Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

/ciach/

Dnia 13.11.2009 o 12:25, Astropath napisał:

Zaliczyłem 22% gry, zwiedziłem 45% świata, spędziłem przy niej 40h i już się zastanawiam
jaką postać następnym razem zrobić i jakie party dobrać. Ograny to tekst, ale naprawdę
ostatni raz tak się czułem przechodzac BG2 :)


Ja dopiero zaczynam ale w planach i tak już teraz mam zamiar skończyć magiem (BG2 kończyłem 2 razy wojem i raz magiem). Łotrzyk jakoś do mnie nie przemawia choć w DA można z niego zrobić calkiem ciekawą postać skupioną również na walce. Przemyśle

Ps. dlaczego wszyscy odnoszą się do umiejętności magicznych Morigan a nikt nie rozwodzi się o jej zaletach fizycznych hmm. całkiem fajna z niej kobitka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 11:15, BlackSnow napisał:


Ograniczenia poziomu jako takiego nie ma (ktoś przebąkiwał o 99, ale w sumie wychodzi
na to samo ^_^). Ci, którzy skończyli, na ogół kończą w okolicy 20.
Grając magiem tym bardziej chyba wezmę Morri - to jedyny sposób by mieć 3 casterów w
drużynie.


20 to niewiele trzeba przymyśleć dokładniej postać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 12:11, Konrad512 napisał:

Ale gdy odwróciłem
pudełko, zauważyłem, że nie ma w liście dodatkowych bonusów nie ma szmacianej mapy.


Ta mapa jest dostepna tylko w Edycji Kolekcjonerskiej. W edycji podstawowej sa tylko 2 plytki, instrukcja i karteczka z kodami na DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 12:51, Zand79 napisał:

Ps. dlaczego wszyscy odnoszą się do umiejętności magicznych Morigan a nikt nie rozwodzi
się o jej zaletach fizycznych hmm. całkiem fajna z niej kobitka ;-)


Ano fajna, tylko jakoś mnie nie lubi. Ile razy chcę coś miłego powiedzieć, ta się nadąsa i minusy dostaję. Daję jej miłe upominki a ta z pyskówką.
Lubię ją mieć przy sobie, bo przeprowadza chłodne kalkulacje. Nie raz zmieniałem zdanie związane z questami, bo ona mnie sprowadzała na ziemię. Nie jestem tu żadnym filantropem i nie mam czasu na problemy jednostek, mam królestwo do uratowania ;)
Wiem, że tracę w ten sposób część gry, nagród itp, ale staram się nie myśleć o tym by zaliczyć wszystko, raczej by zachować się w miarę naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 13:03, Wojman napisał:

Ta mapa jest dostepna tylko w Edycji Kolekcjonerskiej. W edycji podstawowej sa tylko
2 plytki, instrukcja i karteczka z kodami na DLC.


No, mówie że EK. Tylko dziwne wydaje się to, że z tyłu pudełka nie ma o mapie mowy. A jakie DLC jest dodawane w podstawowej edycji? Z tego co wiem to w EK jest DLC o wartości jakichś 30zł, więc chyba opłaca się dołożyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak królestwo ważniejsze, nie to żeby zaliczać wszystko ale zaprzeczyć nie można jest na czym oko zawiesić ;-D
Hm nie lubi zalotów może trzeba na ostro .... spróbujemy spróbujemy Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 13:17, Konrad512 napisał:

No, mówie że EK. Tylko dziwne wydaje się to, że z tyłu pudełka nie ma o mapie mowy.


Faktycznie na pudelku nie ma informacji, ze w srodku znajduje sie mapa. Na szczescie jednak ona w srodku jest.

Dnia 13.11.2009 o 13:17, Konrad512 napisał:

jakie DLC jest dodawane w podstawowej edycji?


Do podstawowej edycji jest dolaczona Zbroja Smoka (ktora takze bedzie mozna wykorzystac w Mass Effect 2) oraz przygoda z Golemem w roli glownej. Natomiast do EK sa dodatkowo dolaczone 3 przedmioty. Sa to, helm, rozdzka oraz magiczna ksiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ale zamieszanie z tymi wersjami. W USA zbroja smoka jest tylko w EK, a do tego EK ma płatne DLC (Warden''s Keep) oraz kod na ściągnięcie soundtracku. Czyli rozumiem że w polskiej EK soundtracku oraz tego płatnego DLC nie ma? Już sam nie wiem jaką wersje lepiej kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 13:37, Konrad512 napisał:

Cholera, ale zamieszanie z tymi wersjami. W USA zbroja smoka jest tylko w EK, a do tego
EK ma płatne DLC (Warden''s Keep) oraz kod na ściągnięcie soundtracku. Czyli rozumiem
że w polskiej EK soundtracku oraz tego płatnego DLC nie ma? Już sam nie wiem jaką wersje
lepiej kupić ;)


Soundtrack jest. Warden''s Keep nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 13:37, Konrad512 napisał:

Czyli rozumiem
że w polskiej EK soundtracku oraz tego płatnego DLC nie ma?


Faktycznie DLC Warden''s Keep w polskiej EK nie ma. Nie ma tez kodu na sciagniecie soundtracku. Jest on za to na dodatkowej plycie w formacie mp3. Zatem kupujac polska EK Dragon Age masz:

1. Gre Dragon Age
2. Instrukcje obslugi
3. Kod na dodatkowe 3 przedmioty oraz kod na dodatkowa przygode (Golem) oraz zbroje Krwawego Smoka
4. Mape wydrukowana na materiale
5. Dodatkowa plyte, na ktorej jest soundtrack w formacie mp3, tapety oraz materialy video
6. Metalowe pudelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, a ja jestem zdumiony, że easter egg''i mogą dawać takie dobre bonusy ^_^

w czasie mojej podróżny

Spoiler

natknąłem się na rodzinkę dumającą nad kraterem, w kraterze kawałki meteoru i dziecko, kobieta nazywała się tak , jak przybrana matka supermana ^^, ojciec rzecze: ma pięć palców u rąk i pięć u stóp, więc to człowiek i go wychowamy jak swoje...Dzięki stwórcy za ten dar! ;P Z krateru wyjąłem kawał gwiezdnego metalu, który zaniosłem do kowala w twierdzy strażnika i wykuł mi niesamowity miecz. (ciekawe czy te lśniące pasma to kryptonit ^^

Panowie strażnicy, przedstawiam wam Gwiezdny kieł (Starfang)

Pozdrawiam

20091113134537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 13:41, ThimGrim napisał:

Soundtrack jest. Warden''s Keep nie ma.


Jednak bardziej skłaniam się w takim razie do kupna edycji podstawowej, a zaoszczędzoną kase przeznacze na Warden''s Keep. Dzięki wszystkim za pomoc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale bardzo trudno to osiągnąć i szczerze mówiąc szkoda zachodu:P Samo bieganie z jednego miejsca do drugiego zabiera spor czasu i jeszcze zabawa z ustawieniem.

Mógłby mi ktoś

Spoiler

napisać

co znajdę w tej lokacji?

20091113142313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:49, Wojman napisał:

No i tu te dwa obiecane zdjecia.


Kolekcjonerka nawet może być... A powiedz mi, jak sama gra? Fajnie się w nią gra? Chciałbym kupić sobie coś nowego do grania i tak się zastanawiam nad Dragon Age, a nie chciałbym kasy wydawać w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 14:35, marekl1975 napisał:

Kolekcjonerka nawet może być... A powiedz mi, jak sama gra? Fajnie się w nią gra?


Gra jest bardzo rozbudowana i wciagajaca. Do tego stopnia, ze kilka godzin czasu rzeczywistego uplywa przy tej produkcji jak jedna chwilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma minutami skończyłem Dragon Age. I jestem trochę... zawiedziony.

Spoiler

Nie grą a końcem. Myślałem, że będzie można grać dalej a tu... boom. Koniec.



Może kiedyś powstaną DODATKI z questami jak "
Spoiler

Odnajdź swoją miłość Morrigan/Leilane/"

albo
"
Spoiler

Powstrzymaj najazd qunów dowodzony przez Stena"


Kurczę...łezka mi się w oku zakręciła na końcu
Niesamowita gra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować