Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2009 o 16:13, L33T napisał:

O to daleko zaszedłeś nie ma co. I od kiedy jedna opcja dialogowa decyduje o całości
?


Jeśli grę kupiło się zaraz po premierze w sobotę i do tego walczyło z patchem psującym instalkę, to trudno zajść dalej. Skoro skiepścili prostą wypowiedź, to dalej spodziewam się tego samego. Już zresztą widziałem post człowieka pytającego komu zgłaszać błędy w spolszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 21:16, StaryCapiur napisał:

DLC można wgrać kiedy się chce, czy tylko na początku gry ?


Przylaczam sie do pytanie, bo dopiero pobieram dodatki jak juz troche pogralem :) Zbroja tez mi wskoczy, czy tylko na poczatku gry?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2009 o 21:23, BasteKSG napisał:

Przylaczam sie do pytanie, bo dopiero pobieram dodatki jak juz troche pogralem :) Zbroja
tez mi wskoczy, czy tylko na poczatku gry?? :)



hehe, ja nie mogłem czekać, musiałem jak najszybciej odpalić gre, i zagłębić się w świat : )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:56, Minsc_i_Boo napisał:

Nie bardzo rozumiem. wykonując te czynności odblokuje DLC?


Nie, moj blad. Myslalem, ze wspominales o tym, ze w sklepie mialem dobra cene na te przedmioty. Skoro kartki z kodami na DLC nie bylo w pudelku to nie widze innego rozwiazania jak skontaktowac sie z wydawca tej gry firma EA Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 21:16, StaryCapiur napisał:

DLC można wgrać kiedy się chce, czy tylko na początku gry ?


DLC mozna sciagnac w dowolnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem dokladnie to samo. Teraz mi sie ladnie wszystko pobiera :) Sprawdze jednak dopiero jutro, bo rano trzeba do pracy wstac :P

Wojman, a jak ze zbroja? Tez mozna sciagnac w dowolnym momencie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:55, In_The_End napisał:

Oby była możliwość przekazania jej innemu
członkowi drużyny.


W zbroje mozna wyposazyc innego czlonka druzyny. U mnie poki co kurzy sie w plecaku, bo zadna z postaci nie jest na tyle silna by ja zalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 21:18, Reel_Mixer napisał:

Już zresztą widziałem post człowieka pytającego komu zgłaszać błędy w spolszczeniu.

To byłem ja :-P
Znalazło się kilka błędów w tekstach kodeksu, plus niedociągnięcia odmiany w dialogach. Gram krasnoludem mężczyzną, a w obozie gdzie odbywała się inicjacja na Szarego Strażnika jeden czy dwóch NPCów zwracało się do mnie jakbym był kobietą (mogłaś, znalazłaś... i takie tam) :-)
Póki co gra działa stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh u mnie z grą wszystko ok. Ale ściągnąłem zbroję ale jej nie ma, jest napisane staus- "koniec pobierania" i nic z tym fantem nie mogę zrobić. jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:36, Minsc_i_Boo napisał:

No to zostałem wydymany. Bo u mnie nie ma

Spróbuj porozumieć się z kimś z bioware (sprawdź ich forum/social site). Ew. możesz wrócić do sklepu z reklamacją, ale większe szanse są raczej od twórców.


Swoją drogą zauważyliście na pudełko info, że kody na Shale/zbroję są ważne do kwietnia? Podejrzewam, że zrobią kolejną zagrywkę i wydadzą grę w przyszłości w tańszej serii, ale za to bez "gwarantowanych" DLC (by dodać brakujący element trzeba będzie zapłacić podobną cenę do zaoszczędzonej na wersji nie-premierowej). Tak przynajmniej ja to widzę po tym, jak dodali npców od sprzedaży DLC w grze bez możliwości ich wyłączenia... a ludzie kupują Wardens Keep, 30zł za 1h zabawy, czekam na moment, kiedy zaczną kupować nowe loading-screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 21:49, Zarkadius napisał:

Tak :) ale musisz chwilę pograć :P



O to super sprawa. :D Bardzo mi się taki motyw podobał a zabrakło go trochę w Baldurze 2 bo tam można było podróżować tylko na odkryte lokacje, zaznaczone na mapie. I są jakieś nieprzewidziane spotkania albo przynajmniej przypadkowe potyczki?


Nieee no. Jest super :) Im więcej patrzę na różne lokacje tym więcej dobrych skojarzeń mi się nasuwa. Może jutro już będzie ta edycja kolekcjonerska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DA rządzi! Jestem co prawda dopiero po jakichś 20%, ale już tutaj widać, jaka ta gra jest ogromna i nieliniowa. Dla mnie gra roku! Pomimo strasznie płytkich schematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś starszy gracz odczuwa w DA "ducha" Baldur''s Gate? Coś jak Risen, w którym czuć pierwszego i drugiego Gothica co chwilę. Tęsknię za dobrym RPG w dobrym stylu, i pokładam spore nadzieje w DA. Czy to zupełnie inna produkcja, nie czerpiąca ze starych klasyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko. Czy gra mocno sojleruje książke "Utracony Tron"? Przeczytałem juz grubo połowę i martwię się że jak zacznę grać dziś to popsuje sobie przyjemność z dalszej lektury.


BTW
Mimo że książka jest napisana słabo, postacie wykreowane przez Gaidera są płaskie jak papier na której książka została wydrukowana a ich zachowania pozbawione są często logiki to książka wciąga. Sama historia jest chaotyczna i tak nieprzemyślana że chce się czytać dalej co też autor ciekawego wymyśli. Jak dla mnie 6/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować