Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

naprawde Panowie uważam że gra jest wreszcie odpowiedzią na moje tęsknoty co do RPG...ale mam pytanie gdzie moge odblokować specjalizację Łupieżcy dla wojownika? a konkretniej to czy WIe ktos gdzie można dostać książkę z której tego się mozna nauczyc?

Spoiler

Bo na jakimś forum czytałem że można to odblokować podczas qesta ze swietymi prochami ale moja decyzja ktorą wtedy podjąc zamierzam uniemożliwi mi to...wiec zostaje ksiega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o patcha to powiem tak : NIE instalować tego crapu. Ja go zainstalowałem i potem nie mogłem włączyć gry. Musiałem zrobić reinstala i potem jeszcze raz ściągać zbroje i strażnika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 23:57, Zen napisał:

jeśli chodzi o patcha to powiem tak : NIE instalować tego crapu. Ja go zainstalowałem
i potem nie mogłem włączyć gry. Musiałem zrobić reinstala i potem jeszcze raz ściągać
zbroje i strażnika :/


Instalacja tego uaktualnienia rozwiązuje problem z patchem:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=766a6af7-ec73-40ff-b072-9112bab119c2&displaylang=en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć mam problem z dodatkami do Dragon Age właśnie zacząłem pobierać Shale i gdy pobieranie się zakończyło wyskakuje mi komunikat że nieudana instalacja jeśli ktoś wie jak to rozwiązać to pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie jakos powiększyć wielkość liter (bez zmian rozdzielczości)? Strasznie sie trzeba wślepiać, a czytania dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prześledziłem wątek, ale ma już 93 strony i mogło mi coś umknąć... Zadam więc pytanie, które dręczy mnie od piątku... Czy udało się już komuś powiększyć ekwipunek? :) Jeśli tak, w jaki sposób? Podejrzewam, że należy kupić sakwy (jeśli się nie mylę, gdzie i u kogo?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 08:08, L33T napisał:

Pierwszą można dostać u kwatermistrza w Ostagarze. Drugiej szukam :P


No to przegapiłem sprawę -_- No chyba, że go tam jeszcze zastanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 08:12, L33T napisał:

Spoiler

Jeśli jesteś po bitwie

to nie :)


Niestety już dawno :P Cóż, tak to jest w RPG, że za pierwszym razem wiele gaf się popełnia... I wcale nie mam tego grze za złe, bo na jednym przejściu kończyć nie zamierzam (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tymi promocyjnymi dodatkami.
Wpisałem kody, w zakładce "Your registered game promotions" pokazuje, że się udało je zarejestrować, natomiast w grze w "Zawartości do pobrania" się nie pokazują.
Tak, odświeżałem nie wiem już ile razy. Tak, loguję się na pewno na to same konto. Tak, zarejestrowałem grę. Wszystko to zrobiłem wczoraj, a mimo to nadal nie ma tego w grze dzisiaj.
Jakieś pomysły ? Bo w "Pomocy" nic na ten temat nie mogę znaleźć prócz odświeżania...

@Shadow
W czasie szukania odpowiedzi na swoje pytanie natrafiłem na coś co może ci pomóc.
Gdy odpalasz grę, przed jej uruchomieniem odpal "konfigurację", a potem w zakładce "napraw" kliknij na "Wyczyść ściągnięte dane" (czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie, ale jest to ostatni przycisk w tej zakładce). Powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 10:06, Luk4s napisał:

> Którym klawiszem pomija sie dialogi?
ESC?


Esc nie działa, to musi być coś innego, egzotycznego. Bo enter, spacja czy przyciski myszki nie pomijają dialogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić, aby moi towarzysze sami atakowali wrogów? Nie chce mi się za każdym razem każdemu kazać atakować wroga. Ustawiłem ich zachowanie na agresywne, a ci nawet jak są atakowani to bez wydania rozkazu przeze mnie stoją jak kołki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze gra mnie zaciekawila... Tylko sam juz nie wiem czy gameplay mi podejdzie... do czego ta gra jest podobna? Bo np. godzinka spedzona z neverwinter nights 2 wywolala u mnie silny odruch wymiotny... a Kotor 1 Wciagnal mnie na tyle ze w kilka dni przeszlem calosc... Jak to mniej wiecej wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 10:52, diablolod napisał:

Powiem szczerze ze gra mnie zaciekawila... Tylko sam juz nie wiem czy gameplay mi podejdzie...
do czego ta gra jest podobna? Bo np. godzinka spedzona z neverwinter nights 2 wywolala
u mnie silny odruch wymiotny... a Kotor 1 Wciagnal mnie na tyle ze w kilka dni przeszlem
calosc... Jak to mniej wiecej wyglada?

Podobne ?Baldur''s Gate,Neverwinter Nights ;] Dalej się nie wypowiadam,bo sam planuję kupić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 10:52, diablolod napisał:

Powiem szczerze ze gra mnie zaciekawila... Tylko sam juz nie wiem czy gameplay mi podejdzie...
do czego ta gra jest podobna? Bo np. godzinka spedzona z neverwinter nights 2 wywolala
u mnie silny odruch wymiotny... a Kotor 1 Wciagnal mnie na tyle ze w kilka dni przeszlem
calosc... Jak to mniej wiecej wyglada?


Mam dokładnie tak samo jak ty. Kocham Kotory, a NWN nie mogłem znieść ani 1 ani 2. Z gameplaya sama walka bardziej mi przypomina jakieś MMORPG, pasek ze skillami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować