Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Może Ci co grają (a jest ich już dość dużo) dadzą fotki swoich postaci? Nie chodzi mi o statystyki tylko o wygląd, zbroje jaką noszą itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:23, Cirno napisał:

Ok, addon z respecem mi nie działa, tzn. nie pokazuje się ten kruk, ktoś go instalował,
ktoś miał podobny problem?
A w międzyczasie zaczynam od nowa :)

Ok rozwiązałem swój problem, zainstalowałem patcha, po czym zainstalowałem jeszcze raz moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:29, Longer napisał:

Może Ci co grają (a jest ich już dość dużo) dadzą fotki swoich postaci? Nie chodzi mi
o statystyki tylko o wygląd, zbroje jaką noszą itd ;)

Ja ciągle daje screeny. Screeny są fajne:D
Tak oto wygląda balans walk w Dragon Age. 17 v 4

Jedno pytanko.
Gdzie mogę zobaczyć swoje osiągnięcia(achivementy) ? Trochę ich już mam :o

20091111224632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2009 o 22:50, In_The_End napisał:

Ja ciągle daje screeny. Screeny są fajne:D

Więc kolejną fotke proszę żebyś dał swoją postać w pełnej klasie ;))

Dnia 11.11.2009 o 22:50, In_The_End napisał:


Jedno pytanko.
Gdzie mogę zobaczyć swoje osiągnięcia(achivementy) ? Trochę ich już mam :o

W menu głównym ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod żadnym pozorem nie bierzcie "Zaskocz mnie" w Perle.

Obrazek to lekki spojler dla tych którzy chcą się przekonać na własnej skórze :P

20091111225459

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
wpisałem gdzie trzeba kody, pobrałem dodatek pierścionki i zbroje, w dzienniku jest informacja że zostały pobrane ale gdzie ich mam szukać w grze tzn. jak mam wpisy przełożyć na ekwipunek.
Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest genialna! :) Dałem się wciągnąć jak nigdy. Fabuła ciekawa, fajnie opowiedziana. Zwroty akcji faktycznie zaskakuja,tak samo jak zdrady tych, ktorym zaufalismy i smierci tych, ktorych polubilismy. Ta gra w pewien sposob gra na emacjach... ^^ Nie wiem czemu niektorzy czepiaja grafiki. Moze nie jest jakims objawieniem, ale na pewno nie kluje po oczach i na moim juz dosc starym sprzecie dziala bardzo plynnie. Ogolnie: won do sklepu po Dragon Age''a! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:42, Wojman napisał:


Postać fajna, ja jakoś nie lubię grać magami, zawsze lubię brać bezpośredni udział w walce ;)

Dnia 11.11.2009 o 22:42, Wojman napisał:

Przy okazji mozesz mnie dodac do znajomych. :)

Wysłane :)

Arkads
Tak też coś podejrzewałem i wybrałem sobie sam panienkę i widze, że nie miałem co żałować :D

Zand79
Włącz grę od nowa, dodatki powinny być w ekwipunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kolejne pytanie :P

Czy ktos z Was ma przerywniki filmowe? Nie takie na engine gry tylko... no... filmowe :P ja nie mialem intro, jestem po 20h gry i ZADNEGO przerywniku filmowego.. to normalne? Patrzylem w opcjach itp. czy przypadkiem czegos nie wylaczylem ale nie wyglada na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 23:12, Ichvander napisał:

Witam, mam kolejne pytanie :P

Czy ktos z Was ma przerywniki filmowe? Nie takie na engine gry tylko... no... filmowe
:P ja nie mialem intro, jestem po 20h gry i ZADNEGO przerywniku filmowego.. to normalne?
Patrzylem w opcjach itp. czy przypadkiem czegos nie wylaczylem ale nie wyglada na to...

A nie masz czasem pirata? Zazwyczaj piraty są powycinane z tego i owego żeby grę szybciej pobrać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:50, In_The_End napisał:

Gdzie mogę zobaczyć swoje osiągnięcia(achivementy) ? Trochę ich już mam :o


Wejdz do menu w grze i wybierz opcje "Profil Gracza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 23:03, Longer napisał:

Postać fajna, ja jakoś nie lubię grać magami, zawsze lubię brać bezpośredni udział w
walce ;)


W Dragon Age w przeciwienstwie do wiekszosci innych gier cRPG calkiem przyjemnie sie kieruje poczynianiami maga juz od samego poczatku. Nie jest to cienki bolek jak np. w Baldur`s Gate. Wierz mi na slowo, moj mag bierze bezposredni udzial w bitwach czesto przesadzajac o wygranej badz porazce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz orginala, odpal launchera gry, kliknij konfigurację, i tam jest opcja z filmikami wprowadzającymi. Może to o to chodzi. Jeśli nie, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, mam takie pytanko techniczne... Czy ktoś coś wyczytał na forum bioware o problemach ze screenshotami może? Nosz kurcze za nic nie mogę ich zrobić. Mam tylko te które gra sama strzela fabularnie, ale samemu nie mogę robić i tyle, prtscn nie działa, próbowałem przypisać klawisze z numerycznej, zwykłej, F''y i dalej nic , nie mogę robić i tyle :/
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2009 o 23:03, Longer napisał:

Zand79
Włącz grę od nowa, dodatki powinny być w ekwipunku..


próbowałem i nic stworzyłem nową postać tez nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam kolejne, pewnie głupie pytanie, gdzie można zakupić KOLBY? Bo chce podziałać w kwestii zielarstwa, a niestety wymagane są kolby, których Lothering znaleźć nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2009 o 23:43, Wojman napisał:

W Dragon Age w przeciwienstwie do wiekszosci innych gier cRPG calkiem przyjemnie sie
kieruje poczynianiami maga juz od samego poczatku. Nie jest to cienki bolek jak np. w
Baldur`s Gate. Wierz mi na slowo, moj mag bierze bezposredni udzial w bitwach czesto
przesadzajac o wygranej badz porazce. :)


Możliwe, ze to właśnie uraz od czasów Baldur''s Gate, zawsze mi się trudno grało magami. Za drugim razem zagram magiem na pewno, najwyższy czas się przełamać ;)

A to mój woj, zbroja i ekwipunek już praktycznie nie aktualna ale chociaż widać wygląd xD

20091111235143

20091111235208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować