Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2009 o 14:43, lis_23 napisał:

Oj tam - ja pamiętam,co się działo w przypadku Gears of War i UTIII ;)


Mnie przewijają się strzępy wyrwanych obrazów na których widnieje napis NWN2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś jaja z tymi Empikami. Dowiedziałem się, ze Edycja Kolekcjonerska bedzie "poniedziałek, wtorek". No zesz na wszystkich materiałach promocyjnych jak byk stoi "premiera 6 listopada". Zaraz będę dzwonił do dystrybutora oraz centrali Empiku z zapytaniem dlaczego jeszcze wczoraj wprowadzali klientow w błąd. Specjalnie na te premierę udało mi się wyjść wcześniej z pracy a tu, ze tak powiem, pośladki białe. Czemu akurat zawsze w Polsce są jakieś problemy z dystrybucja? Jakoś w UK gra potrafila dotrzec na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co się działo?
Zawsze był problem z wysyłką a tutaj nawet nie ma informacji czy gra działa Oo
Każdy mówi co innego, każdy sklep ma własną wersje zdarzeń.
Wtedy nie było tysiąca wersji, działające, nie działające... trochę działające ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:49, Wojman napisał:

/ciach/


Też mam ten sam problem ;/

PS. mógłbyś na chwilę na gg wejść bo mam kilka pytań, a za dużo tu pisać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka - jechać do MM i przepłacić 10 zł / tam już gra jest /,czy czekać na Carrefour,gdzie gry jeszcze nie ma,ale będzie w cenie 109 zł/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:52, lis_23 napisał:

Kurka - jechać do MM i przepłacić 10 zł / tam już gra jest /,czy czekać na Carrefour,gdzie
gry jeszcze nie ma,ale będzie w cenie 109 zł/ ...

Szczerze? Jechać, przepłacić i mieć udany weekend ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:49, Wojman napisał:

Jakieś jaja z tymi Empikami. Dowiedziałem się, ze Edycja Kolekcjonerska bedzie "poniedziałek,
wtorek".


Mi powiedzieli,że kolekcjonerki nie będzie ze względu na " błędy logistyczne " ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:52, lis_23 napisał:

Kurka - jechać do MM i przepłacić 10 zł / tam już gra jest /,czy czekać na Carrefour,gdzie
gry jeszcze nie ma,ale będzie w cenie 109 zł/ ...


10 zł nie robi wielkiej różnicy...lepiej dopłacić i bawić się z grą przez weekend niż czekać np do poniedziałku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:50, Longer napisał:

Takie małe pytanko...jak dostać tego golema ? Trzeba ściągnąć coś czy jak?


tak, trzeba się zalogować przez grę na swoje konto Bioware, potem wchodzisz z menu gry na zakładkę downloadable content (wybacz-nie wiem jak po polsku jest) tam masz przycisk wpisz kod, klikasz kieruję Cię na stronę Bioware z Twoim profilem, wpisujesz kod i potwierdzasz, ALT-tabujesz do gry i odświeżasz (taka strzałka w okręgu obok punktów) w zakładce ściągane powinien się zacząć download golema i questa ;P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wejść na gg w tej chwili gdyż jestem daleko od domu. iPhone to jednak bardzo pozyteczne narzędzie. :) A do Empiku ani do EA Polska się dodzwonic nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W edycji ze sklepu gram.pl mieliśmy dostać dwa pierścionki. Klucz do nich dostaniemy drogą mailową czy jak to wygląda? Bo właśnie przyszedł do mnie DA i żadnych kodów na pierścienie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie mam. Czy osoby posiadające grę mają jakieś problemy przy instalacji? Na różnych forach można przeczytać, że podczas instalacji wersji całkowicie polskiej (napisy+dubbing) pojawiają się błędy CRC i gry nie da się zinstalować, problem występuje rzekomo tylko w wersji PL(napisy+dubbing)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:56, Wojman napisał:

Nie mogę wejść na gg w tej chwili gdyż jestem daleko od domu. iPhone to jednak bardzo
pozyteczne narzędzie. :) A do Empiku ani do EA Polska się dodzwonic nie można.


Ja dzwoniłem z niecałą godzinę temu i powiedzieli, że EK będzie w przyszłym tygodniu. Ale naprawdę, nie sądziłem, że tak się zawiodę na Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:55, Pariah napisał:

> Takie małe pytanko...jak dostać tego golema ? Trzeba ściągnąć coś czy jak?

tak, trzeba się zalogować przez grę na swoje konto Bioware, potem wchodzisz z menu gry
na zakładkę downloadable content (wybacz-nie wiem jak po polsku jest) tam masz przycisk
wpisz kod, klikasz kieruję Cię na stronę Bioware z Twoim profilem, wpisujesz kod i potwierdzasz,
ALT-tabujesz do gry i odświeżasz (taka strzałka w okręgu obok punktów) w zakładce ściągane
powinien się zacząć download golema i questa ;P



Dzięki za odpowiedź ;)
A jak tam wrażenia z gry? Ja zaraz kończę instalację i zaczynam zabawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi dokładnie to samo. W empiku proponowali mi zwrócenie 50 za pre-order zastanawiam się czy nie skorzystać i nie kupić sobie zwykłej edycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować