Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17694&pid=1406

Niestety, jak się przed chwilą dowiedziałem z odebranego e-maila, jestem w takiej samej sytuacji.
Cóż, wyjaśniło się dlaczego nie dostałem numeru przewozowego.
Niemniej mój poprzednik ma rację, to nie jest fair. Tym bardziej, że niektórzy, a może nawet większość z tych, którzy muszą jeszcze poczekać na DA do poniedziałku składała zamówienia grubo wcześniej niż wielu spośród tych, którzy już dostali grę.

Na drugi raz trzeba pamiętać, by jeśli już zamawiać pre-order to na dzień-dwa przed, inaczej marne szanse na jego otrzymanie w terminie, jak widać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby posiadające polską wersję pudełkową mogą potwierdzić na 100%, że można zainstalować z napisami po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 13:53, me_who napisał:

O ile gratisy od BioWare się zasysają, to na te pierścienie czy co tam było nie ma kodów.
Poza tym pierwszy raz w grze od CDP nie mam karty rejestracyjnej.


Gry Dragon Age w Polsce nie wydaje CD Projekt tylko EA Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera... Szlag mnie trafia! Byłem z godzinkę temu w Empiku na Nowym Świecie. Zapytałem o EK Dragon Age''a. Powiedzieli, że jeszcze nie ma i że będzie albo dziś trochę później, albo jutro. No ok, zobaczę jeszcze później. Poszedłem więc do domu. Gdy szedłem po schodach, postanowiłem zadzwonić do nich. Tak też zrobiłem. Spytałem o tą EK na PC. Powiedzieli, że jest tylko na xBoxa i że na PC będzie w przyszłym tygodniu w połowie... No ludzie, nie wiem co o tym myśleć, nie chcę mi się wierzyć poprostu. Mógłby ktoś tam zadzwonić z Was i również się spytać kiedy będzie EK na PC? Nr na Nowy Świat to 0226270650. Jeśli ktoś zadzwoni, to niech napisze co powiedzieli. Z góry dzięki.

Ehh... Ja bym sobie dał spokój i kupił gdzie indziej, tyle że kupiłem już tam pre order paka za 50 zł, więc jak bym teraz kupował gdzie indziej, to te 5 dych w plecy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:13, mikins napisał:

Czy osoby posiadające polską wersję pudełkową mogą potwierdzić na 100%, że można zainstalować
z napisami po angielsku?


Na 100% da się ustawić angielskie głosy z PL napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOOOOL

Zadzwoniłem właśnie do EA. Numer pomocy technicznej ze strony EA Polska.

Chciałem dowiedzieć się, czy ostatecznie i nieodwołalnie można polskie pudełkowe wydanie zainstalować z angielskimi napisami i dubbingiem.

Ale nie o to chodzi. Pani mi powiedziała, żeby NIE kupować gry, bo te egzemplarze, które są w sprzedaży to są jeszcze te wadliwe i nie wymienione przez nich. Zapytałem dokładnie, czy mam nie kupować w warszawskich empikach. Odpowiedź: potwierdzająca.

Ja już zgłupiałem. Ludzie piszą, że im działa, a w EA mi mówią, żeby nie kupować. Jaja jak berety.

EA mogłoby ŁASKAWIE wypuścić jakiś oficjalny komunikat w tej sprawie.

PS Przedzwoniłem też do Empiku na Marszałkowskiej, gdzie DA:O jest i jak mnie poinformowano działa, ponieważ jest to POLSKA edycja, a tylko ANGIELSKA miała problemy. Każdy mówi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:29, Wievioor napisał:

> Czy osoby posiadające polską wersję pudełkową mogą potwierdzić na 100%, że można
zainstalować
> z napisami po angielsku?

Na 100% da się ustawić angielskie głosy z PL napisami.

możesz napisać, jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co TY... W empiku Katowice "Centrum" nikt nic nie wie. Gra podobno ma być dziś po 16 ale nikt nie jest tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa. Przed chwilą dostałem pudło z DA. Szkoda tylko, że w środku była jedynie faktura. I co mam o tym myśleć? Rozumiem, gdyby wsadzili mi do pudełka przynajmniej ziemniaki, ale żeby puste pudło? Jak można nadać NIC jako przesyłkę? Nie rozumiem tego. Zdarzyło to się komuś coś podobnego? Jak długo trzeba czekać zanim dostanę prawdziwą przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:37, KaczanVader napisał:

Taa. Przed chwilą dostałem pudło z DA. Szkoda tylko, że w środku była jedynie faktura.
I co mam o tym myśleć? Rozumiem, gdyby wsadzili mi do pudełka przynajmniej ziemniaki,
ale żeby puste pudło? Jak można nadać NIC jako przesyłkę? Nie rozumiem tego. Zdarzyło
to się komuś coś podobnego? Jak długo trzeba czekać zanim dostanę prawdziwą przesyłkę?

pudło ma podwójne dno, u mnie też tak było, myślałem, że tylko faktura jest, oderwij dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:37, KaczanVader napisał:

Taa. Przed chwilą dostałem pudło z DA. Szkoda tylko, że w środku była jedynie faktura.
I co mam o tym myśleć? Rozumiem, gdyby wsadzili mi do pudełka przynajmniej ziemniaki,
ale żeby puste pudło? Jak można nadać NIC jako przesyłkę? Nie rozumiem tego. Zdarzyło
to się komuś coś podobnego? Jak długo trzeba czekać zanim dostanę prawdziwą przesyłkę?



Gra na pewno jest w pudełku. Poszukaj "drugiego dna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę...wracam, ze szkoły a moja paczuszka z grą czeka już na mnie, kurier zjawił się około południa. Zagram trochę i napiszę wrażenia z gry. W moim wypadku brawa dla gramu, że zdążyli przed weekendem, ale widze że nie wszyscy dostaną paczki ;/...tak nie powinno być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetnie. byłem w empkiu po odbiór mojej EK. Tam też dowiedziałem się że EK będzie dostępna dopiero w przyszłym tygodniu, to samo powiedziala mi pani w centrali... weekend z DA właśnie trafił szlak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:40, Selv napisał:

Oo
Ta premiera to największy logistoczno-informacyjny fail w historii gier w Polsce :p


Oj tam - ja pamiętam,co się działo w przypadku Gears of War i UTIII ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale dla mnie samo czekanie na swojego pre-ordera to czysta przyjemność :D
Ale jeszcze nie dotarł,coś ma słabe ruchy.
Tychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować