Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Spoiler

Ok. Dzięki. Smok już zabity. :) I mam jeszcze 2 pytanie - Morrigan mnie kocha(mam stosunki na 100) i aktualnie nie chce byc ze mną w namiocie. Jaki jest koniec tego romasu/miłości - nie chodzi mi o ten z finału tylko ten "obozowy" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie miałem pytanie zadać xd:
W trophies widziałem jedno które jest za odkrycie wszystkich możliwych zakończeń (chyba)
Ktoś już je zdobył? Jeśli tak to ile tych zakończeń jest i jakie one są?
Raz grę przeszedłem i chcę mieć trofea na 100% ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 17:33, dulak napisał:

A co będzie z ps3? Na razie pewny jest pc i xbox. Ale ja w DA gram na ps3.


Jeśli dobrze kojarzę, to za każdym razem (premiera podstawowej wersji, dodatek Return to Ostagar), w wersjach na PS3 zaliczają drobne opóźnienie, więc zakładam, że pewnie to samo czeka edycję dodatku na konsolę Sony. W końcu za edycje na konsole odpowiada jakieś zewnętrzne studio, więc raczej nie pracują tylko nad przeniesieniem dodatku na X-a. Oczywiście jeśli te wszystkie pogłoski są prawdziwe. Przeglądałem się tym sklepom internetowym (jednemu czeskiemu, drugiemu z Nowej Zelandii) i póki co są wymienione tam wyłącznie wydania na PC i Xboxa. Ale lepiej z tym poczekać do czasu oficjalnej zapowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: Czy tylko Wade może mi zrobić zbroję ze smoczych łusek? Czy za pierwszym razem zrobi mi tą najcięższa i najlepszą dla wojownika z tarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 18:37, EjVi napisał:

W trophies widziałem jedno które jest za odkrycie wszystkich możliwych zakończeń (chyba) Ktoś już je zdobył?

Yup.

Dnia 04.01.2010 o 18:37, EjVi napisał:

Jeśli tak to ile tych zakończeń jest i jakie one są?

Spoiler

1. Zgadzasz się na propozycje Morrigan i masz z nią dziecko (jeśli grasz kobietą to dziecko musi jej zrobić Alistair lub Loghain, zależnie od tego którego z nich masz w drużynie).
2. Odmawiasz Morrigan i poświęcasz się sam zabijając Arcydemona (IMO najbardziej klimatyczne zakończenie :).
3. Odmawiasz Morrigan i pozwalasz Loghainowi zabić Arcydemona.
4. Odmawiasz Morrigan i pozwalasz Alistairowi zabić Arcydemona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 22:26, RadeXMaster napisał:

byc moze ktos zwrocil uwage juz na to ale w przypieciu na poczatku tematu jest ze Wynne
moze nauczyc sie zdolnosci takiej tylko na konsole. Nie prawda jest to bo grajac jakis
czas temu zdobylem te zdolnosc a gralem w wersje na pc....

Przeczytaj jeszcze raz co tam jest napisane, Wynne może nauczyc a nie nauczyc się. Ona to umie, bo to jest jej specjalizacja natomiast w odroznieniu do innych czlonkow drozyny ona nie zdola nauczyc cie tej zdolnosci(tak bysmy mogli dysponowac nia przy wyborze specjalnosci innych magow) za darmo w ramach rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 18:43, revolt505 napisał:

Takie pytanko: Czy tylko Wade może mi zrobić zbroję ze smoczych łusek?

Tak.

Dnia 04.01.2010 o 18:43, revolt505 napisał:

Czy za pierwszym razem zrobi mi tą najcięższa i najlepszą dla wojownika z tarczą?

Nie. Najpierw stwierdzi że nie ma wprawy w pracy ze smoczą łuską i będziesz mu musiał przynieść łuski małych smoków (które powinieneś zdobyć już wcześniej więc to żaden problem) wtedy wykona dla Ciebie lekką zbroję ze smoczej skóry, po tym możesz już zamówić u niego zbroję ze smoczej łuski ale jeśli to zrobisz otrzymasz jej gorszą wersję więc należy pozwolić wykonać mu jeszcze jedną lekką zbroję ze smoczej skóry (będzie lepsza od poprzedniej), ważne jest też abyś przy wykonywaniu przynajmniej jednego z lekkich pancerzy zaoferował zapłatę za jego pracę, wtedy gdy przy trzecim podejściu zamówisz u niego zbroję ze smoczej łuski otrzymasz jej ulepszoną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie mam poawrzny problem przeszedłem już dragon age zabilem arcy demona i tak dalej tam są historyjki a potem wyrzuca mnie do menu klikam wznów i się pojawiam w obozie tam mi pisze ze mam pobrać coś żeby dalej grac próbowałem wyjść z obozu ale wszystko jest szare i niemego nigdzie iść aha i w statystykach pisze ze mam ukończone 33% gry WTF help me plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jest to jak najbardziej normalne, skończyłeś grę, teraz jedynie możesz grać w pobrane nieukończone jeszcze DLC [np twierdze strażnika].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem grać w DA i mam pytanie na wstępie. Czy podczas rozmów da się jakoś pominąć zdanie? Np w Gothicu klikaliśmy PPM i NPC automatycznie mówił następne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 22:29, Markuan napisał:

A za to sie płaci bo słyszałem ze trzeba na bioware jakies punkty miec i co to jest DLC


Tak większość DLC jest płatna, Twierdza strażnika np, kamiennego więźnia powinienes dostać razem z grą bo każda oryginalna kopia gry posiada kod na darmowe pobranie więźnia. Płatny także będzie nadchodzący dlc - Powrót do Ostagaru [i zapewne kolejne również]

Na stronie bioware kupujesz odpowiednia ilośc punktów - za punkty konkretne DLC [bodajże twierdza strażnika kosztuje 560pkt]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 22:30, Hartus napisał:

Dzisiaj zacząłem grać w DA i mam pytanie na wstępie. Czy podczas rozmów da się jakoś
pominąć zdanie? Np w Gothicu klikaliśmy PPM i NPC automatycznie mówił następne zdanie.


Z tego co pamiętam to przycisk Esc działa. Czasem jednak możemy pominąć pewną kwestię - gdy np. rozmowa zaczyna się animacją, to wciskając esc pominiemy też pierwsze zdanie, którego jeszcze wtedy nie widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 22:30, Hartus napisał:

Dzisiaj zacząłem grać w DA i mam pytanie na wstępie. Czy podczas rozmów da się jakoś
pominąć zdanie? Np w Gothicu klikaliśmy PPM i NPC automatycznie mówił następne zdanie.


Escapem bodajże, lub spacją - poeksperymentuj =)
Lub ppm/lpm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 18:51, Karharot napisał:

wtedy wykona dla Ciebie lekką zbroję ze smoczej skóry, po tym możesz już zamówić u niego
zbroję ze smoczej łuski ale jeśli to zrobisz otrzymasz jej gorszą wersję więc należy
pozwolić wykonać mu jeszcze jedną lekką zbroję ze smoczej skóry

Mały błąd, wystarczy zamówić tylko pierwszą partię lekkiej i zapłacić. Potem należy pokazać mu łuskę smoka i nie dawać żadnej zapłaty, zrobi ulepszoną wersję ciężką. To jest najlepszy sposób, potem nawet można odebrać drugi lekki zestaw, ulepszony, bez płacenia, ale lepiej wcześniej kupić ze sklepu co potrzebne, bo na stałe się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 22:38, DragonLord napisał:

Mały błąd, wystarczy zamówić tylko pierwszą partię lekkiej i zapłacić. Potem należy pokazać mu łuskę smoka i nie dawać żadnej zapłaty, zrobi ulepszoną wersję ciężką. To jest najlepszy sposób, potem nawet można odebrać drugi lekki zestaw, ulepszony, bez płacenia,

To że wystarczy zapłacić tylko za jedną lekką zbroję to wiedziałem ale tego że można najpierw wziąć ulepszony ciężki pancerz a potem ulepszony lekki to już nie. Dzięki, przyda się przy następnym podejściyu :)

Dnia 04.01.2010 o 22:38, DragonLord napisał:

ale lepiej wcześniej kupić ze sklepu co potrzebne, bo na stałe się zamyka.

To wiem, nie ma zresztą w tym sklepie nic naprawdę interesującego (niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 22:48, Karharot napisał:

> ale lepiej wcześniej kupić ze sklepu co potrzebne, bo na stałe się zamyka.
To wiem, nie ma zresztą w tym sklepie nic naprawdę interesującego (niestety).

Eee.. a. Felon''s Coat? To jest absolutnie najlepsza zbroja dla łotrzyka w grze, zarówno melee jak i łucznika, a pewnie i wojownik na dwie bronie mógłby się ją zainteresować.
http://dragonage.wikia.com/wiki/The_Felon''s_Coat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować