Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Fagno - dzięki za poradę.

A teraz mam drugie pytanie - jaką drużynę polecacie. Ja póki co biegam z Alisterem, Morigan i psem, a sam jestem wojownikiem. Pytam się bo robi się coraz trudniej i powoli moja drużyna przestaje działać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 11:01, dulak napisał:

Hm.. ale przecież morigan będzie wiec mag zawsze w teamie się znajdzie

wiesz niby tak ale wiem po sobie gralem wojem morrigan byla ze mna i rzucala czasry bałagan ale nie ma to jak samemu zrobic dobry rozpier** wtedy o wiele wieksza satysfakcja jest ;D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz odpalam Dragon Age po raz pierwszy. Tak jak już pisałem - dla trophy przejdę każdą origin story, więc przetestuję każdą klasę. Wtedy się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w Redcliffe (czy jakoś tak) i muszę dokonać wyboru:

Spoiler

zabić chłopca, poświęcić matkę czy pójść do wieży maginów po pomoc?

Czy ktoś mógłby mi opisać po krótce każdy wybór? Teoretycznie chciałbym postąpić w ten bardziej DOBRY sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 16:26, revolt505 napisał:

Właśnie jestem w Redcliffe (czy jakoś tak) i muszę dokonać wyboru:

Spoiler

zabić chłopca,
poświęcić matkę czy pójść do wieży maginów po pomoc?

Czy ktoś mógłby mi opisać po
krótce każdy wybór? Teoretycznie chciałbym postąpić w ten bardziej DOBRY sposób.

Zabicie kogoś jest zawsze dobrym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeśli chcesz być dobry to udaj się do Wieży Kręgu, dzięki pomocy magów będziesz mógł uratować wszystkich za co Arl będzie Ci później wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 13:36, darth_16 napisał:

A teraz mam drugie pytanie - jaką drużynę polecacie.

Spoiler

Ja w Orzamarze ani jednego faila nie zaliczyłem maja w teamie Morrigan (tylko zamraża), Sten(rozwala), Oghren (to co Sten + tank), a ja staby dla magów luków i lure lukiem.. potem na smoka zmieniłem Morrigan na Lelilane(pod łuk), po cześć to sukces setów bo Oghren latał w Secie Molocha, a Sten w Secie Legionu, jak masz problemy w niektórych miejscach po prostu luruj mobki xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 16:26, revolt505 napisał:

Właśnie jestem w Redcliffe (czy jakoś tak) i muszę dokonać wyboru:

Spoiler

zabić chłopca,
poświęcić matkę czy pójść do wieży maginów po pomoc?

Czy ktoś mógłby mi opisać po
krótce każdy wybór? Teoretycznie chciałbym postąpić w ten bardziej DOBRY sposób.

To jest gra RPG, a to polega na tym, żeby przeżyć przygodę (wprawdzie wirtualną) i podejmować własne decyzje, by potem zmierzyć się z ich konsekwencjami. Chyba sam powinieneś wiedzieć, co chcesz zrobić i co twoim zdaniem jest słuszne. Naprawdę o takie sprawy trzeba pytać na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 16:32, Madoc napisał:

To jest gra RPG, a to polega na tym, żeby przeżyć przygodę (wprawdzie wirtualną) i podejmować
własne decyzje, by potem zmierzyć się z ich konsekwencjami. Chyba sam powinieneś wiedzieć,
co chcesz zrobić i co twoim zdaniem jest słuszne. Naprawdę o takie sprawy trzeba pytać
na forum?


Tak, a potem będę żałował, że czegoś nie zrobiłem i nie dostałem za to wypasionego itemu. Jeśli chodzi o dylematy moralne zawsze wiem co mam zrobić i mam wyrobione własne zdanie co do tego, ale chcę uzyskać jak największe korzyści dla mojej postaci, a czasu brak na powtarzanie gry tyle razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeśli poświecisz matkę to Alister będzie Cie nienawidzić, jeśli zabijesz chłopca to Alister będzie Cie nienawidzić(-7/10 pojdzie:-p)... a Arl to zrozumie. Udając się do Kręgu postąpisz jak "dobry":-p a itemki od Wladców Harrowmont, Arl Eamon są kiepskie... Akara kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie natury ogólnej:

Jak duże jest podobieństwo między Baldur''s Gate''em a Dargon Age''em? Baldur bardzo mie się podbał i nie wiem czy na Dragon Age się decydować, jak wysoki jest poziom trudności tej gry, ile czasu zajmuje jej przejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 17:27, grand10pelu napisał:

Mam pytanie natury ogólnej:
(...)

Jeżeli zamiana kolorowego (i bądźmy szczerzy, nieco kiczowatego) Faerunu na poważniejsze klimaty dark fantasy nie jest dla Ciebie przeszkodą, będziesz oczarowany. Świetna fabuła, wyraziści NPce, klimatyczny i wiarygodnie skonstruowany świat to niewątpliwie ogromne atuty gry. Do tego dodaj dosyć sporą swobodę - jest wiele questów pobocznych, z czego część z nich dosyć rozbudowanych. Możliwość wykonania questów w wielu przypadkach wg kilku możliwości wyboru (i mimo tego, że nie mają one tak poważnych konsekwencji jak we Wiedźminie to owy wybór cieszy). Długo by mówić. Gra nie jest ideałem, ale przy swoich zaletach nie zwraca się zbytniej uwagi na wady. Jedną znich jest dosyć nierówny poziom trudności, ale, że mamy możliwość jego zmiany w trakcie gry nie jest to zbyt dużym problemem. Także na pytanie czy warto? Odpowiedź brzmi - TAK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednie pytanie nikt nie odpowiedział, cóż może teraz ktoś mi pomoże. ;)

A więc gram magiem i pierwszą specjalizację nauczylem sie chyba od Morrigan i jest nią zmiennokształtny. Jestem po queście w Arl Redcliffe i wybrałem drogę, aby demon ponownie opętał Connora za co niby miałem dostać specjalizację Maga Krwi, której jednak nie widać odblokowanej. Czyli mam rozumieć, że dostanę ją dopiero na 14 poziomie??(Mam dopiero 10)
I jeszcze jedno: czy pozakończeniu wątku w Ostagar będe mógł jeszcze kiedyś wejść do głuszy Korcari?? Bo widzę ze byly tam jeszcze jakies questy, których nie ukończyłem.

I ostatnie :) Może mi ktoś poradzić jak i gdzie można się dobrze wzbogacać, bo z pieniedzmi u mojej drużyny krucho.
Rozumiem, że jezeli rozwinę umiejętność kradzieży np. u Zevrana to z okradania bedzie dobry przychód?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 17:46, KloniskO napisał:

Na poprzednie pytanie nikt nie odpowiedział, cóż może teraz ktoś mi pomoże. ;)

A więc gram magiem i pierwszą specjalizację nauczylem sie chyba od Morrigan i jest nią
zmiennokształtny. Jestem po queście w Arl Redcliffe i wybrałem drogę, aby demon ponownie
opętał Connora za co niby miałem dostać specjalizację Maga Krwi, której jednak nie widać
odblokowanej. Czyli mam rozumieć, że dostanę ją dopiero na 14 poziomie??(Mam dopiero
10)

ja miałem to specjalizacje juz na 8lvl z reszt owoja postac moze miec tylko 2 specjalizacje odblokowane pewnie bedziesz musiał poczekać aż zdobedziesz ktorys tam lvl.. ( a co do maga krwi to nie polecam jest przereklamowany czary sa do d*py no moze tlyko jeden dzieki ktorem mozemy przejac jednoske przeciwnika )

Dnia 27.12.2009 o 17:46, KloniskO napisał:

I jeszcze jedno: czy pozakończeniu wątku w Ostagar będe mógł jeszcze kiedyś wejść do
głuszy Korcari?? Bo widzę ze byly tam jeszcze jakies questy, których nie ukończyłem.

pewnie tylko w dodatkach normalnie juz nie ma mozliwosci..

Dnia 27.12.2009 o 17:46, KloniskO napisał:


I ostatnie :) Może mi ktoś poradzić jak i gdzie można się dobrze wzbogacać, bo z pieniedzmi
u mojej drużyny krucho.
Rozumiem, że jezeli rozwinę umiejętność kradzieży np. u Zevrana to z okradania bedzie
dobry przychód?? :)

nigdy nie kradlem ja bogace sie na tym ze wszystko zbieram od wrogow i sprzedaje najwiecej to chyba mialem 58 złotych monet ;] po prostu zbieraj wszyto ;) moze kots ma lepsze pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2009 o 16:34, revolt505 napisał:

Tak, a potem będę żałował, że czegoś nie zrobiłem i nie dostałem za to wypasionego itemu.
Jeśli chodzi o dylematy moralne zawsze wiem co mam zrobić i mam wyrobione własne zdanie
co do tego, ale chcę uzyskać jak największe korzyści dla mojej postaci, a czasu brak
na powtarzanie gry tyle razy.

Ojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 17:46, KloniskO napisał:

I ostatnie :) Może mi ktoś poradzić jak i gdzie można się dobrze wzbogacać, bo z pieniedzmi u mojej drużyny krucho.

Spoiler

Najwięcej kasy za jednym zamachem możesz zgarnąć podczas wykonywania questa dla przemytnika w Kurzowisku, musisz tylko dostarczyć przesyłkę dla maga w Wieży Kręgu (trzeba najpierw oczyścić Wieżę), jeśli masz wysoko rozwinięty przymus to możesz na tym zarobić na czysto 58 sztuk złota (musisz jednak najpierw zainwestować 40 więc pamiętaj aby je uzbierać). Quest jest szybki i wbrew pozorom nie ma w nim żadnego ryzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się gra na padzie w DA?? konkretnie chodzi mi o PS3
czy gra na padzie nie jest uciążliwa? jak to wygląda? nigdy nie grałem podobnej gry na padzie więc pytam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 18:45, Balkoth napisał:

Czy w polskiej wersji na X360 można wybrac język angielski (dubbing i napisy)?


Nie. Nie można zmienić wersji językowej Dragon Age. Tak więc jesteś "skazany" na Polskie Suby i Dubbing, który wcale nie jest zły - kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować