Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2009 o 23:08, Karharot napisał:

Za jakiś czas może nawet fani babć i psów dostaną coś dla siebie... Choć osobiście mam
nadzieję że nie nastąpi to za mojego życia :(

Mimo tego, ciekawe jakby sprawę rozwiązali z psem... znając jednak wszystkie Instytucje Do Walki Ze Wszystkim Grami Na Tym Chędożonym Świecie, takie coś nie przeszłoby nawet w concept artach.
Ani za Twojego, ani za mojego życia, ani za życia naszych wnuków (zakładając, że wszyscy przeżyjemy rok 2012) nic takiego nie wejdzie do gier. Do filmów owszem, ale nie do gier. Zresztą... przecież to już weszło do filmów... hmm... :/

Dnia 13.12.2009 o 23:08, Karharot napisał:

Spoiler

Co do Twojej listy to zauważyłem na niej brak Loghaina, czyżby można z nim coś skombinować
w tym krótkim okresie który spędza w naszej drużynie?


Spoiler

Albo owa stronka nie chciała spoilerować, albo też o nim zapomnieli.
Ale skoro już o tym mowa, to pewnie kwestia czasu, zanim wyjdzie mod do romansu z nim. Przecież do NWN2 wyszedł mod umożliwiający pełny romans z Bishopem, to czemu tu ma być inaczej? Loghain jest denerwujący, lecz jakieś tam swoje zasady ma i kieruje się niby dobrem ojczyzny. Założę się, że co najmniej kilka osób wpisało go do swoich ulubionych postaci.
Ale i tak moją nową łotrzycą mam zamiar go przyłączyć, to sam zobaczę czy cokolwiek da się zdziałać, choćby w takim takim takim takim takim maciupkim stopniu. ;]



Ale bądź co bądź, powoli, krok za kroczkiem BioWare staje się coraz śmielszy w tych sprawach. Albo świat powoli zaczyna się do nich przyzwyczajać. W końcu, z dwojga "złego", co byłoby bardziej "złe" - mocna scena tortury na więźniu wojennym podczas II Wojny Światowej, czy też naga pierś?
Ciężko mi zrozumieć, czemu seks jest AŻ takim tematem tabu w grach, ale trudno. Jestem cierpliwy, poczekam, jestem pewien, że to się powoli przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 23:24, Przedlack napisał:

W końcu, z dwojga "złego", co byłoby bardziej "złe" - mocna scena tortury na więźniu wojennym podczas II Wojny Światowej, czy też naga pierś?

Dla Amerykanów to drugie :( Dlatego jeśli ma się ochotę na grę która nie została stworzona w drodze ciągłych kompromisów pomiędzy twórcami a cenzurą to zamiast czekać aż ten pruderyjny naród zacznie doganiać resztę świata lepiej jest złapać za coś wyprodukowanego przez innych. Pełnoletnim polecam japońskie VN.

Dnia 13.12.2009 o 23:24, Przedlack napisał:

Ciężko mi zrozumieć, czemu seks jest AŻ takim tematem tabu w grach,

Bo większość z nich jest produkowana w USA lub pod standardy ich rynku. Przypomnij sobie z jakich grup wywodzili się angielscy imigranci którzy stanowili fundament tego kraju a dojdziesz do tego dlaczego tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprostszą kombinacją jest Roztrzaskanie które składa się z zamrożenia lub zamienienia celu w kamień a następnie rozbiciu go ciosem krytycznym lub zaklęciem kamiennej pięści, drugą jest Płonący Olej który uzyskujemy jeśli trafimy plamę oleju jakimś zaklęciem ognia, taki płonący olej może zostać ugaszony zaklęciem zamieci co daje trzecią kombinację. Ostatnią znaną mi kombinacją jest chmura pary która powstaje z połączenia Klątwy Podatności z Wyssaniem Życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne mi jakieś opinie/porady do buildu...

Poleciałem w rouga, rozwojem dex + cun [lv up w proporcjach = 2 dex/1cun], profesja z kolei na assasina.
Skille dobrałem pod dual daggery - wziałem drzewko rozwoju walki dwuręcznej jako takiej + drzewko ostatnie w którym jest fenomenalny attack speed buff, to środkowe odpuszczam + standardowo stealth + uniki.

Teraz tak myślę że przydało by się doklepac jeszcze coup de grace a potem skoncentrować sie tylko na zmasterowaniu skilli assasina do fula.

I tu pojawia się zagwozdka - co potem.. myslałem trochę nad drugą profesją - Szampierzem, bo jak dobrze licze przed 20 poziomem na bank zostanie mi z 3 skill pointy [jak nie lepiej] które trochę szkoda ładować w cos bezuzytecznego.

Od lockpikingu mam druzyne, tak samo od kradzieży... środkowe drzewko dual wielda [to w którym jest skill Punisher] jakoś mnie nie kręci, mam już rozwinięte drzewko z Momentum które na razie sprawuje sie kapitalnie.


Więc - jakies sugestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 04:57, Pietro87 napisał:

Więc - jakies sugestie ?


gralem rogalem i jako pierwsza klase bralem assasina a jaka druga szampierza - Pinpoint Strike wymiata ;]

srodkowe drzewko tez olalem kompletnie, rozwinalem 2 inne na maxa, assasina na maxa, szampierz na maxa, a z umiejetnosci rogala 2 "drzewka" do 3ciego skilla (udwanie trupa nie potrzebne, i jeszcze jakis tam skill).

ukrywania w cieniu i zamki nie bralem, taunt odwracal uwage i nie bylo sensu sie kryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 08:40, EmperorKaligula napisał:

> Więc - jakies sugestie ?

gralem rogalem i jako pierwsza klase bralem assasina a jaka druga szampierza - Pinpoint
Strike wymiata ;]


No właśnie tak liczę że i tak jestem idealnie zbudowany pod ten miks [bo dex + cun] no i szkoda mi wpakować te wolne skille w jakieś bzdety których i tak nie wykorzystam jak należy. Więc na druga profę leci szampierz ^^

Udawanie trupa też olałem, z niższego drzewka walnąłem max dla uników [zajefajna zdolnosć, mocno się ją czuje wbrew pozorom, na 14 lv paruję praktycznie wszystkie ataki, ledwo co mnie trafiało w zwarciu]

A niewidka jest dobra jak sie ją rozwinie przynajmniej do 3ciego poziomu, w trakcie walki kilka razy odpalałem jak mnie poturbowali magowie obszarówkami, dobre do przegrupowania no i wiadomo dobre do miksowania z tauntem, w momencie cd taunta niewidok i kolejny atak w plery =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 00:30, Karharot napisał:

Ostatnią znaną mi kombinacją jest chmura pary która powstaje z połączenia Klątwy Podatności
z Wyssaniem Życia


Jest jeszcze Potęga zaklęć + ożywienie trupa: powstaje potężniejszy szkielet. Do tego Potęga Zaklęć + Blizzard + Burza: dostajemy Burzę stulecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Prośba o pomoc dot. Qesta:
Mam do znalezienia 4 miejsca magiczne do jednego z zadan byłem w lesie bralician i Denerim,i w wieży magow i..
nic nigdzie nie moge znalez ani jednego gdzie szukac??
i drugie zdanie dot trzech uczniow gdzie mam wreczyc wypowiedzenia , dwoch jest w Denerim ale znalazłem tylko jednego moze ktos wie gdzie ten drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Miejsce w Lesie znajduje się przy nagrobku niedaleko prastarego dębu (tego enta co gada rymami), miejsce w Wieży Kręgu znajduje się o ile pamiętam na parterze przy schodach na pierwsze piętro, miejsce w stolicy znajduje się w Obcowisku do którego dostaniesz się dopiero w późniejszym etapie gry, miejsce w głębokich ścieżkach znajduje się przy ołtarzu na którym składamy w całość zebrane fragmenty ciała aby przyzwać demona.
2. Jeden stoi w centrum targu, pomiędzy krasnoludzkim sprzedawcą a kobietą która oferuje Ci perfumy, drugiego znajdziesz w magicznym sklepie który jest w uliczce za gospodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wie, gdzie można i u kogo zakupić księgę, z której można nauczyć się specjalizacji maga krwi?? Bo jak podejrzewam, to ostatnia dostępna możliwość, gdyż w w queście dzięki któremu można ją odblokować dokonałem wyboru innej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 11:18, Nat-Sem napisał:

Czy ktoś z was wie, gdzie można i u kogo zakupić księgę, z której można nauczyć się specjalizacji
maga krwi?? Bo jak podejrzewam, to ostatnia dostępna możliwość, gdyż w w queście dzięki
któremu można ją odblokować dokonałem wyboru innej decyzji.

CZytaj przypiety post na samej górze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 11:13, Karharot napisał:

1. Miejsce w Lesie znajduje się przy nagrobku niedaleko prastarego dębu (tego enta co
gada rymami), miejsce w Wieży Kręgu znajduje się o ile pamiętam na parterze przy schodach
na pierwsze piętro, miejsce w stolicy znajduje się w Obcowisku do którego dostaniesz
się dopiero w późniejszym etapie gry, miejsce w głębokich ścieżkach znajduje się przy
ołtarzu na którym składamy w całość zebrane fragmenty ciała aby przyzwać demona.

Dzieki bardzo, ale takie miejsce przy Encie znalażlem tylko nic z tym nie można zrobić jest sam informacja nże jest takie miejsc- czy trzeba coś użyć jakiś przedmiot na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 10:35, Bambusek napisał:

Potęga Zaklęć + Blizzard + Burza: dostajemy Burzę stulecia.

Właśnie, czy ktoś testował to combo? Czy oba zaklęcia muszą być wzmocnione, czy tylko jedno? A może konkretnie tylko Blizzard ma być silne?

A wszystkie combo są na tej stronce: http://dragonage.wikia.com/wiki/Spell_Combination.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 11:20, Net_com napisał:

> Czy ktoś z was wie, gdzie można i u kogo zakupić księgę, z której można nauczyć
się specjalizacji
> maga krwi?? Bo jak podejrzewam, to ostatnia dostępna możliwość, gdyż w w queście
dzięki
> któremu można ją odblokować dokonałem wyboru innej decyzji.
CZytaj przypiety post na samej górze ^^


No o tym sposobie akurat wiem, zakończyłem tego questa i dokonałem innego wyboru, przez co nie odblokowałem tej specjalizacji w zaprezentowany w przypiętym poście sposób, a nie mogę już wrócić do tego momentu fabuły. Dlatego pytam o możliwość zakupu księgi z tą specjalizacją, tak jak to jest w przypadku innych specjalizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 12:44, DragonLord napisał:

> Potęga Zaklęć + Blizzard + Burza: dostajemy Burzę stulecia.
Właśnie, czy ktoś testował to combo? Czy oba zaklęcia muszą być wzmocnione, czy tylko
jedno? A może konkretnie tylko Blizzard ma być silne?


No właśnie ja nie miałem potęgi zaklęć na nikim, więc niezbyt mogłem testować. Ogólnie co do combosów to zauważyłem, że roztrzaskanie działa tylko przy zamrożeniu od Stożka zimna, przy zamrożeniu Uściskiem zimna już nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myl tego z "charakterystycznym" miejscem które ma związek z dominacją Mabari, na miejsce mocy wystarczy kliknąć a zostanie ono uaktywnione, jeszcze raz zaznaczę że to w lesie znajduje się tuż przy nagrobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś w denerim zdobyć elfi korzeń (kupić)? Od karczmarza wszystko wykupiłem (i tak miał tylko 7) a potrzebuje na okłady lecznicze bo bez nich to jakoś ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 18:54, KamyK_84 napisał:

Da się gdzieś w denerim zdobyć elfi korzeń (kupić)? Od karczmarza wszystko wykupiłem
(i tak miał tylko 7) a potrzebuje na okłady lecznicze bo bez nich to jakoś ciężko :)


Poszukaj w sklepie magicznym [znajduje sie na przeciwko tawerny, nie pamiętam teraz jak cholerstwo się zowie] chyba mieli tam jakies ingredy do tworzenia mikstur.

Btw a nie masz w teamie healera ? Dobrze ustawiony na taktyce healer i mozna kompletnie olac leczenie miksturami, kontuzje z resztą też. Ja sam sie trochę meczyłem na początku bo własnie nie zacząłem od najwazniejszego - czyli zwerbowania healera ^^
Ale od kąd mam Wynne życie stało sie prostsze =P
Ewentualnie możesz Morg nauczyć healingu na upartego [ale imho ma to kiepski sens, dla mnie morg to typowy bitewny ofensywny mag]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować