Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2009 o 14:21, kozikbz napisał:

Mi się udało.

Spoiler

Wszystkie zapiski po kolei pomijając naciskanie fontanny bo fontannę
naciska się tylko na początku.


Spoiler


Naciskam zapiski w bibliotece, lecz oprócz dwóch (bestiariusza i czegoś tam jeszcze ) Dostaje obrażenia od pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nosić dwa długie miecze trzeba mieć mistrza walki.

A jeśli chodzi o kręgi to trzeba pokombinować ja więcej nie jestem w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 14:35, kozikbz napisał:

Żeby nosić dwa długie miecze trzeba mieć mistrza walki.

A jeśli chodzi o kręgi to trzeba pokombinować ja więcej nie jestem w stanie pomóc.


:) Za chiny nie wiem jak Przywołać czwartego, kombinuje już 40 minut. Może ktoś inny będzie w stanie pomóc, w każdym razie dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 02:04, Karharot napisał:

> ok mam lotrzyka stricte lucznika i jestem w pustce... duncana i spulke jakos zabilem
ale cieni itp nie jestem w stanie nawet ruszyc...co robic?
Jeśli nie jesteś w stanie pokonać wrogów w swojej własnej postaci użyj innych - pod postacią
myszy możesz często przekraść się koło przeciwników a zaklęcia ducha czy płonącego człowieka
lub siła golema powinny zrobić porządek z większością pozostałych wrogów.


Znaczy sie, znajde te sily transformacji? bo mam myszy narazie... ale nawet jak sie kamufluje to zeby przejsc przez np. portale albo drzwi otworzyc to musze byc w normalnej postaci... z genlokami jest lepiej narazie, o wiele wiecej mi strzal trafia... ale dalej jest z tym problem :/ W co pakowac do celnosci? Zrecznosc? bo mam 25~ ale i tak duzo podluje strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zrezygnować z czekania na EK i chciałbym się dowiedzieć czy "Kamienny więzień" i "Smocza zbroja" są też zawarte w zwykłej edycji Dragon Age?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 15:17, diablolod napisał:

Znaczy sie, znajde te sily transformacji?

Tak. Co prawda reszta nie jest tak łatwa do odnalezienia jak mysz (i trzeba o nie walczyć) ale zdobycie każdej otwiera Ci nowe możliwości walki. O ile dobrze pamiętam to mysz w miarę dobrze się spisywała tam gdzie są magowie (niezwykle kłopotliwi dla wojownika ale w ich części snu jest sporo mysich dziur) a tam jest do zdobycia postać kamiennego golema (nie wiem tylko czy da się ją zdobyć samą myszą bo na tym etapie miałem już wszystkie pozostałe formy).

Dnia 14.11.2009 o 15:17, diablolod napisał:

W co pakowac do celnosci? Zrecznosc?

Tak. Zręczność daje +1 do celności dla łuku zaś celność walki wręcz jest określana po połowie przez zręczność i siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Gratuluję : D Książkę dostałeś razem z grą? Bo jestem ciekaw,ale podobno książka mało udana. No dziwię się,bo książka się dzieli (którą część kupiłeś)?.CDA dało ocenę 5/10 , w empiku czytałem dali ocenę 4+/10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 15:24, StaryCapiur napisał:

Tyle zachodu, pojawił się jeden człowieczek, powiedział jedno zdanie i nic ? Lol Spodziewałem się czegoś lepszego

Też spędziłem tam kupę czasu (z godzinę minimum) i efekt ostateczny mocno mnie zawiódł :( Na szczęście póki co jest to jedyny tak bezsensowny quest na jaki sę natknąłem w DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się jakiegoś potwora z zaświatów, który będzie miał jakiś dobry itemik przy sobie, a tu nic :( no cóż, wybaczam im za tego Qesta.


Edit: Jak otworzę piwnice tam gdzie spotkaliśmy Wynne . ? Jestem dopiero na trzecim poziomie wieży magów, i żadnego klucza, ani wskazówek co do tego nie znalażłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 14.11.2009 o 12:33, Karharot napisał:

Alkohol to jest dka Oghrena (z wyjątkiem wina które można dać Wynne), Morrigan woli naszyjniki
:)
> gorzej ze Stenem
Uwielbia obrazy, daj mu każdy jaki znajdziesz a szybko zdobędziesz sobie jego oddanie
:)

ogólnie już złapałem co komu dawać ale tak jakoś mi pasuje do Morigan alkohol że nie moge się powstrzymać. Poza tym na ogół trace u niej ok. 5 pkt i tyle samo odzyskuje po piwku i "tanim" :-) winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 16:16, StaryCapiur napisał:

Edit: Jak otworzę piwnice tam gdzie spotkaliśmy Wynne . ? Jestem dopiero natrzecim poziomie wieży magów, i żadnego klucza, ani wskazówek co do tego nie znalażłem

Na jednym z poziomów (nie pamiętam na którym) w jednej z sal po ścianą stoją trzy posągi na które możesz kliknąć, uaktywnij je w kolejności: lewy, prawy, środkowy a potem dotknij jeszcze jednego posągu który znajduje się przy schodach na wyższy poziom, to otworzy te drzwi (

Spoiler

tym razem dostaniesz potwora i chyba też jakiś itemek

:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2009 o 16:27, Karharot napisał:

Na jednym z poziomów (nie pamiętam na którym) w jednej z sal po ścianą stoją trzy posągi
na które możesz kliknąć, uaktywnij je w kolejności: lewy, prawy, środkowy a potem dotknij
jeszcze jednego posągu który znajduje się przy schodach na wyższy poziom, to otworzy
te drzwi (

Spoiler

tym razem dostaniesz potwora i chyba też jakiś itemek

:).


Akurat jestem obok tych posągów :)

Pozdrawiam i Dzięki ponowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma takowy problem:
DLC mi nie działają, a mianowicie wardens keep i golem. Mam gościa od wardens keep w obozie, tak samo dostalem rozdzke od golema, oni mowia ze mi zaznacza lokacje na mapie i nic sie nie pojawia. Mowie do goscia w obozie ze mu pomoge, a on ze spotkamy sie w tunelu. Ekran robi sie na chwile czarny i jestem ciagle w obozie.

Jakieś pomysły ?? Mam zainstalowanego patcha

I jeszcze jeden: dostalem od Morrigan questa w sprawie jej matki. Ide do niej, a jej nie ma. W poradniku pisało, że będzie i trzeba z nią pogadać , więc jakiś bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 16:23, Zand79 napisał:

ogólnie już złapałem co komu dawać ale tak jakoś mi pasuje do Morigan alkohol że nie
moge się powstrzymać. Poza tym na ogół trace u niej ok. 5 pkt i tyle samo odzyskuje po
piwku i "tanim" :-) winie.

Nope. Pierwszy "nieucelowany" podarunek da ci u niej +6 a każdy następny o 1 mniej (poniżej 1 punktu nie spadniesz), to co jej się podoba da Ci około +10 (i też z każdym kolejnym będzie opadać o 1). Specjalne podarunki (

Spoiler

grimuary i lustro

) dają najwięcej.
Lepiej jest nie dawać postaci prezentów które nie są przeznaczone dla niej bo mogą Ci się przydać później przy innej postaci (Oghren też ma trudny charakter), jeśli już musisz to robić to używaj tych prezentów które są przeznaczone dla towarzyszy u których i tak masz bardzo wysoką reputację i wiesz że Twoje akcje mają szansę ją u nich podnieść bo wędrujecie razem i akceptują Twoje działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 16:31, Halvir napisał:

I jeszcze jeden: dostalem od Morrigan questa w sprawie jej matki. Ide do niej, a jej nie ma. W poradniku pisało, że będzie i trzeba z nią pogadać , więc jakiś bug.

Powinna stać gdzieś przy chatce. Jeśli jej tam nie ma to faktycznie jest jakiś bug - spróbuj w takim wypadku opuścić ten obszar i na niego wrócić a może coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować