Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Spoiler

Kurcze a ja za nic nie moge znalezc mame Rucka ;/ Przeszukalem cala lokacje i nie widze kobiety o jej imieniu ;/ Moglibyscie dokladnie powiedziec gdzie ona jest??? Bo przeczytalem ze naprzeciwko sklepu kowala. Jakiego sklepu kowala ,gdzie tam jest taki sklep???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od razu przy wejściu od Orzammaru skręcasz w lewo(na tym rozwidleniu gdzie droga prosto prowadzi do Areny). Stoi przy posągu i się modli przy fontannie/posągu niedaleko oberży i kowala. Po prostu trzmaj tab i wypatruj kogoś z normalnym imieniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o skrzynie, to nie tylko skill jest ważny, ale i też współczynnik odpowiedzialny za niego, w tym wypadku jest to cunning. Czyli czym wyższy cunning tym trudniejsze skrzynie możesz otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol to znalazlem pierwszego buga w tej grze, ktory mi sie trafil :D:D:D Ale tej kobiety w ogole u mnie w grze nie ma ;d;d;d Wiem ,o ktore miejsce chodzi, ale tam tylko szlachcic stoi, a dalej jakis brat Burkel. Dobra zostawiam ten q i lece dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Przy zakupie gry dostałem książkę w MM (Dragon Age:Utracony tron). Czy jest jedna czy dwie części tej powieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 11:37, Leos8 napisał:

Czy jest
jedna czy dwie części tej powieści?


W Polsce na razie wyszla jedna ksiazka w swiecie Dragon Age. Zdaje sie, ze w USA do tej pory wyszly dwie ksiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 11:47, Oloninho napisał:

A ja mam pytanie ws książki Utracony Tron. Ile czasu przed grą dzieje się jej akcja?


Akcja toczy się jeszcze przed narodzinami króla Cailana i opisuje przygody jego ojca Marica. Zakładając że Cailan ma ok. 17 lat można przyjąć że akcja książki kończy się na ok. 20 lat przed zdarzeniami przedstawionymi w grze(choć w epilogu książki jest już mały Cailan).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak własnie myślałem, że trzeba będzie się udać do obcowiska, to znaczy, że zadanie trzeba odłożyć na później, bo na razie jest ono zamknięte. No nic, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 13:12, Arkads napisał:

A własnie pytanko - edytować nie mogę - kiedy będzie wstęp na obcowisko?

Spoiler

Po zebraniu wszystkich armii i zjeździe możnych.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 15:48, Reel_Mixer napisał:

Czy jesteście w stanie potwierdzić bezawaryjność kuferka? Nic nikomu z przechowywanego sprzętu nie przepadło po skorzystaniu z tego modu? W tym linku podają, że nie jest różowo: http://social.bioware.com/project/463/discussion/286/ . Link zawiera spoiler

Ja z kuferkiem nie miałem najmniejszych problemów. Podczas

Spoiler

ataku na nasz obóz znika

ale po nim wraca na swoje miejsce z całym dobytkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tak, musisz pogadać z panią lasu która jest "kłem", potem nakłonić opiekuna do tego żeby z tobą poszedł i pogadał z panią lasu, nastąpi walka podczas której musisz się opowiedzieć po stronie pani, w ten sposób zdejmiesz klątwę z wilkołaków.

I jak to się mówi i wilkołak syty i elf cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować