Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Cześć.
Mam problem z zadaniem "straż w kresowisku" zupełnie nie wiem o co w nim chodzi (poza tym ,że trzeba odprawić jakiś rytuał)
Klikałem na wszystkie 3 posągi w rożnej kolejności ale d***

Ktoś pomoże?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age: Przebudzenie jest już oficjalnie zapowiedziane -> http://pc.ign.com/articles/105/1058169p1.html

Wcześniejsze plotki nie były do końca prawidłowe. Akcja rozgrywa się po podstawowej wersji Dragon Age, będzie miała miejsce w nowej krainie (Amaranthine), a fabuła będzie dotyczyła odbudowania zakonu Szarej Straży i odkryje więcej informacji na temat mrocznych pomiotów. Jak podano w informacji prasowej, pojawi się pięciu nowych towarzyszy, będzie można kontynuować grę tą samą postacią, którą ukończyło się podstawkę, albo rozpocząć jako całkowicie nowa postać będąca Szarym Strażnikiem z Orlais. Gra będzie na wszystkie trzy platformy - PC, PS3 i Xboxa 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy ukończę już Dragon Age''a i wtedy dokupię sobie jakieś DLC, to będę musiał robić je nową postacią, czy będę mógł tą, którą wcześniej ukończyłem grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat czy kupić DA na PS3 czy PC. Czy są jeszcze jakieś różnicę poza poziomem trudności i brakiem rzutu izometrycznego ? Czy kamera zza pleców nie sprawia kłopotów w dowodzeniu drużyną ? I jak gra chodziłaby na takim sprzęcie:
Athlon X2 3800+ 2ghz
1GB RAM
x1950pro 512mb
Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś o podobnym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz na PS3. Koniec kropka.
Na takim, sprzęcie nie pograsz sobie na wysokich ustawieniach, a gra jest warta zobaczenia w pełnej krasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 16:25, Oloninho napisał:

Czy gdy ukończę już Dragon Age''a i wtedy dokupię sobie jakieś DLC, to będę musiał robić
je nową postacią, czy będę mógł tą, którą wcześniej ukończyłem grę?


Będziesz mógł starą postacią przejść dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do różnic w wersjach PC/PS3, się nie wypowiem, bo mam PC i tylko w nią grałem. A co do sprzętu, to mam:
Intel Core 2 Duo 2,13 GHz
3 GB RAM
GeForce 7950 GT 512 MB
Win XP
Gra charakteryzuje się bardzo dobrą optymalizacją i u mnie chodzi płynnie, nawet podczas dużych bitew, przy takich ustawieniach:
rozdzielczość: 1280x1024
szczegółowość grafiki: średnia
szczegółowość tekstu: wysoka
Antyaliasing: 2x
Wszyscy, którzy porównywali wersje PC z konsolowymi twierdzą, że PC jest znacznie lepsze, poza tym gra początkowo miała być wyłącznie na PC, co pewnie też ma na to wpływ. Proponuję Ci zakupić wersję PC, a z zaoszczędzonej różnicy w cenie wersji PC/PS3, dokupić 1 GB RAM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 13:33, Sh0ck13 napisał:

Cześć.
Mam problem z zadaniem "straż w kresowisku" zupełnie nie wiem o co w nim chodzi (poza
tym ,że trzeba odprawić jakiś rytuał)
Klikałem na wszystkie 3 posągi w rożnej kolejności ale d***

Ktoś pomoże?:P

Wszystko masz w notatkach;

Spoiler

najpierw chyba misa, potem miecz w dół, potem w górę (a może na odwrót, sorry nie pamiętam), a na koniec posąg z 4 wojownikami w innym pomieszczeniu i koniec questa

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klikasz na posągi w kolejności lewy. prawy, środkowy (klikasz tylko raz, jeśli zostałeś porażony prądem to znaczy że kliknąłeś po raz drugi i musisz zacząć od początku) a na końcu musisz aktywować czwarty posąg który jest przy schodach na wyższe piętro. Wtedy otworzą się drzwi na parterze na które musisz kliknąć aby przyzwać demona (którego musisz następnie pokonać,

Spoiler

przy zwłokach znajdziesz porządny miecz dwuręczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 16:35, Dandelion1 napisał:

Mam dylemat czy kupić DA na PS3 czy PC. Czy są jeszcze jakieś różnicę poza poziomem trudności
i brakiem rzutu izometrycznego ? Czy kamera zza pleców nie sprawia kłopotów w dowodzeniu
drużyną ?


Nie daj się zwieść pewnemu siebie tonowi wypowiedzi dulaka. Wersja PC ma nieco lepszą grafikę po za tym, że jest trudniejsza i ma widok taktyczny. Kamera zza pleców problemów nie sprawia, chociaż dowodzić wtedy łatwo nie jest (ale towarzysze, o ile ich nie ustawisz na utrzymuj pozycję, mają zaprogramowane zachowania i jako tako sobie dają radę). No i na PC są mody i to co raz więcej. Konsole nie mają żadnego (przez co na PC ściągasz jeden mod i gra zmiennokształtnym nabiera sensu. Na PS3 możesz sobie tą specjalizację z miejsca odpuścić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 19:50, Indrid_Cold napisał:

przełożyli powrot do ostagaru :) załamka...

też czekałem na ted dodatek dziś szkoda że przełożyli tym bardziej ze nie ma ustalonego terminu a miałem ochote na sztylet Duncana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś może z moda dla Zmiennokształtnego? Zassałem go, zainstalowałem i Morrigan może zmieniać się teraz w różne stwory. Problem jest tego typu: Smok - wymagania: Poziom 30 WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 02:11, Grzech napisał:

Korzystał ktoś może z moda dla Zmiennokształtnego? Zassałem go, zainstalowałem i Morrigan może zmieniać się teraz w różne stwory. Problem jest tego typu: Smok - wymagania: Poziom 30 WTF?

A co byś chciał? Dostępnego na poziomie 10? To stworzenie dodane na przyszłość gdy limity postaci zostaną zwiększone np. w nadchodzącym dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam dylemat czy kupić DA na PS3 czy PC.

Przy Twoim kompie - bierz wersję PS3. Pecetowa jest wprawdzie ładniejsza (aktualnie pogrywam i muszę przyznać, że gra "w ruchu" wygląda znacznie ładniej niż na screenach, aż się sam zdiwiłem), ale u Ciebie są dwa mankamenty - 1 GB ramu (przydałaby się jeszcze jedna kość). I stosunkowo stara już karta graficzna. Także w Twoim wypadku na PS3 ujrzysz ładniejszą grafikę niż na PC.

Czy są jeszcze jakieś różnicę poza poziomem trudności

Dnia 05.01.2010 o 16:35, Dandelion1 napisał:

i brakiem rzutu izometrycznego ?


Brak modów. Jakoś bardzo uciążliwe to nie będzie, przeżyjesz... - ja sam sobie zawsze je odpuszczam. Chociaż skrzynkę na "loot" ściągnąłem, bo BioWare skiepściło w tym aspekcie ;-) Na PS3 tego niestety nie zrobisz - przynajmniej na razie, bo jeszcze przed premierą chodziły plotki że część modów będzie konwertowana na konsole. Jak na razie skończyło się na obietnicach.

Czy kamera zza pleców nie sprawia kłopotów w dowodzeniu

Dnia 05.01.2010 o 16:35, Dandelion1 napisał:

drużyną ?


Nie sprawia. Wprawdzie gram na PC, ale najczęściej korzystam właśnie z tej kamery - w pewnym oddaleniu. Zawsze w trybie eksploracji (bo tu niestety widok izometryczny lekko ssie - skraca się pole widzenia), czasem w trakcie walki (zależnie od mojego "widzi mi się") i też problemów nie ma (choć podczas "bojów" równie często przełączam się na widok "izo" - raz sentyment do BG2, dwa sprawdza się znakomicie).

Tak czy siak, będąc w Twojej sytuacji brałbym raczej wersje konsolową, no chyba że planujesz w najbliższym czasie "upgrejd" kompa - wówczas wersja PC jest lepszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 05:04, Marco_Polo napisał:

A co byś chciał? Dostępnego na poziomie 10? To stworzenie dodane na przyszłość gdy limity postaci zostaną zwiększone np. w nadchodzącym dodatku.


Nie ma to jak rzeczowa odpowiedź. Te kształty są dostępne dopiero po zabiciu określonej ilości stworzeń danego rodzaju. Nie od razu i nie na 10 levelu. Zabiłem wystarczającą ilość stworzeń, aby korzystać z tej specjalności i mam maksymalny - 25 poziom. Jeżeli korzystam z moda, to chciałem wykorzystać jego pełny potencjał. Nie obchodzi mnie to czy jest on dla dwóch dodatków do przodu, skoro ich nie ma. Obchodzi mnie to, co jest teraz. Możliwe, że jest mod, który zwiększa możliwość rozwoju powyżej 25 poziomu. Wiesz coś na ten temat? Nie? To STFU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystasz jak BioWare podniesie limit poziomu. Najwidoczniej twórcy moda doszli do wniosku, że smok na tym etapie rozgrywki będzie za potężną postacią. Jak chcesz się żalić, że nie możesz sobie poużywać smoczej postaci to idź wypłakać się twórcom moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować