Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2009 o 16:31, Halvir napisał:

I jeszcze jeden: dostalem od Morrigan questa w sprawie jej matki. Ide do niej, a jej
nie ma. W poradniku pisało, że będzie i trzeba z nią pogadać , więc jakiś bug.


Upewnij się, że nie masz ze sobą Morrigan, bo wtedy Flemeth się nie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś podpowie o co chodzi z charakterystycznymi drzewami w redcliff i w zamku? czy też wyjaśni się samo w trakcie fabuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misja z golemem to kpina, zajela mi cale 20 minut :( a kosztuje ponad 50zl dla drugich nabywcow gry :)

zauwazyliscie ze, Shale nie ma opisanych swoich umiejetnosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do misji

Spoiler

która zleca Morrigan a mianowicie zabicie Flemeth. Czy jesli jej nie zabiję i pojde na układ, bedzie to mialo jakies straszne konsekwencje pozniej ? np utrata Morrigan z druzyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 16:47, Zand79 napisał:

ktoś podpowie o co chodzi z charakterystycznymi drzewami w redcliff i w zamku? czy też
wyjaśni się samo w trakcie fabuły?


Na "charakterystyczne drzewka" może "nasiusiać" Twój mabari, wtedy oznacza teren jako swój i zacieklej go broni ( jakieś bonusy do ataku i obrony chyba) Drzewka są prawie w każdej lokacji (oprócz dungeonów) Niestety nie wiem, czy wtedy walczy lepiej w pobliżu tego drzewka, czy po obsikaniu dotyczy to całej lokacji ^^

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracałem pare razy do chatki Flemeth, z i bez Morrigan. No cóż, mam nadzieje, że przy następnej grze bedzie działało. A szkoda, bo po pierwszym

Spoiler

smoku

mam niedosyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 17:19, Marcin08 napisał:

a czy w

Spoiler

tym śnie demona gnuśności cały czas jestem skazany na siebie, czy może mogę
gdzieś znaleźć resztę mojej drużyny?




na siebie ale ja grając magiem nie miałem tam większych problemów na normalnym poziomie trudności

Spoiler

bedziesz mógł zmieniać formy które są bardzo pomocne i właściwie konieczne do wyjścia z koszmaru

Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze powiedz mi

Spoiler

jak mogę się dostać do ukrytego pokoju (wszystkie formy mam odblokowane) w pustce, w miejscu gdzie posrdoku jest statek.

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 16:10, Bartex69 napisał:

/.../

Tak, dostałem gratis. Książka może nie ma najwyższych ocen, ale to tylko wprowadzenie do gry, które chętnie przeczytam. Zresztą - gdy dają coś gratis nie pyta się o oceny w sieci, tylko kupuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam.
Wczoraj kupiłem EK DA i widzę, że niektórzy dostali kubki od EA. Na jaki adres mam wysłać...i właśnie co mam wysłać ? Zdjęcie paragonu i EK ? Czy samo zdjęcie EK wystarczy ? (paragon gdzieś w domu położyłem i nie mogę znaleźć ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc, nie jest to prezent dla właścicieli EK, tylko dla tych co zamawiali preordera i przez to musieli czekać dłużej, gdyż premiera się przesunęła z powodu wadliwych płyt. Więc niestety by otrzymać kubeczek nie wystarczy zdjęcie EK, trzeba mieć paragon z zakupu preordera datowany jeszcze z przed dnia premiery...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 17:06, Halvir napisał:

Wracałem pare razy do chatki Flemeth, z i bez Morrigan. No cóż, mam nadzieje, że przy
następnej grze bedzie działało. A szkoda, bo po pierwszym

Spoiler

smoku

mam niedosyt :)

To działa dokładnie tak:

Spoiler

Dajesz Morrigan tę czarną ksiegę, w rozmowie powie ci że musi przestudiować tę księgę ( mój bohater zaliczył Morrigan w namiocie jak przystałem na jej warunki ..:),następnie wychodzisz z obozu z drużyną bez Morrigan (możesz jakiś qest zrobić bez niej), wracasz do obozu i porozmawiaj ponownie z Morrigan,powie ci że trzeba zabić Flemeth, ale bez niej w druzynie.Zgadzasz sie bez marudzenia, quest powinien byc aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia, musiałbyś poszukać na EA polska.
Możesz spróbować taki myk: jeśli płaciłeś w preorderze coś ( chyba 50 złoty to było), to powinieneś mieć pomniejszoną sumę na tym nowym paragonie. Jak opiszesz tą sytuacje w mailu i zwrócisz uwagę na pomniejszoną kwotę to powinno się udać. :)
Powodzenia i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak było, ale nie działa. Po prostu bug jakiś. Mam nadzieje, że niedługo wyjdzie jakiś oficialny patch, bo pare pomniejszych bugów jest, nie wspominając o tym z daggerami ( dostałem około 25 % obrażeń ekstra, po zainstalowaniu fix''a oO )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak na razie... nie jest zła. Produkcja na miarę BG lub Planescape''a to z pewnością nie jest (chyba, że w trakcie gry jeszcze mnie czymś nadzwyczajnie zaskoczy), ale na tle miernoty takiej jak Failout 3 lub Mass Deffect wyróżnia się bardzo pozytywnie. Ostateczny werdykt jak już kilka razy ukończę całość.
I takie też mam pytanko...

Spoiler

czy romans z Morrigan jest sztampowy? Jest to scenariusz na pierwszy rzut oka bardziej intrygujący niż ten z Leilaną w roli głównej, szczególnie ze względu na dialogi. Ale spodziewam się niestety raczej tego, że w pewnym momencie i tak cała wyjątkowość postaci wiedźmy upadnie, gdy jednak odkryjemy w niej skruszoną i samotną dziewczynkę pragnącą ciepła i bliskości blah, blah, blah. To jak to jest? Opłaca się z nią kręcić dla ciekawej fabuły, czy olać to i zainteresować się ckliwą i słodziutką rudowłosą? ;> Osobiście nie wybrałbym ani jednej, a ni drugiej, bo obie kwalifikują się do leczenia - no ale BioWare zawsze lubiło generować takie scenariusze w oparciu o dramatyczne kontrasty :(
Pytam bo niestety będąc w 15% gry z oboma wykręciłem niemal maksymalnie pozytywny układ i już muszę którąś wybrać -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 14.11.2009 o 19:05, Graffis napisał:

Pytam bo niestety będąc w 15% gry z oboma wykręciłem niemal maksymalnie pozytywny układ
i już muszę którąś wybrać -_-''


Ja to mam za sobą,

Spoiler

wybrałem Morrigan,romans z nią będzie miał wpływ na fabułę, bardziej mi ruda pasuje i mam u niej nawet sporo więcej poparcia, zrobiłem rudej quest dla postaci przed Morrigan,ale ona hmm, woli kobiety? Nie mogłem jej podejść nijak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tyle, że pod koniec gry Morrigan cię nieźle zaskoczy
ta gra jest niesamowita - tu naprawde ma się poczucie znaczenia podejmowanych decyzji i już dwa razy się wzruszyłem- ale ja miętkijestem.
Pierwszy raz:

Spoiler

Na koniec misji w lesie, gdy wilkołaki żegnały się z Panią Lasu i takim prostym gestem położyły na niej ręce


Drugi raz
Spoiler

Przed ostateczną bitwą, gdy z wybranymi postaciami ruszylismy do boju, a reszta towarzyszy się z nami żegnała


No, ale jeszcze ostateczna bitwa przede mną - i ważne decyzje różne też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować