Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2009 o 14:37, Marco_Polo napisał:

nie oszukujmy się co do tego, w DA:P panie w scenach łóżkowych wypadają
koślawo i raczej mało pociągająco.


Hmmm... zwłaszcza bielizna dodaje im sporo "uroku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
chciałem tylko dodać jako przykład krwawe duchy ;-0

a dla kolegi pytanie po co? było retoryczne wiem po co istnieją w grach opcje wyłączenia krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka ta gra jest trudna :/
Drugi dzień męczę się z potworami które napotkałem na drodze do jakiejś gospody nad jeziorem. Do nie mam żadnych mikstur, aby uzupełnić życie, a wrócić się nie da. Autosave mam 1 godz. do tyłu.
Nie wytrzymie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach ciach ciach/

Dnia 19.11.2009 o 14:45, Fran napisał:

Co do wojownika; jedynie woj z tarczą i bronią 1h; tarcza prawie zupełnie zabezpiecza
przed atakami z dystansu co pozwala praktycznie zupełnie lekceważyć łucznków strony przeciwnej.
Dołuż mu jeszcze specjalizację templariusza i masz bicz Stórcy na magów.


a ja śmigam z wojem - bronie dwuręczne Ogren Leila i Mori na normalu dają radę. Zastanwiam się nad zmianą ogrena na shale lub Wynn, ewentualnie nad rozwojem kilku zaklęc leczących dla Mori. Większość czarów ofensywnych już mam a dopiero 14 poziom.
A łuczników i tak Mori niszczy atakami obszarowymi.
Szkoda że nie można zrobić postaci jak w BG - wieloklasowców np. połączenia kapłanki z łotrzykiem lub przydałaby się 5 postać w teamie
Ale przy ilości postaci do wyboru dożo kombinacji się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 14:59, jcl99 napisał:

Drugi dzień męczę się z potworami które napotkałem na drodze do jakiejś gospody nad jeziorem.
Do nie mam żadnych mikstur, aby uzupełnić życie, a wrócić się nie da.


Zminiejsz poziom trudnosci gry na czas tej jednej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 15:12, jcl99 napisał:

Zmieniłem i dalej nie mogę przejść :/


To podeslij mi save na wojman[at]sztab.com Za jakies 2 godzinki powinienem juz byc w domu to sprawdze co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 21:09, mikolajmix napisał:

już raz pytałem ale nie doczekałem się odpowiedzi. Da się jakoś zdobyć nowe umiejętności
ze ścieżki krwi(czy jakoś tak :P) , tej co dostaje się po wypiciu mikstury w wieży strażnika


Da się. Spoiler jak wół ;

Spoiler

w trakcie robienia zadanek w Elfim Obcowisku, podczas rozmowy po bitwie z thewiańskim magiem Calledrinem (czy jak mu tam) zaproponuje Ci taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz poziom trudności, zainstaluj aktualizacje (zdaje się, że m.in. obniżono w nich poziom trudności na normal i easy). Reszta to już standard w tego typu grach: czytaj opisy i używaj umiejętności zgodnie z ich przeznaczeniem, trzymaj magów i łuczników na dystans, używaj mikstur, uzdrawiaj postacie po walce, jeśli któraś zginęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 15:12, jcl99 napisał:

Zmieniłem i dalej nie mogę przejść :/

Zostaje w takim razie kombinowanie, żeby maksymalnie wykorzystać umiejętności wszystkich postaci - unieruchamiać przeciwników, powalać ich, obniżać atak przeciwnika. Jeśli jesteś w stanie skupić atak na jednym z członków drużyny (najlepiej oczywiście wojowniku) to uciekaj nim - jest duża szansa, że przeciwnicy pobiegną za nim, a Ty wykończysz ich z dystansu (o ile masz łuki albo maga). Jeśli masz jakieś pułapki, smarowidła, butelki z kwasem - to najwyższa pora je w pełni wykorzystać.
Jeśli się nie uda - zostaje wcześniejszy save. Godzina to mimo wszystko nie tak dużo czasu. A i nauczka na przyszłość, żeby częściej zapisywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 15:12, jcl99 napisał:

Zmieniłem i dalej nie mogę przejść :/


To trudna potyczka;

Spoiler

nie dość że drużyna świerza jak noworodki, to wystawiają na nas emisariusza. Nie pchaj ludzi na środek, zacznij wykaszać od ścieżki, jak najdalej od wroga oznaczonego na żółto, który pojawi się nieco po lewej gdy zaczniesz już swiętowac zwyciestwo. Gdy będziesz miał już czysto z flanki całe siły rzuć własnie na niego, inaczej przerobi Ci drużynę na klopsiki dla mobarii. Jesli masz maga kóry potrafi leczyć, niech tym właśnie się zajmie. Pamiętaj, żę wystarczy jedna osoba z drużyna, kórar utrzyma się na nogach i wygrałeś.

Nie wiem, czy to spoiler ale na wszelki wypadek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 15:40, Zand79 napisał:


najpierw musisz udać się do lokacji przed wieżą

Okej, sorry pewnie tego nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 16:26, StaryCapiur napisał:

W którym momencie będziemy mieli możliwość przyłączenia Oghrena do drużyny ?


Spoiler

W Orzamarze jak będziesz szedł na Głębokie Ścieżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w takim oto momencie

Spoiler

robię misje zabij chorego kła czy coś w tym stylu u Dalijskich Elfów i jestem w tej świątyni pod ziemią w lesie i tu pojawia się problem jestem przy kapliczce obok jest staw z dzbanem, napełniam go wodą i stawiam na ołtarzyku i teraz co trzeba zrobić? Raz wypiłem tą wodę wyskoczyły cienie zabiłem je i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować