Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Oho, na oficjalnym polskim forum DA jedna osoba dostała paczkę z faktura za grę... ale bez gry.
Niezły chaos. Zaczyna mnie to już bardziej śmieszyć, niż irytować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 10:24, ScorpZero napisał:

Oho, na oficjalnym polskim forum DA jedna osoba dostała paczkę z faktura za grę... ale
bez gry.
Niezły chaos. Zaczyna mnie to już bardziej śmieszyć, niż irytować. :D


Grę na pewno miał, poprostu jest ona tak zapakowana, że znajduje się na samym dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 10:24, ScorpZero napisał:

Oho, na oficjalnym polskim forum DA jedna osoba dostała paczkę z faktura za grę... ale
bez gry.
Niezły chaos. Zaczyna mnie to już bardziej śmieszyć, niż irytować. :D


W sumie ... nic dziwnego ;D
Założę się że chociaż jeden z GRAMowiczów będzie miał grę felerną :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 10:29, BlackSnow napisał:

http://194.169.225.105/images/images/224191-DA_UtraconyTron_1of4.mp3

Pan Piotruś czyta "DA:Utracony Tron" - miła sprawa. Przez cztery dni chyba cały pierwszy
rozdział się uzbiera :)


On się nadaje :D !
Fajnie czyta, ale wolałbym sam.

Co do zakupu gry, to pora sie ustawiać w kolejkę xD
Centrum będzie zapchane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok właśnie dostałem wiadomość, że moja paczka została dostarczona. Teraz tylko pozostaje spróbować uwinąć się z robotą jak najszybciej i może przed wieczorem uda się zagrać.

W związku z tym chciałem podziękować GRAM za terminowość. Jednak myliłem się twierdząc, że pewnie w poniedziałek dostanę grę. Jeszcze raz dzięki. Tylko mam pytanie -> po co pudło wielkości komputera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 10:36, KILLER-84 napisał:

Tylko mam pytanie -> po co pudło wielkości komputera???

Normalny rozmiar paczki od ups :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko to taki program. Dostajesz grę, paragon i pudełko, które możesz sprzedać na makulaturę, i zarobić 2,80. Moim zdaniem nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 10:36, KILLER-84 napisał:

Ok właśnie dostałem wiadomość, że moja paczka została dostarczona. Teraz tylko pozostaje
spróbować uwinąć się z robotą jak najszybciej i może przed wieczorem uda się zagrać.

W związku z tym chciałem podziękować GRAM za terminowość. Jednak myliłem się twierdząc,
że pewnie w poniedziałek dostanę grę. Jeszcze raz dzięki. Tylko mam pytanie -> po
co pudło wielkości komputera???


u mnie też wielkie pudło i zdziwiłem się że coś innego dostałem, ale jest gitara , po instalacji i zaczynamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w tym pudle lata luzem, czy jakoś się trzyma?
Bo nie wiem, czy w razie odbioru będę mógł sobie sprawdzić, czy faktycznie coś tam jest poprzez potrząsanie kartonem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wpadłem do domu ze sklepu z moją kolekcjonerką! ( w wersji UK nie ma mapy :/)
Zabieram się za instalowanie.
Jedyne co mnie boli, że jest to pierwsza gra od EA w której nie mam wyboru języka, wszystkie poprzednie, pomimo, że kupowane w UK miały do wyboru język polski -_- (Battlefield 2, Spore, Sims, Lord of the rings : Conquest i kilka innych)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko - jak jest z odbiorem osobistym? Wybralem odbior preordera w sklepie CDP na stacji metra Centrum w wawie i caly czas mam status "przyjete do realizacji, dostaniesz maila jak bedzie gotowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 10:51, Pariah napisał:

A ja właśnie wpadłem do domu ze sklepu z moją kolekcjonerką! ( w wersji UK nie ma mapy
:/)
Zabieram się za instalowanie.
Jedyne co mnie boli, że jest to pierwsza gra od EA w której nie mam wyboru języka,
wszystkie poprzednie, pomimo, że kupowane w UK miały do wyboru język polski -_- (Battlefield
2, Spore, Sims, Lord of the rings : Conquest i kilka innych)

Napisz później wrażenia z gry jak możesz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 10:51, Pariah napisał:

A ja właśnie wpadłem do domu ze sklepu z moją kolekcjonerką! ( w wersji UK nie ma mapy
:/)
Zabieram się za instalowanie.
Jedyne co mnie boli, że jest to pierwsza gra od EA w której nie mam wyboru języka,
wszystkie poprzednie, pomimo, że kupowane w UK miały do wyboru język polski -_- (Battlefield
2, Spore, Sims, Lord of the rings : Conquest i kilka innych)

Pozdrawiam


Ehhh mojej EK jeszcze nie mają w empiku :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 10:59, Longer napisał:

Napisz później wrażenia z gry jak możesz ;))


Oczywiście, że napiszę, na razie instaluję, potem spróbuję te kody aktywować i się zabieram za granie... ( w końcu po tylu latach czekania ;))

Pozdrawiam

20091106110708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 10:57, costi napisał:

A mam pytanko - jak jest z odbiorem osobistym? Wybralem odbior preordera w sklepie CDP
na stacji metra Centrum w wawie i caly czas mam status "przyjete do realizacji, dostaniesz
maila jak bedzie gotowe".


Też czekam, podobno po południu mają być. :) Najwyżej warto spróbować pojechać i spytać się o grę tak około 16 nawet jak się maila nie dostało - sporo roboty mają i może ktoś zapomni rozesłać do każdego wiadomość odpowiednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować