Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Czułem że tak będzie grę zamówiłem kilka miesięcy temu a dostane ja dopiero w poniedziałek żeby było fajnie to tego zamówienia nie ma na mojej koncie użytkownika wiec nie mogę zrezygnować jedyny wniosek jaki się nasówa to taki ze trzeba zmienić sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dylemat :\
131 zł za grę + książkę
czy 185 zł za CE + książkę

gdyby w CE znajdował się DLC Warden`s Keep to bym kurka brał bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w woj. Śląskim (kurier bodajże z Katowic), otrzymał już grę? Ja wciąż czekam i jak na razie ani go widać, ani słycahć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak można pobrać itemki, które miały być dostępne dla kupujących na gram.pl? W pudełku nie było żadnego kodu. Pytam się z ciekawości, bo może znowu zostałem (zostaliśmy?) zrobieni w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta książka,to to:
http://www.amazon.com/Dragon-Age-Origins-Collectors-Official/dp/076156246X/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=books&qid=1257510884&sr=1-2
lub
http://www.amazon.com/Dragon-Age-Origins-Official-Guides/dp/0761561420/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1257510884&sr=1-1

i czy można ją gdzieś nabyć w Polsce?

W MM gra jest / przynajmniej w Czeladzi /,natomiast w Sosnowieckim Empiku do godziny 16 ma być wersja podstawowa,a kolekcjonerska ... po weekendzie,gdyż wystąpiły " problemy logistyczne " ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2009 o 13:12, Zuberuss napisał:

właśnie otrzymałem przesyłkę.


Dla pocieszenia tych , którzy otrzymają grę po niedzieli dodam iż moja gra dotrze do moich rąk we wtorek o godzinie 01:00. Ze Wschowy mojego rodzinnego miasta zabierze ją syn, który wylatuje w niedzielę. Gra przeleci do moich rączek 25000 kilometrów... cierpliwść nam pozostała... ;) Kolegów co już grę mają prosimy o pierwsze wrażenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...taka moja propozycja dla wszystkich oczekujących na paczkę - zadzwońcie do UPSa i poproście o telefon do kuriera. Potem szybki telefon do kuriera - i wiadomo będzie kiedy spodziewać się paczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wątpliwych odbiorów osobistych...

Witam, gra będzie na 100% dzisiaj J w okolicach godziny 15.
Najlepiej kontaktować się z nami pod numerem 0 698 724 857, wtedy będzie 100% pewność, że gra jest już u nas.


Pozdrawiam
Jakub Adamczyk
Sklep Metro Centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neeee, ja sobie funduje zestaw z Utraconym Tronem, się znaczy kupuje to i to - jakoś taniej mi wychodzi.
Już sam nie wiem co robić.
Zaraz zadzwonię do empiku w Gdańsku.

Cały model sprzedaży tej gry to jakaś paranoja, gra dostępna w stu sklepach, w stu różnych cenach gdzie wahania dochodzą nawet do 40zł za CE a co więcej - gra widmo, ma być ale nie ma albo jest ale jej być nie powinno.
Pomijam wadliwe egzemplarze bo znajomy dorwał grę wcześniej i... polska wersja się nie instaluje :/

Teraz mam stracha czy w gdańskim empiku będzie wersja wadliwa, nie wiem nawet w ogóle CZY gra będzie dostępna.
Mam 5 dni wolnego od dzisiaj, świetny moment na granie w pustelni tylko - gdzie gra? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 13:36, Daryus napisał:

Mam pytanie. Jak można pobrać itemki, które miały być dostępne dla kupujących na gram.pl?
W pudełku nie było żadnego kodu. Pytam się z ciekawości, bo może znowu zostałem (zostaliśmy?)
zrobieni w balona.


Podbijam

O ile gratisy od BioWare się zasysają, to na te pierścienie czy co tam było nie ma kodów.
Poza tym pierwszy raz w grze od CDP nie mam karty rejestracyjnej. W mającym premierę tydzień temu FM10 takowa karta była...
Pamiętam kody dodatków do Empire można było dostać po rejestracji gry na CDP, a teraz to niemożliwe z powodu braku karty rejestracyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w empiku jak widzę to za grę bym dał jakoś 108zł i wtedy książka wyniosła by mnie 23.
Machnąłbym odbiór osobisty i po krzyku, całkiem rozsądnie z cenami by wyszło.
W empiku też widzę CE za ponad 160zł. Jakbym jeszcze książkę dorzucił to bym się zmieścił poniżej 185zł.
Patrząc na pierwszą cenę CE (199zł) to fajna okazja.
Ciężki wybór ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 13:53, me_who napisał:

Pamiętam kody dodatków do Empire można było dostać po rejestracji gry na CDP, a teraz
to niemożliwe z powodu braku karty rejestracyjnej.

A czy nie jest tak że EA wydaje DA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest gra od CDP tylko od EA Polska ;)
Gdyby grę wydawał CDP,była by " prawdziwa " kolekcjonerka i nie za taką cenę,lub cena była by adekwatna do zawartości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 13:58, Cafel napisał:

> Pamiętam kody dodatków do Empire można było dostać po rejestracji gry na CDP, a
teraz
> to niemożliwe z powodu braku karty rejestracyjnej.
A czy nie jest tak że EA wydaje DA ?


No tak, oczywiście :)
Cały czas żyłem w przekonaniu, że CDP jest wydawcą...Nie wiem dlaczego. Dzięki, że mnie wyprowadziłeś z błędu.

No ale pytanie o pierścienie od gram.pl pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 13:34, BeachBoy napisał:

Przed chwilą w Empiku w Poznaniu usłyszałem że "dziś na pewno gry nie będzie, bo nie
ma w całym kraju". MM też nie ma. Paranoja

Zobacz , to dolnośląskie ma lepiej, albo Empik kłamie u mnie..:) Tyle szmalu wpompowali w reklamy tej gry w necie,aż mi z monitora DA się strumieniem wylewał ,a oni dalej podgrzewają olej na tej pustej patelni. Bad idea moim zdaniem.Szkoda ze nie wiedzialem,bo może im brakuje plytek, papieru,itp.Wszystko bym zorganizowal, bo na rynku opór tego, spedycję tez. Kurcze, można by niezlą kasę zarobić na święta.Bogata firma ...zarobic nie chce.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować