Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Ehh... ale Wam wszystkim dobrze, że już gracie. Ja dzisiaj otrzymałem z empik.com maila, że zabrakło im EK Dragon Age i muszę czekać do 19.11.2009 na informację, czy w ogóle będzie nowa dostawa :(:(:( Zamówienie złożyłem 08.10.2009, czyli ponad miesiąc temu i akurat dla mnie brakło ;( Ależ mi smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 09:49, metyl napisał:

Ehh... ale Wam wszystkim dobrze, że już gracie. Ja dzisiaj otrzymałem z empik.com maila,
że zabrakło im EK Dragon Age i muszę czekać do 19.11.2009


Pociesze Cię. Ja mam to samo. To był mój pierwszy i ostatni preorder w życiu. Najlepsze jest to że EK stoi na półce w empiku ale jako że zamawiałem na empik.com muszę czekać na moja paczkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 09:49, metyl napisał:

Ehh... ale Wam wszystkim dobrze, że już gracie. Ja dzisiaj otrzymałem z empik.com maila,
że zabrakło im EK Dragon Age i muszę czekać do 19.11.2009 na informację, czy w ogóle
będzie nowa dostawa :(:(:( Zamówienie złożyłem 08.10.2009, czyli ponad miesiąc temu i
akurat dla mnie brakło ;( Ależ mi smutno....


Ja już dawno olałbym taki sklep. Przecież nie są monopolistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w DA jest jakieś ograniczeniae co do poziomu postaci (tak jak w Wiedźminie) a jeżeli nie to jaki poziom można uzyskać na końcu gierki (zakładając że zaliczysz większość questów).
Iformacja przyda się przy planowaniu postaci.

PS. moim zdaniem nie opłaca się grać czarodziejem. Dlaczego? a dlatego, że wtedy większość magów nie weźmie Morrigan do drużyny a jest taka fajniutka ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego smoka na szczycie wylootuje się łuska jak nie ma się jeszcze questa na pancerz? Ja zabiłem Flemeth i nie miałem w loocie tej łuski. I jeszcze screenem zarzucę.

20091113110014

20091113110047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 10:26, LoLo84 napisał:

Właśnie dostałem obiecany gadżet od EA : Kubek :D


Ten taki fajny, ktory mozna bylo wygrac w konkursie gram.pl? Bo jesli tak to tez bede z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra jest dobrze zoptymalizowana czy raczej trzeba mieć solidny sprzęt żeby pograć? Wiem jakie są wymagania, ale optymalizacja jest bardzo ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 11:10, Bartkula napisał:

Czy gra jest dobrze zoptymalizowana czy raczej trzeba mieć solidny sprzęt żeby pograć?
Wiem jakie są wymagania, ale optymalizacja jest bardzo ważna


Optymalizacja jest bardzo dobra jak na te czasy, spokojnie chodzi na kompie z 3-2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 11:10, Bartkula napisał:

Czy gra jest dobrze zoptymalizowana czy raczej trzeba mieć solidny sprzęt żeby pograć?
Wiem jakie są wymagania, ale optymalizacja jest bardzo ważna


Ja nie narzekam na optymalizację. Zależy też jaki masz sprzęt bo to jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ja rozumiem, że każdy chce się pochwalić ubiciem wielkiego gada, ale moglibyście chociaż na tyle edytować swoje posty, bo nie było w nich od razu widać, gdzie ten smok jest i kto nim jest. Nie każdy chce mieć taką wiedzę, zanim sam nie spotka potwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 11:09, Wojman napisał:

> Właśnie dostałem obiecany gadżet od EA : Kubek :D

Ten taki fajny, ktory mozna bylo wygrac w konkursie gram.pl? Bo jesli tak to tez bede
z niego bardzo zadowolony.



Ten sam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 10:57, Zand79 napisał:

czy w DA jest jakieś ograniczeniae co do poziomu postaci (tak jak w Wiedźminie) a jeżeli
nie to jaki poziom można uzyskać na końcu gierki (zakładając że zaliczysz większość questów).
Iformacja przyda się przy planowaniu postaci.

PS. moim zdaniem nie opłaca się grać czarodziejem. Dlaczego? a dlatego, że wtedy większość
magów nie weźmie Morrigan do drużyny a jest taka fajniutka ;-D


Ograniczenia poziomu jako takiego nie ma (ktoś przebąkiwał o 99, ale w sumie wychodzi na to samo ^_^). Ci, którzy skończyli, na ogół kończą w okolicy 20.
Grając magiem tym bardziej chyba wezmę Morri - to jedyny sposób by mieć 3 casterów w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 11:13, GanD napisał:

Ludzie, ja rozumiem, że każdy chce się pochwalić ubiciem wielkiego gada, ale moglibyście
chociaż na tyle edytować swoje posty, bo nie było w nich od razu widać, gdzie ten smok
jest i kto nim jest. Nie każdy chce mieć taką wiedzę, zanim sam nie spotka potwora.


Prawda. Po to jest spoiler. A tak człowiek czytająć może sobie popsuć zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd uzyskałem zdolność robienia screenshotów, bawię się w fotografa amatora cały ranek :)
Stwórcy niech będą dzięki za aktywną pauzę i przycisk ukrycia menu ^^


BTW: co do powyższej dyskusji. Level capa jako tako nie ma, ale w grze ze wszystkimi questami i spotkaniami nie uzyskamy więcej niż 26 level. Twórcy o tym wiedzą i gra po prostu nie rozpoznaje dalszych leveli ( znaczy się nie nalicza - ktoś próbował z bugiem - oddawanie fiolek krwi, bez dokumentów, można powtarzać w nieskończoność, i tak właśnie nabił 26 level, dalej nie mógł i xp za potwory późniejsze przestało naliczać.. więc w sumie level cap jest, pewnie zniosą w którymś płatnym DLC :/

Pozdrawiam

20091113120153

20091113120236

20091113120341

20091113120456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Empiku i jestem niezmiernie wkurzony. Chciałem zakupić EK DA:O, i oto leży przede mną na pedestale, zaraz po wejściu do sklepu. Szczęśliwy i podekscytowany, podniosłem jedną sztukę i trzymałem się jej mocno (my preciousssssssss...). Ale gdy odwróciłem pudełko, zauważyłem, że nie ma w liście dodatkowych bonusów nie ma szmacianej mapy. Postanowiłem wrócić do domu, napisać tego epickiego posta, by dowiedzieć się, czy rzeczywiście jest ta mapa w środku. A więc pytam. Chcę szybko się udać do sklepu po gre i grać, ale jeżeli nie ma mapy w EK to zastanowie się, którą edycję wybrać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 10:57, Zand79 napisał:

PS. moim zdaniem nie opłaca się grać czarodziejem. Dlaczego? a dlatego, że wtedy większość
magów nie weźmie Morrigan do drużyny a jest taka fajniutka ;-D


Morrigan świetnie uzupełnia maga gracza. Magowie mają dużo smakowitych czarów, ale oczywiście wszystkich nie weźmiesz. Mój mag specjalizuje się głównie w leczeniu, buffowaniu, ma parę umiejętności "crowd control" i błyskawice. Morrigan głównie rozsiewa hexy itp.
Poza tym można stosować "kombosy". Morrigan zamraża przeciwnika a ja go zamykam w klatce kinetycznej (czy jak to tam się nazywa...) i zaliczam instant killa. Albo Morri rzuca podatność na żywioły a ja w tym samym czasie rażę przeciwników błyskawicami :)

Zaliczyłem 22% gry, zwiedziłem 45% świata, spędziłem przy niej 40h i już się zastanawiam jaką postać następnym razem zrobić i jakie party dobrać. Ograny to tekst, ale naprawdę ostatni raz tak się czułem przechodzac BG2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować