Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2009 o 18:41, Oloninho napisał:

Dla tych co nurtują "lewitujące" tarcze myślę, że nie powinni już się martwić. Przyjrzałem
się temu dokładnie. Te tarcze są przyczepione do pancerzy jakimiś "trzymakami na tarcze"
xD Możliwe, że ktoś już to zauważył, jednak nie widziałem na forum, by ktoś o tym pisał.


Heh serio? Nie przyglądałem się dokładnie temu, muszę sam zobaczyć przy najbliższej okazji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Heh... Widocznie gra wciąga ; ) Że nie zwraca się uwagi na szczegóły :) Ja gry nie mam jeszcze (czekam na EK) i zobaczyłem to w kreatorze postaci, ale patrzyłem na gameplayach i tam też to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 16:15, Stfforex napisał:

Z kolekcjonerkami raczej będzie wszystko w porządku

No mam taką nadzieję. Teraz zastanawiam się jak to będzie wyglądać z wysyłką. Niby pisze, że wtorek-środa, ale chodzą słuchy, że ponoć może być i za tydzień :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po wielu namyslach i pytaniach o opinie i przeczytanych kilku recenzjach zaqpilem wreszcie swoj egzemplarz w MM za 109 zl. Jest juz zainstalowany (bez jakichkolwiek problemow). Wlacze jak skoncze prace i bede mial troche wolnego. Wtedy napisze swoje wrazenia z gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś znaleźć te wszystkie 43 tapety z Dragon Age''a umieszczone w kolekcjonerce? Chciałbym sobie w Win7 żeby zmieniały mi się co 5 min, a nie chcę ssać każdej tapety oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie donosnie tworzenia postaci. Sciagnalem sobie kreator (z zakupem gry czekam na pieniadze :P) i stworzylem Dalijskiego Elfa lotrzyka. Ale...dwa ostatnie ekrany (umiejetnosci.. i cos jeszcze, nie pamietam niestety) nie pozwalaly mi nic wybrac, mialem odgornie narzucone to, co tworcy gry mi dali. Czy w dalszej czesci gry mozna wybrac to co sie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie znalazłem błędy w tłumaczeniu. Grając krasnoludem mężczyzną zwracają się do mnie jak do kobiety. Po za tym napisy nie zawsze są takie same jak dialogi mówione ( nie wiem czy to specjalnie czy nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem po zainstalowaniu patcha 1.01 z uruchomieniem gry ? Vista SP1 ,pięknie chodziło do zainstalowania poprawki z serwera gram.pl.Jest jakiś sposób , czy reinstalka gry mnie czeka ? Pokazuje się ekran startowy, jak daje "graj"-zero reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo. Musiałem reinstalować grę. Mam nadzieję, że do przyszłego piątku to naprawią.

Btw. Mam taki problem - natury graficznej - czasem w Dragon Age mi "miga" obraz. Wie ktoś jak temu zaradzić? Synchro pionowe nie pomogło, wgranie nowych sterów do karty(ani starych) też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 21:18, Cygnar napisał:

Maximo: ja zainstalowałem grę pierwszy raz i od razu patcha. Mam taki sam problem jak
Ty. U mnie reinstal już leci

Jatez pierwszy raz zainstalowałem ,ale wcześniej skonfigurowałem i pograłem troche.Póżniej patch zainstalowałem.Zatem reinstalka.Dobrze że na początku gry:) Btw.Cos ta poprawka nie za bardzo wyszła im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 21:23, Leos8 napisał:

Miałem tak samo. Musiałem reinstalować grę. Mam nadzieję, że do przyszłego piątku to
naprawią.

Btw. Mam taki problem - natury graficznej - czasem w Dragon Age mi "miga" obraz. Wie
ktoś jak temu zaradzić? Synchro pionowe nie pomogło, wgranie nowych sterów do karty(ani
starych) też nie.

Wygląda jakby coś w tle ci szarpało .Ctrl,alt,Del-procesy-uzycie procesora,zobacz, jak skacze do góry za bardzo,to coś siedzi, ad-aware takie objawy daje często.Wyczyść np.Total Comanderem Temporary Internet Files ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 21:34, Bartex69 napisał:

Czy zwartość pudełka,zapytam z ciekawości...W ogóle czy zwartość pudełka jest nawet nawet?Typowe
dla np. Diamentowej Edycji NWN 1 ;)?

W podstawowym wydaniu masz instrukcję, 2 płyty, kartkę z kodami DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 21:34, Bartex69 napisał:

Czy zwartość pudełka,zapytam z ciekawości...W ogóle czy zwartość pudełka jest nawet nawet?Typowe
dla np. Diamentowej Edycji NWN 1 ;)?

2 DvD ,Instrukcja ,kartka z dwoma kodami..raczej skromnie.Gra kupiona w MM Wrocław.Ale gra jest świetna, pal licho gadzety. Grubaśny poradnik bu się przydał, no ale to juz chyba nie te czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2009 o 18:59, Oloninho napisał:

Heh... Widocznie gra wciąga ; ) Że nie zwraca się uwagi na szczegóły :) Ja gry nie mam
jeszcze (czekam na EK) i zobaczyłem to w kreatorze postaci, ale patrzyłem na gameplayach
i tam też to widać.


Wciąga jak cholera ;) Dawno mi się tak dobrze w RPG''a nie grało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że jak w NWN 1 jest połączanie do 2 profesji i kombinowanie ,armory,weaponsy ,zwierzaki?Setki umiejętności ;)

Edit:Mag-Necromanta,Mnich,Mag ziemi;ognia;zimna;wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować