Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2009 o 18:28, dzawora napisał:

Spoiler

Nie wiecie gdzie jest mama Rucka??


Spoiler

Przed sklepem kowala.

Dnia 19.11.2009 o 18:28, dzawora napisał:

Gdzie mozna sprawdzic ile ma sie juz procent gry za soba i godziny gry?? :D

Wciśnij "c" a potem kliknij na przycisk "Heroiczne Osiągnięcia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:49, Oloninho napisał:

Takie pytanie mam. Każde DLC można w każdym momencie kupić? Tzn mogę sobie np za rok
kupić te wszystkie które są?


Pewnie tak-nie sądze aby EA je tak wszystkie usuneło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:40, Pariah napisał:

Niespodzianka ujawniona!
Jak podejrzewałem to nowy DLC: "Return to Ostagar".

/.../

Dnia 19.11.2009 o 18:40, Pariah napisał:

Oczywiście kosztuje nas ta przyjemność 5$ :(((

Czyli tak jak się spodziewałem :( Będzie dobrze jeśli w ogóle kiedykolwiek wyjdzie jakiś darmowy DLC. Osobiście prawdopodobnie nie kupię żadnego chyba że zostaną zebrane w jedną całość i sprzedawane jako dodatek na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że

Spoiler

ucieczka z fortu ma kilka różnych rozwiązań. Osobiście nie polecam uciekania z Alistairem, ponieważ u mnie skończyło się to osaczeniem przez jakiś łowców nagród czy innych takich w połowie drogi do siedziby arla - bez apteczek i leczącego maga nie dałam rady. Dodatkowo cała sprawa rozgrywa się inaczej w zależności od tego, kto przyjdzie po pomoc, niektóre wersje są bardzo zabawne.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, kurcze, mnie się troszkę nie podoba to, że żeby w pełni się nacieszyć tą grą trzeba by kupić te DLC po dwóch latach wszystkie i znów zagrać, a tak, ktoś przejdzie grę, a tu DLC, skończy ponownie, znów DLC i tak w kółko... chyba że w końcu wpadną na to by zrobić jakiś free play, po zakończeniu wątka głównego i duże DLC jako nowe przygody które możemy sobie wykonać na mapie, bo tak to bez sensu

Ahh, taka informacja dla jednego kolegi z forum tutaj (nie pamiętam nicka:))

"keep your eyes peeled for some of Duncan''s items. You''ll know them when you see them. ;o)"

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

All@@@@@@@@

Jednak co by nie mówić-te punkty BioWare tanie nie są-około 80 zł-za ich sensowną liczbe a jak narazie to tylko DLC Wieża Strażnika jest,ale skoro ma się pojawić następne DLC to mozę warto zainwestować?Ja jednak licze na to że kiedyś wprowadzą jakies sensowne zniżki na te DLC-bo jednak ich cena jest przegieta...[patrząć chociażby na ich rozmiar]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:07, NecroVisioneR napisał:

All@@@@@@@@

Jednak co by nie mówić-te punkty BioWare tanie nie są-około 80 zł-za ich sensowną liczbe


W porównaniu z cenami za punkty do Sims 3 wypadają bardzo korzystnie. ;-)
26 zł za Twierdzę Strażnika uważam za cenę do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 08:58, Zand79 napisał:

Bo queścika z legionem umarłych zaliczyłem itd. zaatakowały
mnie opętane krasnoludki natomiast na relikcie legionów umarłych nadal pokazuje się "łapka".

Ja właśnie jestem w tej okolicy i znalazłem 3 elementy wymienionej zbroi (kirys, nagolenniki/buty, karwasze), ale nie dostałem questu związanego z Legionem. Jakieś sugestie? Co ciekawe nie znalazłem też reliktu, ani niczego w temacie Matki Lęgu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:30, Marcin08 napisał:

Chcę przeekuć broń (mam parę run) myślałem, że mogę zrobić to w kuźni ale nie wiem jak...
Jak to zrobić?

Zaklęcie? Zaklęcie!

Sandal (niezbyt bystry syn Bohdana) Ci pomoże w Twoim obozowisku. Runy można wkładać i wyjmować z broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:30, Graffis napisał:

Ja właśnie jestem w tej okolicy i znalazłem 3 elementy wymienionej zbroi (kirys, nagolenniki/buty, karwasze), ale nie dostałem questu związanego z Legionem. Jakieś sugestie?

Może potrzebujesz jeszcze hełmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:33, Karharot napisał:

Może potrzebujesz jeszcze hełmu?

Pewnie tak, ale mi chodzi o to, że nie mam nawet questa jakiegokolwiek związanego z Legionem... no nic zostawiam elementy zbroi w ekwipunku i liczę na to, że uda mi się znaleźć questa oraz hełm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc questa ze zbroją nie ma. Jest za to inny związany z "rodem". Podążaj dalej, a znajdziesz i hełm:>
Grinczar
Chyba zaklinanie, a nie zaklęcia:o
dzawora
Istnieją jednak cztery części elfiego miecza i dopiero po zdobyciu wszystkich dostaje się quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części znajdziesz po drodze (często w sarkofagach) sama zbroja nie wygląda może zbyt zachęcająco na człowieku ale dla krasnoluda set jest całkiem przyzwoity ;] chociaż ja na nim skończyłem DA więc jest naprawdę użyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 20:03, In_The_End napisał:

Grinczar
Chyba zaklinanie, a nie zaklęcia:o


Ten debil, syn krasnoluda z obozu tak krzyczy. To znaczy ja gram na kinówce i mam ''Enchantment? Enchantment!'' i na górze napis, ten do Grinczar dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem poruszany wiele razy ale o dziwo żadnej sensownej odpowiedzi, spędziłem ponad godzinę na forach czytając kompletne bzdury. Gram krasnoludem szlachcicem i oczywiście straciłem cały ekwipunek a wraz z nim wszystkie moje DLC a było uch sporo, EK + preorder + gra w przeglądarce czyli cała masa przedmiotów. Jak je odzyskać ? Dodam, że włączenie i wyłączenie pobranych DLC w menu gry nie powoduje absolutnie niczego. Zakupiłem też 560 punktów, jak ja wymienić na dodatek WK ? W menu gry nie mam opcji jego pobrania. Gdyby ktoś zechciał udzielić sensownej odpowiedzi albo podać działającego linka do tematu w którym faktycznie są sensowne rozwiązania to byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 20:14, Arkads napisał:

> Grinczar
> Chyba zaklinanie, a nie zaklęcia:o

Ten debil, syn krasnoluda z obozu tak krzyczy. To znaczy ja gram na kinówce i mam ''Enchantment?
Enchantment!'' i na górze napis, ten do Grinczar dał.


Nasz fajniej krzyczy od angielskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować