Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2009 o 09:02, Saineic napisał:

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to brak jakiegokolwiek życia


Przepraszam, ale muszę się wtrącić.
Na takiej samej podstawie, mogę zarzucić DA:O, że nie ma tam aut. Przecież to skandal, gra cRPG, która nie ma środków lokomocji? Kicz nie z tej ziemi.
Chodzi mi o to, że twórcy nie obiecywali nic takiego jak żyjący NPC, którzy na każdy dzień mają co innego do robienia, w końcu, owce same się nie ostrzygą i kolacja się sama nie zrobi, nie? Wybacz, ale ten argument zalatuje mi lekką fantazją.

Dnia 19.11.2009 o 09:02, Saineic napisał:

Dialogi też nie należą do najciekawszych tym bardziej że chociaż mamy do wyboru kilka
linii dialogowych to prowadzą one najczęściej do tej samej odpowiedzi naszego rozmówcy.


Cóż, wskaż mi nowocześniejszą grę, typem podobną do DA:O, w której jest inaczej. Jedno, dwa, trzy zdania będą inne niż w wypadku wybrania innej odpowiedzi, ale meritum na ogół zawsze jest takie samo. W końcu, nie chcemy by przypadkiem zamiast uratowania świata po raz kolejny, Dobry Władca Królestwa nie zlecił nam przypadkiem pilnowaniem jego urwisa, który cierpi na ADHD? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie. Pomogło wyłączenie dlc, wczytanie save na siłę zapisanie gry, wyjście włączenie dlc i wczytanie save :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 19.11.2009 o 19:30, Graffis napisał:

Ja właśnie jestem w tej okolicy i znalazłem 3 elementy wymienionej zbroi (kirys, nagolenniki/buty,
karwasze), ale nie dostałem questu związanego z Legionem. Jakieś sugestie? Co ciekawe
nie znalazłem też reliktu, ani niczego w temacie Matki Lęgu :(

questa z legionem dostałem zbierając notatki (albo wpisy w kodeksie) w trakcie eksploracji ścieżek a nie zbierając zbroje.
Reliktu nie znajdujesz jako przedmiotu. W pomieszczeniu obok bramy do matki lęgu jest cos na kształt skrzyni na którym pojawia się napis "relikt legionu umarłych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to nazywam sensowną odpowiedzią :))) przedmioty są ponownie w moim ekwipunku. Bardzo dziękuje za pomoc. Gdyby jeszcze ktoś poinstruował mnie w kwestii Warden''s Keep to było by już naprawdę super. Mam 560 punktów ale jak kupić za nie dodatek ? Jeśli powinien pojawić się w menu gry z możliwością pobrania to niestety go tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Twierdza Strażnika nie miała być darmowym dodatkiem?

Spoiler

Bo pojawił się koleś w obozie, który chce żebym naprawił jego dobre imię i bla bla... I Gra prosi mnie o zalogowanie się i pobranie dodatkowej zawartości po czym informuje, że brak ilości punktów wymaganej żeby pobrać.



i jeszcze pytanie w jakis sposób znaleźć nauczyciela, żeby móc wybrać np Templariusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 21:09, Marcin08 napisał:

i jeszcze pytanie w jakis sposób znaleźć nauczyciela, żeby móc wybrać np Templariusza?


Bycia Templariuszem moze nauczyć Alistair, resztę specjalizacji trzeba albo uczyć się z książek albo od NPC''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest gdzieś stronka gdzie podane jest dokladnie w którym miejscu można nauczyć się specjalizacji?Albo powiedz jak wiesz gdzie nauczyć mogę się bersekeru.btw gdzie znajdę dobrych kupców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny blad, chcialem poagdac z Shale, a ona nagle sie ulotnila i ponownie chce zebym zrobil zadanie zeby ją pozyskac :( co sie do jasnej dzieje z tą grą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 21:31, NecroVisioneR napisał:

Witam czy ktoś z was wie gdzie mogę zdobyć klase prestiżową-berserker??Z góry dziękuje


Właśnie kolega wyżej dał linka, gdzie masz to wszystko opisane. Ale żebyś się ie trudził, pozwoliłem sobie skopiować urywek z jego wypowiedzi:

Spoiler

"Berserker - uczy Oghren, lub książka do kupienia u Gorima (targ Denerim)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 21:45, Zand79 napisał:

o co biega z kręcącym się posągiem w drodze do kowadła trzeba coś kombinować czy tylko
wybijać duszki???

Zabijaj tylko jednego ducha, nie zaczepiaj innych - jak zaczepisz, one Ciebie również ugryzą.
Kiedy zabijesz jednego ducha, pojawi się poświata naokoło kowadła - szybko wtedy kliknij na kowadło, a światło zrobi "ziuum" i walnie posąg w oczy, a oczy zaczną krwawić. Głowa obróci się, nowy duch się pojawi, zabijesz go, poświata, potem "ziuum" i kolejne oczy krwawią. Jak 4 strony twarzy posągu zaczną krwawić, to musisz powtórzyć jeszcze raz całą akcje. W sumie należy zabić jednego ducha 8 razy, czyli 8 razy wywołać "ziuum" światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok zrobię ten mini faq i zbiorę w kupę ;) te info o klasach (właściwie to planuje zrobić gramsajta poświęconego tylko DA:O z historią , tabelami rozwoju, poradami, taktyką i strategią na hard i nightmare itd... ale to wkrótce - to nie reklama :P)

KLASY PRESTIŻOWE

Klasy prestiżowe które odblokujemy w czasie gry przechodzą na nowe rozgrywki (nie znikają). Znaczy to, że gdy odblokowaliśmy jakąś klasę pr. za drugim podejściem do gry mamy ją już odblokowaną i nie musimy się trudzić z ponownym jaj uczeniem/kupowaniem. Jest możliwe odblokowanie klas prestiżowych dla innych niż nasza obecna klasa np. grając wojownikiem, możemy przekonać Lelianę by nauczyła nas klasy barda -> odblokowanie jej i użycie przy drugim podejściu do gry jako łotrzyk.

Wojownik

Berserker -

Spoiler

Uczy Oghren, gdy nas odpowiednio polubi. Książka u kupca Gorima w Denerim market


Champion -
Spoiler

uczy Arl Eamon, po ukończeniu questa Święte prochy.


Łupieżca -
Spoiler

uczy Kolgrim z jaskini Wyrmling


Templariusz -
Spoiler

uczy Allister, lub książka od Bohdana, kupca w naszym obozie



Mag

Arcane Warrior -
Spoiler

uczy "The Presence" W ruinach Brecillian ( quest Natura bestii)


Mag krwi -
Spoiler

Demon pożadania (w pustce?) podczas questu Arl Redcliffe.


Zmiennokształtny -
Spoiler

uczy Morrigan, Varathorn w Dalish camp ( książka?)


Duchowy uzdrowiciel -
Spoiler

uczy Wynne, książka do kupienia w Cudach Thedas ( po rozpoczęciu questa zjazd możnych)



Łotrzyk

Zabójca -
Spoiler

uczy Zevran, sklep Alarith''a ( denerim, po rozpoczęciu questa zjazd możnych)


Bard -
Spoiler

uczy Leliana, Alimar ( Orzammar)


Szampierz -
Spoiler

Isabela ( knajpa Perła w Denerim)


Ranger -
Spoiler

Bohdan, kupiec w naszym obozie, książka



Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zabicie matki Morrigan lub zostawienie jej przy życiu powoduje jakieś ważne konsekwencje w przyszłości? Jestem na tym etapie i nie mogę się zdecydować co zrobic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 22:26, Kresseleth napisał:

Czy zabicie matki Morrigan lub zostawienie jej przy życiu powoduje jakieś ważne konsekwencje
w przyszłości? Jestem na tym etapie i nie mogę się zdecydować co zrobic :/


Po pierwsze to opcja spoilerów nie boli i jest całkowicie za darmo, więc warto ich używać.
Po drugie to polecam samemu odkrywać świat gry i kształtować go tak jak my chcemy, a nie sugerować się opinią innych.
Po trzecie to graj i nie pytaj się na forum ludzi. Czemu? Odp. wyżej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować