Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2009 o 02:37, Kresseleth napisał:

Po wysłaniu maila dostaliście jakieś potwierdzenie
o wyslaniu tego kubka? Bo kubka i mailu ani widu ani słychu. A już sporo czasu minęło.


Ja żadnego maila z potwierdzeniem wysłania nie dostałem. Po prostu w skrzynce pocztowej znalazłem świstek, że moja przesyłka (kubek) jest już do odebrania na poczcie. Poszedłem no i był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 09:34, IRASS71 napisał:

Kupował ktoś gre w wersji elektronicznej z EA? Ciekawi mnie czemu jest taka wysoka cena
139zł skoro to wersja bez pudełka i nośnika DVD, a na allegro sprzedawają kody do pobrania
z EA za 70zł. Powiedzmy ze chciałbym kupić wersje elektroniczna to co mam zrobić żeby
nie płacić 139zł??


Wejdz sobie na www.gamespace.pl
Tam masz do wyboru DA:O wersje elektroniczna zwykla lub cyfrowa kolekcjonerke. Ta pierwsza cos kolo 114 pln, druga za 139 - zawiera tez DLC z twierdza straznika.

http://www.gamespace.pl/asortyment/bioware/dragon-age-poczatek/43
http://www.gamespace.pl/asortyment/bioware/dragon-age-poczatek-cyfrowa-edycja-kolekcjonerska/44

Nic innego raczej nie zrobisz. No chyba ze zaryzykujesz te kody z allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 10:03, Llordus napisał:

> Kupował ktoś gre w wersji elektronicznej z EA? Ciekawi mnie czemu jest taka wysoka
cena
> 139zł skoro to wersja bez pudełka i nośnika DVD, a na allegro sprzedawają kody do
pobrania
> z EA za 70zł. Powiedzmy ze chciałbym kupić wersje elektroniczna to co mam zrobić
żeby
> nie płacić 139zł??

Wejdz sobie na www.gamespace.pl
Tam masz do wyboru DA:O wersje elektroniczna zwykla lub cyfrowa kolekcjonerke. Ta pierwsza
cos kolo 114 pln, druga za 139 - zawiera tez DLC z twierdza straznika.

http://www.gamespace.pl/asortyment/bioware/dragon-age-poczatek/43
http://www.gamespace.pl/asortyment/bioware/dragon-age-poczatek-cyfrowa-edycja-kolekcjonerska/44

Nic innego raczej nie zrobisz. No chyba ze zaryzykujesz te kody z allegro :P

>
OK dziekowac, tylko problem taki ze cena nie proporcjonalna 114zl wersja elektroniczna a 119zl wersja pudełkowa myślałem ze skoro omijam pośredników będę miał taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 08:18, Abi_Dalzim napisał:

Hmm, no to może rzeczywiście odpuszczę łotrzyka. A woja polecasz na broń dwuręczną?


Nie wiem co ci polecić... mnie najbardziej interesowało otwieranie zamków i kradzież:D, dlatego gram łotrzycą. A na samym początku gry, zanim dostępny jest członek drużyny z tymi umiejętnościami, to trochę tego do otwarcia i ukradzenia jest. Nie grałem wojem, a magiem w sumie zacząłem, ale złodziejstwa mi brakowało i na razie odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 08:18, Abi_Dalzim napisał:

> Jedna z pierwszych postaci które dołączasz do drużyny, to łotrzyca z lekko już rozwiniętym
łukiem.
Hmm, no to może rzeczywiście odpuszczę łotrzyka. A woja polecasz na broń dwuręczną?

Moim zdaniem woja lepiej tankiem z tarczą zrobić, różnica w obrażeniach niewielka, a żyje dużo dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 10:12, IRASS71 napisał:

OK dziekowac, tylko problem taki ze cena nie proporcjonalna 114zl wersja elektroniczna
a 119zl wersja pudełkowa myślałem ze skoro omijam pośredników będę miał taniej.


Ja posiadam wersję z EAStore :)

Taniej kupisz na allegro (ok. 80-90 zł) kody do pobrania gry z EAStore. Efekt identyczny, a oszczędzasz sporo.

btw. dalej mam problemy z updatowaniem achievementów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2009 o 10:56, azur65 napisał:

Moim zdaniem woja lepiej tankiem z tarczą zrobić, różnica w obrażeniach niewielka, a
żyje dużo dłużej.


Różnica w obrażeniach spora, a czy zyje dużo dłużej ? Zalezy tez jak rozdajesz punkty. Mój wój 2h wytrzyma więcej niż Allistair ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 12:32, StaryCapiur napisał:

Różnica w obrażeniach spora, a czy zyje dużo dłużej ? Zalezy tez jak rozdajesz punkty.
Mój wój 2h wytrzyma więcej niż Allistair ;p

Teraz jak popatrzyłem na buildy w tym teamcie to stwierdziłem że się nie wypowiadam już na ten temat (np. w ogóle nie używałem łotrzyków co wydaje się być sporym błędem), więc nie przywiązuj się do moich słów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

:) Ja osoboście tanka w teamie nie mam, i bardzo dobrze daje sobie radę bez niego :)... A co do Łotrzyków, to Używam tylko leliany , dlatego że otwiera zamki .... a jako luczniczka , imo jest kiepska... musze Zevrana przetestować z dwiema broniami (tylko trzeba go nauczyć otwierać zamki:) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a da się sensownego zabójce zbudować ?
Pod jakieś uniki ? Bo z drzewka umiejętności tak na oko teoretycznie da się zmontować mocnego damage dealera który z zaskoku sieka niemiłosiernie na profesji skrytobójcy, tylko ciekaw jestem jak to będzie wyglądać w przypadku walki bezpośredniej, czy tu analogicznie jak np w systemie d&d da się zbudować coś na kształt "zręcznościowca" który mimo niskiego hp potrafi idealnie unikać ataków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób żeby obejść na PS3 ten bug w orzamarze czytałem troche o tym na innych forach i widze że nie tylko ja mam z tym problem normalnie bym sie tym nie przejmował ale bez tego nie popchne dalej wątku głównego i nie mozna skończyć gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 14:47, nightfaler napisał:

Jest możliwość zresetowania postaci ? -> Mowa o wersji na x360.



nie ma takiej opcje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadających ''twierdzę strażnika'' - jak wykonać do końca to zadanie? Po oczyszczeniu twierdzy, nadal pozostaje do odnalezienia ''final clue''... W karczmie w Denerim stoi sobie Ochroniarka Sofii - ale nie mam pojęcia czy to do tego zadania, ani co z nią zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 14:47, nightfaler napisał:

Jest możliwość zresetowania postaci ? -> Mowa o wersji na x360.

Ostatnio był artykuł na gram.pl dot. modów do DA:O. Był tam programik, który może edytować postać, a co za tym idzie - cofnąć złe wybory podczas awansowania.
Innej opcji, obawiam się że nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 15:08, Skie napisał:

Pytanie do posiadających ''twierdzę strażnika'' - jak wykonać do końca to zadanie? Po
oczyszczeniu twierdzy, nadal pozostaje do odnalezienia ''final clue''... W karczmie w
Denerim stoi sobie Ochroniarka Sofii - ale nie mam pojęcia czy to do tego zadania, ani
co z nią zrobić


Musisz obejrzeć jeszcze rzeźbę na murach twierdzy - ja na początku ją ominęłam i miałam taki sam problem.
Ochroniarka w Denerim jest elementem questa z ciągu dla złodziei i włamywaczy - nie ma związku z twierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować