogę rozpakować, żeby tylko pierwszy egzemplarz trafił w moje łapki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:29, bid32 napisał:

Musze Cie rozczarować,wersja PS3 "chrupie".
Dlatego łykam PC,choć posiadam konsole SONY.
Do grania w Uncharted2...

Co masz na myśli mówiąc chrupie? Boże jedyny, nie strasz mnie! W sumie zawsze mógłbym nabyć grę na pc, ale trofea przemawiają za wersją konsolową ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chrupie w sensie takim, że wersja na PS3 była średnio zoptymalizowana, dlatego Bioware postanowiło przełożyć premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:42, Qbasmok napisał:

Co masz na myśli mówiąc chrupie? Boże jedyny, nie strasz mnie! W sumie zawsze mógłbym
nabyć grę na pc, ale trofea przemawiają za wersją konsolową ; D


W recenzjach się pojawiają takie stwierdzenia,na początku jest ok ale z biegiem czasu (większe miasta,rozbudowane lokacje,pełną drużyna) potrafi szarpnąć przy większych zadymach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:43, Sejf napisał:

Chrupie w sensie takim, że wersja na PS3 była średnio zoptymalizowana, dlatego Bioware
postanowiło przełożyć premierę na konsolę Sony.

Przełożenie premiery - naniesienie poprawek ; ] Mam nadzieję, że właśnie na tym skupią się panowie od BG. Cholipa no, a już chciałem zamówić preorder na allegro za 169zł, ale jednak poczekam na opinie użytkowników, którzy nabędą i zdają relację, czy aby na pewno z grą jest jak, jak być powinno. W sumie na jakiejś angielskiej stronie internetowej (nie pamiętam adresu) redaktor recenzował właśnie wersję na ps3 i wystawił mocną 9/10, nie wspominając o żadnych uszczerbkach.

bid@
A myślałem, że takie akcje już dawno za nami ... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować