Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2009 o 18:15, Oloninho napisał:

Dlaczego masz tak "niskie" ceny? :P


Wyglada na to, ze jest to nagroda za rozwiazanie pewnego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro z tym pokombinuję, dzięki wielkie za pomoc.

Kraju, jak będziesz coś więcej wiedział na ten temat to daj znać, mam ten sam problem co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kilka osób ma z tym problem. Nie wiem jak to jest na skalę światową, bo na oficjalne forum BioWare nie wchodzą, ale najprawdopodobniej dużo osób ma te problemy. :/ Jakby nie pomogło to z firewallem, to piszę do EA co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moja głowa postać jako jedyna posiada umiejętność przymus, czy również moi towarzysze?
A jeżeli towarzysze również to czy w rozmowach jest brany poziom umiejętności mojej głównej postaci, czy postaci, która ma w nim najwięcej punktów?
Proszę o bardzo szybką odpowiedz:P! [ właśnie tworze postać]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamierzam niedługo kupić tą grę, ale nie wiem jak ma się sprawa z tymi DLC. Można je sprawnie instalować? Jest już ten z golemem? I jeszcze jedno, czy jak mam wersję polską to DLC np. z golemem ściągam ze strony oficjalnej i jak to się w ogóle instaluje i czy wtedy dialogi z tym golemem też są po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wszytko pięknie działa. DLC ściągałem kilkanaście minut temu i nie miałem żadnych problemów, wszytko bardzo spawanie.
DLC już są i raczej po polsku:P Sprawa z instalką jest banalnie prosta. Zakładasz konto na dragonage.bioware.com co zajmie kilka sekund, wchodzisz w grę, elementy do poprania, logujesz się na swoje konto, wybierasz opcje "wpisz kod" (czy coś w tym stylu), przenosisz się na stronę, gdzie wpisujesz key i już a kilka chwil wszystko się ściąga "w grze" i od razu instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:29, Pariah napisał:

/.../


Natomiast mi to pomogło. Uruchomiłem ten plik, i jak się okazało miałem to na "ręczny". Po zmianie na "automatyczny" DLC w końcu się pojawiły.

Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:05, Net_com napisał:

Po ilości postów w tym wątku i ogólnym szałem jaki wywołała ta gra swtierdzam , że narodził
nam sie jakich nowy dragonageowy kult ;P


I dlatego powiem coś dodatkowo. Jeśli oglądaliście kiedyś Top Gear to zrozumiecie:)

Ta gra jest jak Alfa Romeo - Możesz ją nienawidzić za problemy, ale nigdy nie powiesz z ręką na sercu, że NIE daje Ci tyle frajdy na ile to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2009 o 22:15, Wojman napisał:

W pudelku powinna byc taka dodatkowa kartka, na ktorej z jednej strony jest kod na zbroje,
a z dugiej na dodatkowa misje i golema.

No to zostałem wydymany. Bo u mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ostatnio ściągnąłem darmowe dodatki które były w pudełku z grą. Obecnie pliki mam w zakładce postępy pobierania i nic z tym nie mogę zrobić...czy muszę coś jeszcze z tym robić czy już te dodatki działają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:36, Minsc_i_Boo napisał:

No to zostałem wydymany. Bo u mnie nie ma


Spoiler

Ja zrobilem w ten sposob, ze przekonalem karczmarza, zeby wstapil w szeregi Milicji. Jego miejsce w karczmie zajela dziewczyna i to z nia rozmawialem na temat uzupelnienia zapasow. Mowilmy o wiosce Redcliffe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:38, Zarkadius napisał:

Ostatnio ściągnąłem darmowe dodatki które były w pudełku z grą. Obecnie pliki mam w zakładce
postępy pobierania

Skoro są w "postępy pobierania" to powinny zacząć się ściągać:P

Dałem jednak ten punkt do przymusu i nie żałuje. Mam za to inni problemxD Co lepsze? 1 do magii czy 2 do siły zaklęć?
Aha i czemu tak świecę ? Bug?

20091108204741

20091108204817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:52, Zarkadius napisał:

hmm ściągnęły się...i co dalej?

Nic. Zbroje dostaniesz na początku gry - będzie w ekwipunku, a q z golemem pewnie znajdziesz w trakcie rozgrywki.
Swoją drogą po co magowi zbroja >.<? Oby była możliwość przekazania jej innemu członkowi drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh nie mam tej zbroi jest napisane pobieranie zakończone i nic. innym możesz dawać ekwipunek a magowi przyda się zbroja ale z napisem +2 do magii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować