Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Ja już dałem jej to w prezencie. Teraz muszę iść do Flemeth. Problem w tym że jak do niej przychodzę to jej nie ma. I nie mam Morigan w teamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 20:57, owca95 napisał:

najlepszym prezentem dla leliany są buty , tlyko gdzie wydropią takie na prezent?

Pamiętam, że takowe miałem, ale za chiny nie pamiętam skąd. Może w tej karczmie koło wieży magów, nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozne je kupic u

Spoiler

Tegrina - krasnoludzki kupiec który losowo nam sie pojawia jako encounter jak chodzimy na drogach koło redclife i orzamaru.



A ogółem najlepszym prezentem jest
Spoiler

- łaska andrasty, kwiaty które lubiła jej matka, można je znaleźć bodajże w redclife lub w lesie brecilian, i drugi the best prezent to ten śmieszny stworek jak to to się zwało nie pamiętam ale można go jej kupic w kurzowisku, taki jakiś świnio-kreto podobny =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 22:06, Pietro87 napisał:

A ogółem najlepszym prezentem jest

Spoiler

- łaska andrasty, kwiaty które lubiła jej matka,
można je znaleźć bodajże w redclife lub w lesie brecilian, i drugi the best prezent to
ten śmieszny stworek jak to to się zwało nie pamiętam ale można go jej kupic w kurzowisku,
taki jakiś świnio-kreto podobny =)



Spoiler

Łaske Andrasty mozna jeszcze znaleźć w elfim obcowisku koło tego drzewa jak coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 00:37, Karharot napisał:

Z pewnością nie bo nie równa się nawet ze zwykłym smokiem. Poza tym Starzy Bogowie byli
naprawdę nieśmiertelni i nie musieliby się bawić w hodowanie sobie nowych ciał.

Starzy Bogowie to nic innego jak smoki (których "zainfekowane" wersje trzeba ubić, by zakończyć Blight), więc tak strasznie potężni nie byli.
http://dragonage.wikia.com/wiki/Old_Gods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byc moze ktos zwrocil uwage juz na to ale w przypieciu na poczatku tematu jest ze Wynne moze nauczyc sie zdolnosci takiej tylko na konsole. Nie prawda jest to bo grajac jakis czas temu zdobylem te zdolnosc a gralem w wersje na pc....

a i czy jest to potwierdzone ze dodatek to jakas inna rownolegle opowiedziana historia? a nie ciag dalszy losow ? Np mojego dziecka morrigan i innych towarzysz? jesli tak to jestem rozczarowany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 22:26, RadeXMaster napisał:

Nie prawda jest to bo grajac jakis
czas temu zdobylem te zdolnosc a gralem w wersje na pc....


Faktycznie niech ktoś usunie to z przypiętego posta, bo bzdura. Też to zdobyłem grając na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 22:26, RadeXMaster napisał:

a i czy jest to potwierdzone ze dodatek to jakas inna rownolegle opowiedziana historia?
a nie ciag dalszy losow ? Np mojego dziecka morrigan i innych towarzysz? jesli tak to
jestem rozczarowany :/


Jeszcze nie zostało to oficjalnie potwierdzone, ale źródła o The Awakening są całkiem pewne, bo wyszły z jakiegoś zagranicznego sklepu internetowego. Będzie to dodatkowa kampania będąca czymś na wzór tego, czym były Episodes from Liberty City dla GTA IV - ten sam świat i przedział czasowy, ale zupełnie nowy bohater, którego poczynania mają w jakiś sposób wpłynąć na to, co wydarzyło się w podstawce.

Jednak, raczej nie ma powodu do obaw, bo model DLC i dodatków, jakie przyjęło BioWare dla Dragon Age'a został opracowany z myślą o 2 latach. Dlatego sądzę, że na pewno wyjdzie przynajmniej jeszcze jedno takie pełnoprawne rozszerzenie i istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie one już kontynuacją losów Strażnika. Podobnie było z NWN2, jeden dodatek kontynuował poprzednią fabułę, zaś drugi był o nowej postaci i rozgrywał się w tym samym czasie co ten pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 00:53, Marcin321 napisał:

... i istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie one już kontynuacją losów Strażnika.


A ciekawe co z tymi Strażnikami którzy dokonali "najwyższej ofiary". Raczej wątpię w kontynuację losów naszego bohatera/bohaterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 07:20, Ray napisał:

> ... i istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie one już kontynuacją losów Strażnika.

A ciekawe co z tymi Strażnikami którzy dokonali "najwyższej ofiary". Raczej wątpię w
kontynuację losów naszego bohatera/bohaterki.


Wiesz, jak to mówią wszystko da się kontynuować, w ten czy inny sposób, a sama idea początków idealnie wpasowuje się jako rozwinięcie tych kilku możliwych zakończeń. Jak wcześniej wspomniałem, dość podobnie rozwiązano to w NWN2 i kontynuowaniem fabuły w Masce Zdrajcy. Ale czy BioWare stworzy kontynuację, to nie mam zielonego pojęcia, bo póki co są to wyłącznie domysły - na razie nieoficjalnie mówi się o nowej kampanii z nową postacią, która nawiąże do aktualnej fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 18:11, darth_16 napisał:

Mam pytanie -

Spoiler

mam zabić Flemeth. Idę do jej chatki, a jej tam nie ma. Nie wiem gdzie
jest. Gdzie jest? :)



Spoiler

Powinna być przy swojej chatce. Jeśli się nie pojawia, to albo masz w drużynie Morrigan (nie może jej być podczas tej podróży), nie masz jeszcze zadania (chociaż jeśli idziesz ją zabić to już pewnie masz), ew. jakiś bug, nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 17:33, dulak napisał:

A co będzie z ps3? Na razie pewny jest pc i xbox. Ale ja w DA gram na ps3.

Jak na te platformy będzie to na PS3 też na pewno.
ps: Ja też jak i wiele innych osób na forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe informacje wypłynęły na temat tego Awekening: równoległa rozgrywka do wydarzen w grze, tytul wskazujacy na przebudzenie arcydemona. Ja mam pytanie troche inne: czy nikt nie slyszal o dacie wypuszczenia drugiego rozdzialu do dragon age journeys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować