Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Wie ktos moze gdzie moge zdobyc "ksiazke" by nauczyc sie specjalizacji Szampierza? W obozie jest tylko

Spoiler

Lowcy

, u elfow nie ma... w redcliff obecnie jestem i jak na razie patrzylem w kuzni i tawernie... i nigdzie nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 21:58, Ichvander napisał:

Wie ktos moze gdzie moge zdobyc "ksiazke" by nauczyc sie specjalizacji Szampierza? W
obozie jest tylko

Spoiler

Lowcy

, u elfow nie ma... w redcliff obecnie jestem i jak na
razie patrzylem w kuzni i tawernie... i nigdzie nie ma :/

nauczysz

Spoiler

sie w burdelu w denerim (w perle

)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 18:52, RadeXMaster napisał:

i ostatnie pytanko gdzie moge odblokowac
specjalizacje Maga krwi badz mistycznego wojownika (czy jakos tak)?

Mistycznego wojownika odblokowałem robiąc questa dla Elfów,

Spoiler

w ruinach znajdziesz filakterium które musisz umieścić na ołtarzu, w zamian uwięziona dusza odblokuje ci umiejętność mistycznego wojownika, Pojemnik znajduje się na poziomie ze szkieletami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś z was używa juz całego zestawu tzn Zbroji Krwawego Smoka, Chełmu, Butów i rękawic?? ( wymagana siła 38 ) bo ja włąsnie to założyłem a mam poziom 11 ( 14 % ukończenia gry ) i cosik gra mi sie za łatwa zrobiła ( a gram na normalu ) czy może za jakis czas znów zacznie byc trudno i lepiej nie zmnieciac poziomu na hard ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj Alistair nosi cały zestaw. Hmm jako tank sprawuje się świetnie - nie używam tylko hełmu, mam bodajże Hełm Honheath?? jakoś tak :D świetnie daje rade ;) Jesli gra staje się za łątwa - dajesz hard. Ale wątpię, widocznie nie doszedłeś do ciężkich walk.
Jestem na 32% gry, moje postaci maja 14/13 lvle i muszę przyznać że kilka walk zdecydowanie dawało w kość.

Dla tych którzy chcą poznać jakie, oto lista w spoilerze:
SPOILER nie zepsuje zabawy osobom które ukończyły zadania Przerwany Krąg, side questy w Denerim z początku gry, Grimoir dla Morrigan, serie questów z Arlem Eaganem.

Spoiler


- Opuszczony Dom czy Podejrzany dom w Denerim, z questu na zabicie Magów Krwii. powiem tak - Hell of a fight. przedzieranie się przez mobki, a potem walka z około 10+ + jakieśżółte parszywe dziady, i pulluje się cały pokój na raz i wywalają z 3 różnych stron? magowie krwii puszczający łańcuch błyskawic, który zjeżdża do połowy a czasem i poniżej poziom życia mojej drużyny? Świetnie było :d
- walki ze smokami - krwiożercze bydlaki :D bez freeza byłoby kulawo. a nie mówiąc o mini zasadce w świątyni w wyprawie po prochy Andrasty.
- Walka ze smokiem, w tym wypadku Flemmeth - skubana znosiła takie cięgi, i moje zamrażanie jej nie powstrzymywało jej na długo, te odrzucenia, obszarowy dmg i stunowanie... :D
- Obrona Redcliff jako mag też nie była zbyt prosta. musiałem lurować przeciwików z dołu na góre do reszty wojowników ochraniających wioskę. Bez tego moj oddział padłby trupem bo "szmaciarze" dostają wciry w sekundę jak się nie zagapi :P
- Wieza magów, i walka z templariuszami, którzy stunowali moja postac. i moment gdy nawet próbowałem 1 postacią rozwalić paczkę templariuszy - 4 na raz robiło stuna, i stun zabijał postać :D i tak kilka razy.... bo zaraz po 4 stunach pod rząd leciał kryt od demona :D dało się to zrobić prosto i przyjemnie, aczkolwiek trzeba było pokombinować :)



Gra ciągle mnie zaskakuje jst niesamowita :) jedyne co do tej pory mi się nie podobało - to cała otoczka polityczna Orzamaru, nienawidze tego typu zagrywek, to taki filler fabularny, musisz chodzić gadać, wszystko wiadomo o co chodzi a pierdzielenia i niepotrzebnych tekstów jest od psa i jeszcze trochę.


Dla pytająceog odnośnie zamkniętych skrzyń - może nie ma cudownych kosztowności w zamkniętych skrzynkach, aczkolwiek mogą znajdować się w nich przedmioty fabularne, a raczej potrzebne do questow pobocznych. Powiedzmy Listy miłosne. czy prezenty dla członków naszej drużyny, które odblokowują questy lub po prostu nowe ścieżki dialogowe. A kase sie wydaje na co tylko mozna :D nawet na questy :p

Odblokowanie specjalizacji Mag Krwii
Spoiler

- w Redcliff gdy przyjdzie ci walczyć z demonem który opętał syna Arla Eamona, i gdy zezwolisz na rytuał i wejdziesz o pustki, w rozmowie z demonicą pożądania można wybrać że ona nauczy cię magii krwii w zamian za to że puścisz ją wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, założyłem na lev 8, ukończenie gry też 14% i masz racje. Ja gram na hard i też jest za łatwa ( pomijając że to chyba najgorzej wyglądający pancerz w grze), więc po prostu wrzuciłem ją do skrzyni i leży, może ją dam Alisterowi ( mój main tank) jak już będzie na tyle silny, by jej użyć... ogólnie , niezbyt pasujący crap ;) ( może w Mass Effect 2 będzie lepiej wyglądał)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 21:58, Ichvander napisał:

Wie ktos moze gdzie moge zdobyc "ksiazke" by nauczyc sie specjalizacji Szampierza? W
obozie jest tylko

Spoiler

Lowcy

, u elfow nie ma... w redcliff obecnie jestem i jak na
razie patrzylem w kuzni i tawernie... i nigdzie nie ma :/


Spoiler

szampierz (duelist) - uczy Isabela ( quest: Perła w Denerim) nie ma książek szampierza z tego co mi wiadomo)



Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 19:15, Lucas01 napisał:

Mam takie pytanie w sprawie zbroi krwawego smoka.

Spoiler

Gram Krasnoludem. Zostaję wypędzony i znika cały sprzęt razem ze zbroją. Jak mam ją
odzyskać.


W głównym menu wyłącz DLC, wczytaj ostatni zapis ("na siłę" czy jakoś tak, zignoruj ostrzeżenie o brakujących DLC). Zapisz grę (na wszelki wypadek w nowym slocie). Wyjdź do menu, włącz DLC, wczytaj zrobiony przed chwilą save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że chodzą pogłoski ze to procentowe ukończenie gry to ściema że przy ok 40 - 50 % ukończenia gry w grze pojawia sie THE END czy ktoś sie juz z tym spotkał i moze potwierdzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest % ukończenia gry w sensie wątku głównego ale i WSZYSTKICH dodatkowych questów jakie są tylko w grze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W weekend grę skończyłem i miałem ~35% (ach, to rushowanie main questa przy okupowaniu kompa przez godzin kilkanaście). Procenty odnoszą się, chyba, do ukończenia gry na każdy możliwy sposób, wliczając w to każde możliwe questy. Albo jakoś tak.

Ale ja nie o tym chciałem. Problem mam i podzielić się muszę, na pomoc licząc. Otóż screenshotów robić nie mogę. Gra własne zrzuty sobie robi, a jakże, mi jakoś print screen, a nawet zastępczy za niego klawisz ustawiony przez mnie, nie działa, w katalogu "user" screenów nie ma. Jestem skazany na korzystanie z zewnętrznych programów/print screen + wklejanie do painta/cokolwiek w tym stylu, czy też istnieje dla mnie nadzieja?
Może jakieś... ZAKLĘCIE! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem właśnie Warden''s Keep.

Zabawa na 1,5h uwzględniając czytanie codexu i wczuwanie się w rolę. Zapewnia całkiem ciekawy wgląd w historię grey wardenów.
W nagrodę zestaw zbroi wymagający 30 siły i dwie wykoksowane umiejętności.

Mam nadzieję, że pojawią się w przyszłości dłuższe przygody. Do NWN z tego co pamiętam wychodziły mody nawet na 10h.

Poniżej screen ze zbroją. Całkiem niebrzydka ;)

20091110231145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie niestabilnosc DA. Mozliwe ze jest to spowodowane win7, ale gra zbyt czesto wywala mnie z appcrashem do pulpitu :/ Wszystkie sterowniki sa swiezutkie, latka do gry jest i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak masz, mnie tylko ostatnio wywalało podczas wyłączania gry (znaczy okienko, że błąd aplikacji) dzisiaj jakoś jest z tym ok, może faktycznie wina nowej windy, nie wiem. A jeśli stery nowe to zostaje faktycznie wina windowsa... Ale głowy za to sobie uciąć nie dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 23:25, Kamiloos napisał:

Denerwuje mnie niestabilnosc DA. Mozliwe ze jest to spowodowane win7, ale gra zbyt czesto
wywala mnie z appcrashem do pulpitu :/ Wszystkie sterowniki sa swiezutkie, latka do gry
jest i nic :/


Ja gram na XP i działa idealnie, żadnej zawiechy, wszystko płynnie, pewnie wina win7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, da się zresetować zaklęcia, żeby rozdać je od nowa?
Trochę władowałem w tarcze a teraz biegam z dualami. Próbowałem wciskać resetuj, i wyczyść ale niestety nic się nie dzieje. Pomoże ktoś?

W Konińskim Media Markcie Dragon Age i książka utracony tron za 119zł. Jak ktoś ma blisko to się opłaca :).

Aha i dzięki, zobaczyłem że mam 16% ukończonej gry. A gram już 17h. Nieźle, dawno tak długiej gry nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... EK DA:O na xklocka w Empiku po Angielsku ? :( Myślałem, że po PL będzie. No to już nie mam dylematu jaką wersję kupić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 23:25, Kamiloos napisał:

Denerwuje mnie niestabilnosc DA. Mozliwe ze jest to spowodowane win7, ale gra zbyt czesto
wywala mnie z appcrashem do pulpitu :/ Wszystkie sterowniki sa swiezutkie, latka do gry
jest i nic :/


Mam windowsa 7 Professional i przegrałem już 32 godziny, nigdy nie wywaliło, nie było błędu gra chodzi idealnie.
Więc to zdecydowanie nie wina systemu. Więc albo masz bajzel, coś ci w kompie źle chodzi, lub masz po prostu pirata;-)

Poza tym gra nawet na pudełku ma w wymaganiach windowsa 7 napisanego:) Więc nie ma mowy by nie chodziła na nowym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 22:42, m_loczek napisał:

W weekend grę skończyłem i miałem ~35% (ach, to rushowanie main questa przy okupowaniu

Pff ja postaram się mieć przynajmniej z 90%:> zanim zakończę wątek główny.

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie mogę się nauczyć specjalizacji dla Maga "Uzdrowiciel dusz" i "Mag Krwi"? Bardziej zależy mi na tej pierwszej, mam już 7 lvl i zaraz dobije do 8. Inna jak mistyczny wojownik wydaje mi się bezużyteczna, a zmiennokształtny niezbyt praktyczna :P Szkoda, że opis w instrukcji jest bardzo niejasny, nie podaje jakie będę miał bonusy poza "symbolicznym" zwiększeniem niektórych statystyk. Oby wybranie maga krwi nie spowodowało tej samej reakcji co w Wieży Kręgu Maginów...

btw za tą dodatkową lokacje i quest trzeba zapłacić, czy jest inny sposób na jej odblokowanie :O?

20091111001035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować