Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2009 o 16:40, Khraan napisał:

> Przecież nie ma maksymalnego levelu...

a jednak, 25 lvl i wiecej niet. Na zrzucie ekranu widac na informacji o doswiadczeniu
- ''0 / NaN''



Jak można mieć taki długi pasek umiejętności ?? Jakiś mod czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpalasz launcher DA, klikasz na "Strona Internetowa" i na otwartej stronie wybierasz z górnej belki Games -> Dragon Age Origins -> Game patches.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 20:15, nightfaler napisał:

Spoiler

Nie mogę się zdecydować kogo poprzeć przy wyborze pretendentów na tron w Orzammarze
mógłby mi ktoś ich krótko opisać ? Gram dobrą postacią


Żeby było krótko:

Spoiler


Bhelen = zły dzieciak szukający najszybszej drogi do władzy.
Harrowmont = miły staruszek pragnący widzieć Orzammar w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 20:29, Przedlack napisał:

Spoiler

Bhelen = zły dzieciak szukający najszybszej drogi do władzy. Harrowmont = miły staruszek pragnący widzieć Orzammar w dobrym stanie.



W sumie to miałem całkiem inne odczucia. Bo przecież to

Spoiler

Harrowmont naobiecywał chyba trzem różnym szlachcicom ten sam obszar do zarządzania, w zamian za poparcie. Ale gram drugi raz i z tego co czytałem droga poparcia dla tego kandydata jest bardziej rozbudowana, bo do Deep Roads i tak trzeba iść, i tak.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Dnia 08.12.2009 o 20:29, Przedlack napisał:

Bhelen = zły dzieciak szukający najszybszej drogi do władzy.


-Naprawdę wydawało mi się, że jednak to on jest tym dobrym :/

Dnia 08.12.2009 o 20:29, Przedlack napisał:

Harrowmont = miły staruszek pragnący widzieć Orzammar w dobrym stanie.


- Jak wyżej




Ehhh czyli powinienem wybrać
Spoiler

Harrowmonta ? , a jak reszta drużyny jest nastawiona na wybór Bhalena ? Bo po wstawce filmowej (zaraz po wejściu do orzammaru. To właśnie jego żołnierze (bhalena) wyglądali na tych dobrych, walka z okupantem itd.
I czy przypadkiem do drużyny jakiś krasnolud się mi nie miał jeszcze dołączyć ?



A i ten quest u Dalijskich elfów na skraju lasu dotyczący tego elfa co się ubiega o rękę tam kogoś jest zbugowany czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 20:44, Grzech napisał:

W sumie to miałem całkiem inne odczucia. Bo przecież to

Spoiler

Harrowmont naobiecywał chyba trzem różnym szlachcicom ten sam obszar do zarządzania, w zamian za poparcie.


Spoiler

Te dokumenty zostały sfałszowane. Jeśli zaniesiesz je do archiwów (nie pamiętam krasnoludzkiej nazwy :) a potem z powrotem do zleceniodawcy to sam się do tego przyzna.


Wracjając jednak do samego wyboru to nie jest on taki prosty,
Spoiler

w porównaniu z Harrowmont''em Bhelen to bezlitosny tyran który dąży do władzy po trupach i nie przejmuje się honorem czy moralnością, ciekawe jest tu jednak to że jak już zostanie wybrany na władcę to zacznie wprowadzać rzeczywiste reformy do zastałego krasnoludzkiego społeczeństwa otwierając je nieco na świat i co ważniejsze zmniejszając dyskryminację bezkastowców (dowiadujemy się o tym w zakończeni9ach). Czyli mamy wybór pomiędzy dobrotliwym staruszkiem który zbyt szanuje tradycję aby dostrzegać niedoskonałości systemu i który jest zbyt słaby aby wymusić jakiekolwiek reformy (co jest lepsze dla większości mieszkańców, zwłaszcza na krótką metę) a krwawym tyranem który ma jednak wizję poprawy sytuacji i jest gotów coś z tym zrobić (co z kolei jest lepsze dla najniżej usytuowanych, a na dłuższą metę także dla reszty mieszkańców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 20:54, nightfaler napisał:

A i ten quest u Dalijskich elfów na skraju lasu dotyczący tego elfa co się ubiega o rękę tam kogoś jest zbugowany czy jak ?

Spoiler

Co z tym questem? Możesz przekonać tą elfkę aby zgodziła się za niego wyjść (o ile masz wystarczająco wysoką perswazję) co spodoba się wszystkim za wyjątkiem niektórych z Twoich towarzyszy (Morrigan i chyba też Sten).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że te dokumenty zostały podrobione o czym można się przekonać idąc do prosektorium. Ogólnie to polecam rozegranie początku krasnoluda szlachcica wyjaśnia to parę spraw.

@nighfaler

żołnierze bhalena wyglądali na na dobrych ? no sry ale oni zabili jednego z ludzi harrowmonta tylko dlatego że ten zakwestionował jego władze

a quest z parką nie jest zbugowany. Można przekonać ich żeby się pobrali, przekonań kolesia że przyniesiesz mu skóry lub przespać się z elfką i z banem na twarzy powiedzieć o tym elfowi( fajna opcja :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 21:04, mikolajmix napisał:

Spoiler

lub przespać się z elfką i z banem na twarzy powiedzieć o tym elfowi( fajna opcja :P)


Spoiler

Jeśli gra się kobietą to można też przespać się z elfem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba za

Spoiler

bhalenem się opowiem,


Spoiler

Co do tego questa z parka perswazja się nie udała powiedziałem złe wiadomości elfu on to przyjął potem odbiłem las z rąk wilkołaków elf zniknął a do elfki nie idzie zagadać a quest siedzi mi w dzienniku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 19:47, conan8 napisał:

A jak w ogóle zdobyć ten najnowszy patch, trzeba wejść na jakąś strone, czy jak włącze
grę to automatycznie się spatchuje?


możesz również pobrać patch ze strony gram.pl
i żeby nikt tu mnie nie posądzał o reklamę to tylko informacja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 21:04, mikolajmix napisał:

/ciach/


Dlatego teraz idąc do Orzammaru opowiem się za staruszkiem :) Chciałem spróbować się w Hali Prób, a w queście z Bhelenem, niestety jest to strasznie zubożone :/
A tak BTW, to przyszedł ktoś z was do golemów z Shale w drużynie? Są jakieś questy poboczne jeżeli wezmę golemicę z sobą? :)

EDIT:
@Karharot>>

Wiem, wiem :) Już przeczytałem odpowiednią historię. Szkoda, że wcześniej do tego nie doszedłem (nawet nie wiedziałem o jakimś prosektorium) Teraz wybieram ścieżki przeciwne do tych co wybierałem gdy grałem po raz pierwszy.
Raz nawet

Spoiler

musałem wczytać grę, bo Wynne się nie zgodziła ze mną i musiałem ją zabić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 22:11, Grzech napisał:

A tak BTW, to przyszedł ktoś z was do golemów z Shale w drużynie? Są jakieś questy poboczne jeżeli wezmę golemicę z sobą? :)

Jeden w Głębokich Ścieżkach po zakończeniu questa z Kowadłem Pustki. Jest nowy obszar i trochę stuffu do zdobycia (m.in.

Spoiler

całkiem przyzwoity sztylet oraz masa doskonałych kryształów dla Shale

).

Dnia 08.12.2009 o 22:11, Grzech napisał:

Szkoda, że wcześniej do tego nie doszedłem (nawet nie wiedziałem o jakimś prosektorium)

Podoba mi się ta nazwa XD Co prawda nie taki rodzaj "przeszłości" krasnoludy tam przechowują ale że brzmienie jest podobne... XD
A co do samego archiwum to żałuj że tam nie zajrzałeś bo oprócz 3 sub-questów można tam też znaleźć

Spoiler

Rękawice Gorliwości (część setu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 21:42, nightfaler napisał:

Spoiler

Co do tego questa z parka perswazja się nie udała powiedziałem złe wiadomości elfu
on to przyjął potem odbiłem las z rąk wilkołaków elf zniknął a do elfki nie idzie zagadać
a quest siedzi mi w dzienniku ;/


Też miałem duże... niedogodności z tym zadaniem.

Spoiler

Raz mi się nawet chłoptaś obraził za to, że kazałem mu się wziąć w garść. Najlepiej zadanie to wykonać od razu na samym początku przybycia do lasu, żeby był już święty spokój. Z tego co wiem (i z tego co próbowałem) po oczyszczeniu lasu ten zestresowany "łowca" sam wyruszy po skórę wilka i zwyczajnie będzie miał gdzieś naszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować