Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2009 o 23:48, xRaphaelx napisał:

Oj można, nawet czworokącik. Ale jak to zrobić to już się nie będę rozpisywał. :]


Z chęcią posłucham w jaki sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę... nie robiłem praktycznie w ogóle zadań pobocznych, tam parę się może trafiło 28% ukończenia gry. I teraz po ukończeniu głównego wątku przeleciały te napisy co i jak się działo i pozostaje mi teraz albo pograć jeszcze trochę tą postacią porobić zadania poboczne, lub stworzyć nową postać i starać się jak najbardziej zmieniać rozgrywkę w stosunku do poprzedniego przejścia? Aha i jeszcze jakie dodatki mogę pobrać?
Bo poza tymi pobocznymi zadaniami po ukończeniu raczej nic ciekawszego już nie będzie?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odebrałem paczkę od kuriera z DA:O ( i battlefieldem 2142 bo wziąłem w promocji :]). Wziąłem pudło (dosyć duże, a nawet za duże ale chyba nie mieli mniejszych ;d) od kuriera (ten natychmiast się ulotnił), otwieram pudło patrzę a tam tylko faktura. "Co do cholery jasnej?!" myślę sobie. Ale patrzę wypuklenie. Odrywam dół pudełka (od środka) no i jest gra. A trochę się wkurzyłem bo myślałem, że dali mi puste pudło od takie prima aprilis kilka miesięcy wcześniej.. I tu gratulacje dla tych co to pakowali. Bo na tej tekturce było napisane, że rzeczy zamówione są pod nią tylko czemu ten napis był dołem a nie górą żebym go zobaczył? Ech ale przynajmniej nie dali mi pustego pudła :D
właśnie instaluje. Trochę się przeraziłem miejscem jakie DA:O zajmuje, bo 20 gb to nie mało. Ale mam nadzieję, że te 20 gb to ma powód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szybciej zaczęło pikać ;D No bo trochę czekałem (gdy zamawiałem gra była niedostępna) a tak bym musiał jeszcze czekać ;d
No dzisiaj zacznę grać ale nie wiele ugram ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 18:37, Rambos napisał:

Bo poza tymi pobocznymi zadaniami po ukończeniu raczej nic ciekawszego już nie będzie?

Spoiler

Po zakończeniu gry możesz się udać jedynie do lokacji z DLC. Normalne lokacje i co za tym idzie dostępne w nich zadania poboczne nie są już dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie godzinki pograłem i powiem, że pozytywne pierwsze wrażenie. Jednak jak to zwykle u mnie z tworzeniem postaci, a raczej jej twarzy wyszło do kitu. Najpierw próbowałem zrobić samemu mu twarz. Myślę sobie pod koniec pracy, że dobrze jest. No to przechodzę do gry. I już przy pierwszej rozmowie doszedłem do wniosku, że jednak jego twarz wygląda dziwnie. No to nowa postać i ze względu na to, że ciągle miałem problem z policzkami (pod kątem widać było taki brak pomiędzy kością policzkową a dołem twarzy (a cholera wi jak to nazywać). to wziąłem jakąś z tych podstawowych twrzy. tak wybieram i wybieram i szlak mnie trafia. Co to kurde jakieś karykatury?! Ostatecznie wziąłem w miarę dobrą twarz, tylko, że z brodą a jak ją neutralizowałem to znowu problem z policzkami. I tak mój bohater wygląda teraz jak krasnolud. Mam nadzieję, że szybko znajdę jakiś hełm xD Chociaż tak źle nie jest ale portret jest tragiczny
Ale tak to po za tym to miło się gra, walka jest dosyć dynamiczna (jak na rpg to nawet bardzo dynamiczna, przypominam sobie NWN2 i ten czas zanim bohater wykona atak, no przynajmniej teraz to jakoś wygląda), historia dosyć ciekawa i w ogóle jest fajnie ;D jutro wracam do gry dzisiaj dam sobie już spokój. Może jakąś nockę sobie zrobię w weekend zobaczy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrywam dół pudełka (od środka)

Dnia 10.12.2009 o 18:52, KamyK_84 napisał:

no i jest gra. A trochę się wkurzyłem bo myślałem, że dali mi puste pudło od takie prima
aprilis kilka miesięcy wcześniej.. I tu gratulacje dla tych co to pakowali. Bo na tej
tekturce było napisane, że rzeczy zamówione są pod nią tylko czemu ten napis był dołem
a nie górą żebym go zobaczył?


Nieco offtopicowo - zamawiałeś na 100% w sklepie gramer.pl (dawniej gram.pl). Zgaduję - bo identyczną sprawę z Twoją opisano w ostatnim numerze KŚG, w dziale reklamacji (jakiś chłopak nie mógł znaleźć gry, bo nie pokapował się że paczka ma podwójne dno). Rzecznik firmy rzucał korporacyjnym bełkotem na prawo i lewo - aż ręce opadały:

a) nie potrafił wyjaśnić dlaczego firma używa wielkich pudeł zamiast kopert z folią bombelkową
b) dlaczego towar pakowany jest w tak kuriozalny sposób

A już prawdziwymi "geniuszami" są pakowacze tej firmy - widać jeszcze nie wpadli na to, że napis trzeba umieszczać tak żeby był widoczny dla konsumenta :) Albo to dla nich za trudne, albo są wyjątkowo perfidni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 08:36, Lordpilot napisał:

a) nie potrafił wyjaśnić dlaczego firma używa wielkich pudeł zamiast kopert z folią bombelkową
b) dlaczego towar pakowany jest w tak kuriozalny sposób


A niektorzy uzytkownicy nie potrafia czytac przypietych postow na forum, bo im sie nie chce. A pozniej narzekaja. Jak byk jest napisane:

Karton, w którym otrzymają Państwo grę (50 cm x 50 cm x 20 cm) jest najmniejszym kartonem, w którym wysyłane są przesyłki z magazynu Action. W związku, z tym że gra mogłaby w tak dużym kartonie zostać w łatwy sposób w transporcie uszkodzona, produkt jest dodatkowo zabezpieczany specjalną tekturą. Tektura ta powoduje, że paczka posiada podwójne dno. Na pierwszy rzut oka, po otwarciu paczki, wydaje się, że przesyłka jest pusta, podczas gdy zamówiony produkt znajduje się pod tekturowym usztywniaczem, który trzeba usunąć z przesyłki. Dlatego proszę się nie zdziwić jeżeli po otwarciu paczki będzie się wydawać, iż karton jest pusty. Zamówiona gra znajduje się pod "fałszywym" dnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 09:43, Wojman napisał:

A niektorzy uzytkownicy nie potrafia czytac przypietych postow na forum, bo im sie nie
chce. A pozniej narzekaja. Jak byk jest napisane:


myslisz ze kazdy sledzi forum ? zdecydowana wiekszosc ma to gdzies i traktuje gram tylko jako sklep. A sposob pakowania to cos na miare "glupoty roku" w brazny, czegos takiego dawno nie bylo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować