Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

W drużynie powinny być dwie postacie do starcia bezpośredniego (Alistair, Pies, Sten, Shale, Oghren, duży

Spoiler

Loghain

) łotrzyk do otwierania zamków (Leliana ewentualnie Zevran) i mag (Morrigan lub Wynne). To kogo dokładnie wybierzesz w dużym stopniu będzie zależało od tego jak prowadzisz swoją postać (grasz szlachetnym do-gooderem czy chciwym villainem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 21:28, Shadowtear napisał:

Czy kamienie szlachetne są do czegoś potrzebne, czy można je po prostu sprzedać?

Niektóre można dawać krasnoludom jak już przyłączysz ich do swojej armii (nie wiem jednak czemu dokładnie ma to służyć).

Dnia 16.11.2009 o 21:28, Shadowtear napisał:

Jak dawać prezenty towarzyszom?

Pies - kości
Alistar - figurki i runy, naszyjnik matki
Morrigan - naszyjniki (nie wszystkie), grimuary
Leliana - religijne medaliki, kwiaty, buty (jedna para, druga jest dla Zevrana)
Sten - obrazy, ciastko, jego miecz
Shale - wszystkie wyjątkowe kamienie szlachetne
Zevran - sztabki, buty, rękawiczki
Wynne - książki, wino
Oghren - alkohole, dzban do piwa

Spoiler

Loghain

- mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 21:04, Triderus napisał:

Wiecie jakie postacie najlepiej nadają sie do drużyny,jeżeli mamy głównego bohatera jako wojownika?

W większości mój skład wygląda tak:
Ja - krasnolud wojownik (bronie dwuręczne): Berserker + Champion
Leliana - łotrzyk (broń dystansowa): Bard + Łowca (przydatne wzywanie zwierząt do pomocy)
Wynne - mag: Uzdrowiciel (bardzo dobre i pomocne aury oraz leczenie "za darmo") + Mistyczny wojownik
Oghren - wojownik (bronie dwuręczne): Berserker + nie wybrałem mu jeszcze drugiej specjalizacji
lub
Alister - wojownik (tarcza+jakaś broń): Templariusz + Chempion

Shadowtear

Dnia 16.11.2009 o 21:04, Triderus napisał:

Czy kamienie szlachetne są do czegoś potrzebne, czy można je po prostu sprzedać?

Niektóre kamienie - topazy i malachity (chyba) - można oddawać w ramach wzmocnienia armii krasnoludów gdy już pozyska się ich przychylność.
Po przekonaniu każdej z frakcji w obozie pojawia się ich przedstawiciel, oprócz tego skrzynie z zapasami dla armii (nie mam zielonego pojęcia czy mają jakiś limit).
Żołnierze z Redcliff - biorą pieniądze,
Krasnoludy - kamienie szlachetne,
Magowie - runy (te niezwiązane z żadną bronią),
Elfy/wilkołaki - właśnie jestem na etapie pozyskiwania tej frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Jestem w ruinach w lesie Brecillien i mam pytanie dot. rytuału:

Spoiler

Zrobiłem rytuał jak należy, tj. wziąłem dzban, napełniłem, postawiłem na ołtarzu, wypiłem łyk, pojawiły się cienie, zabiłem je ale wrota dalej nie są otwarte. Tak ma być czy może coś pochrzaniłem?

Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. mianowicie zainstalowalem dlc ze skrzynia wersja polska. wszystko niby dobrze mi sie zainstalowalo a mimo to w obozie jej znalezc nie moge. moze dac printscreen z nia? to mi pomoze ja odnalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety save padły, musiałem rozpocząć grę od nowa i nie mam pierścieni ani zbroi i nie mogę już tego ściągnąć, bo było użyte na innej postaci.Czy jest możliwość zrobienia jakiegoś "resetu" żeby można było te pierścienie i zbroję ściągnąć raz jeszcze, czy to jednorazowe itemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 23:56, Mefisto napisał:

niestety save padły, musiałem rozpocząć grę od nowa i nie mam pierścieni ani zbroi i
nie mogę już tego ściągnąć, bo było użyte na innej postaci.Czy jest możliwość zrobienia
jakiegoś "resetu" żeby można było te pierścienie i zbroję ściągnąć raz jeszcze, czy to
jednorazowe itemy ?


To dziwne, po skończeniu gry przechodzę sobie wszystkie początki i każda kolejna postać dostaje zbroję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też pojawiły mi się cienie. Jest to równoznaczne z schrzanieniem zadania. Gorsze jest to, iż mam zadanie w Lesie Berlician (czy jak mu tam) aby odnaleźć Skarb Maga składający się z czterech części. Kurcze znalazłem trzy (są zaznaczone na mapie grobowce), ale za nic w świecie nie mogę znaleźć czwartej. Ktoś wie gdzie się ona znajduje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy pierwsza część tego skarbu nie znajduje się właśnie

Spoiler

za drzwiami które otwiera się tym rytuałem? Bo wydaje mi się że jedną z części Zbroi Molocha zdobyłem właśnie tam...
Jeśli masz już tą część to trzy pozostałe schowane w nagrobkach znajdują się:
-w ruinach we wschodnim lesie niedaleko szurniętego pustelnika
-w ruinach we wschodnim lesie niedaleko bariery która chroniła teren wilkołaków
-w zachodnim lesie na skarpie ponad gadającym drzewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować