Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2009 o 22:24, Karharot napisał:

A co do samego archiwum to żałuj że tam nie zajrzałeś bo oprócz 3 sub-questów można tam
też znaleźć

Spoiler

Rękawice Gorliwości (część setu).



W ogóle jest zabawne, że można biegać właściwie gdzie się chce i czyścić skrzynie bez żadnych konsekwencji. Jedyny wyjątek był u Dalijczyków, przed ukończeniem wątku ta zastępczyni Opiekuna interweniowała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Czy najnowszy Patch 1,02 jest bardzo konieczny do zainstalowania czy ktos wie czego dotyczy?
W opisie na Gram.pl nie ma ..
No i czy któś już instalował i czy nie było problemów poo instalce ??typu zniknięcie sejfow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo juz ukonczyłem gry moze na 30 % jestem ale nie moge nigdzie znalezc Łotrzyka który by chciał ze mną wspolracowac, czy ktos wie albo dobrego maga ? Mam w drużynie Morrigan ale nie jest z\byt dobra w ataku są jakioeś inne postacie do drużyny?? gdzie ich znaleźż może ma ktoś liste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo tyle pamiętam

Spoiler

Leilana łotrzyk jest w lothering w karczmie
Sten wojownik równierz w lothering
Alister wojownik jest od początku
Zevrana łotrzyk można przyłaczyć po tym jak cię zaatakuje
Oghren wojownik w orzamarze
Shale golem w DLC
Wynn czarodziejka w wieży magów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze

Spoiler

pies mabari. Jesli grasz czlowiekiem szlachcicem, to do wziecia w lokacji zaczecia gry. W przeciwnym wypadku mozna go uzyskac po wykonaniu side questa w Ostragarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić procent "przejścia" gry? :) Tzn. zauważyłem, że niektórzy mówią np. że są daleko a "mają" tylko 36% , gdzie to można sprawdzić, bo coś doszukać sięnie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 11:24, Bongo777 napisał:

Witam wszystkich.
Czy najnowszy Patch 1,02 jest bardzo konieczny do zainstalowania czy ktos wie czego dotyczy?
W opisie na Gram.pl nie ma ..


Znajź posta 4320 i masz wykaz zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 13:32, Karharot napisał:

Wejdź w okno postaci (np. wciskając klawisz "c")a potem kliknij na "Heroiczne Osiągnięcia".


dzięki :)

24% oO fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem patcha 1.02 i żałuję. Co pewien czas stopuje mi grę, a po czasie wszystkie kolory tęczy wyskakują mi na ekranie. Można zrobić Quick Save''a i wczytać ponownie, ale problem pojawia się czasami w walkach czy rozmowie. Wie ktoś może jak cofnąć grę do poprzedniej wersji bez ponownego instalowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 15:17, Grzech napisał:

Wie ktoś może jak cofnąć grę do poprzedniej wersji bez ponownego instalowania?

Wątpię aby to było możliwe. Najprawdopodobniej jedyne co możesz zrobić to właśnie reinstalować grę, co gorsza będziesz się pewnie wtedy musiał cofnąć do sejwa sprzed zainstalowania patcha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 15:34, Karharot napisał:

/.../


Jedyne co mogę powiedzieć to: Oł fak! :/
No nic. Przemęczę się z tym bugiem albo zauktalizuję sterowniki od karty graficznej, bo tego nie próbowałem. Może to pomoże. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, widzę, że dobrze zrobiłem nieaktualizując gry :)
Dużo jest takich głosów, które mówią o kwiatkach po aktualizacji. Może jak skończę obecną grę i zacznę nową, to zaryzykuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Dragon Age miło mnie zaskoczył, bardzo miło.
Uwaga: jeśli Zjazd Możnych (Landsmeet) nic Ci nie mówi, lub jeszcze nie masz tego zrobionego, to nawet nie próbuj tego czytać! Ostrzegałem. ;]

Spoiler

Drugi raz przechodzę grę i docieram właśnie do sporów słownych podczas Zjazdu Możnych z Loghainem. Przyzwyczajony do takich "dwustronnych" akcji (czyt. nie można danego głosowania przegrać), dzięki innym grom, nie tylko od BioWare, zacząłem wybierać inne opcje dialogowe, ot, by posłuchać odpowiedzi innych. Aż mi wykałaczka z ust wyleciała, gdy nagle okazało się, że Zjazd popiera Loghaina, a ja muszę walczyć z całą jego gwardią. To mi się podoba, w końcu jakaś prawdziwa rozprawa z szansą na przegranie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować