Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Ostatnim (33) wpisem na liście stworzeń jest "dominacja u mabari", dostajemy ten wpis gdy pozwolimy swojemu psu oznaczyć teren (niemal na każdym obszarze jest jakiś charakterystyczny punkt na który może nasikać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 12:33, theptrk napisał:

czy da sie jakos zmienic jezyk gry na angielski w wersji x360? mam polska kupiona na
gram.pl
na pc da sie wybrac jezyk instalacji, a tutaj ?

Nie wiem jak na xb ale w pc to wchodziles w konfiguracja opcje grafiki i tam zmieniales jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanowski Kuferek problem jest taki ze mialem go w obozie ale teraz jak sie Leliana wprowadziła to go nie mam instalowalem ponownie mod i nadal go nie ma w obozie ? Albo podpowiedz jak to odinstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kufer nie pojawia się przy pierwszej wizycie w obozie (bo w grze jest on zdaje się traktowany jako inny obszar) więc jeśli ponownie zacząłeś grę i go nie znalazłeś to się nie martw - później się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie wczoraj DA na xboxa. Macie dla mnie jakieś podstawowe porady ? Co trzeba wiedzieć, by nie lamić ? Nie lubię po przejściu gry widzieć, że tyle rzeczy źle zrobiłem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co trzeba

Dnia 11.01.2010 o 14:57, Albii napisał:

wiedzieć, by nie lamić ? Nie lubię po przejściu gry widzieć, że tyle rzeczy źle zrobiłem.

Zagrać w nią 15-20 godzin, po czym wykasować postać i zacząć od początku z nową wiedzą. Jedyny pewny sposób, inaczej i tak popełnisz mnóstwo błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To to ja wiem, ale mi chodzi o taką podstawową wiedzę. Co robić, a czego nie. Czyli np: Kupować od razu jak można lepsze zbroje, nie sprzedawaćitemków, które są nagrodami z questów itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakiś sposób na normalne rozwiązanie tego jakże idiotycznego błędu?
Posiadam wersję gry tej co była w Empiku..

//

Haha, nieważne, fail - zapomniałem o drugiej płycie. XD

20100111203751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem dodać do swojego profilu EA/BioWare bonusy (golema i zbroję). Normalnie zarejestrowałem je na koncie, i są wpisane w zakładce "Your registered game promotions". Ale gra ich wogóle nie widzi. Odświeżałem bilans(rada po zarejestrowaniu), przelogowałem sie i nic. Grę oczywiscie też zarejestrowałem. Co to może być?

I jeszcze mam pytanie. Jak zarejestrować ten pierscień i pas ze sklepu gram.pl ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''W przypadku problemu z wykrywaniem zawartości kolekcjonerskiej (albo z pobraniem DLC) wpisz w wyszukiwarce w pasku start: services.msc i uruchom config "services"
Poszukaj w tym nazwy Dragon Age ustaw na automatyczne pobieranie i uruchom usługę.''

Punkt drugi FAQ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, przerobiłem całe Lothering i gdzie teraz powinienem się udać? Poszedłem do Lasu Brecilian zrobiłem w sumie środek poszedłem na wschód i tam po rozpieczętowaniu nagrobku dostałem od Ożywieńca i paru jego kumpli totalne wciry. To mnie zaczęło zastanawiać Czy nie powinienem czasem cofnąć zapisu do tego tuż przed wyjściem z Lotheing i udać się gdzieś indziej.

I takie mam drugie pytanie, czy będzie w ogóle w jakimś momencie gry będzie taka możliwość by wrócić do Głuszy Korcari?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:19, daemonaray napisał:

A ja mam takie pytanie, przerobiłem całe Lothering i gdzie teraz powinienem się udać?
Poszedłem do Lasu Brecilian zrobiłem w sumie środek poszedłem na wschód i tam po rozpieczętowaniu
nagrobku dostałem od Ożywieńca i paru jego kumpli totalne wciry. To mnie zaczęło zastanawiać
Czy nie powinienem czasem cofnąć zapisu do tego tuż przed wyjściem z Lotheing i udać
się gdzieś indziej.

Spoiler

>Ja zacząłem od Radclife, ale nie ukończyłem do końca, gdyż by dokończyć ten quest musiałem skozystać z pomocy magów więc de facto pierwszy ukończyłem krąg magów. Wydaje mi sie, że jest on najprostszy. mi sprawił najmniej problemów - najwięcej Orzamar.

Dnia 11.01.2010 o 22:19, daemonaray napisał:

I takie mam drugie pytanie, czy będzie w ogóle w jakimś momencie gry będzie taka możliwość
by wrócić do Głuszy Korcari?

Tak. Wiąże się to z np. questem Ksiega zaklęć F.(matka Morrrigan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:23, darth_16 napisał:

Tak. Wiąże się to z np. questem Ksiega zaklęć F.(matka Morrrigan)


Ale Głusza czy Chata Matki, bo to przynajmniej u mnie dwie inne lokacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:46, Wilkv napisał:

Do Głuszy już nie wrócisz. Nie ma zresztą po co.


Zastanawia mnie tylko czy wziąłem wszystkie questy stamtąd. Poza tym wciąż jest zaznaczona na mapie, więc teoretycznie powinno się dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrócić tam już nie możesz. Co do questów związanych z tym miejscem to nie ma ich wiele i nagrody za nie nie są zbyt istotne (wyjątkiem jest kwiat który trzeba znaleźć aby uzdrowić mabari). Są tam dwie skrytki mnichów (w jednej jest trochę lootu w drugiej szkatułka którą należy oddać wdowie w Redcliff), jedna skrytka barbarzyńców (trochę lepszy stuff ale wciąż nic naprawdę imponującego) i możliwość przywołania jakiegoś nieumarłego na którego zwłokach zdobywamy później nagrodę (o ile dobrze pamiętam to buty dające bonus do obrony dla maga, identyczne można znaleźć u kwatermistrza w Orzamarze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Loghaim zdradził króla bo ten otwarcie mówił o poproszeniu o pomoc imperium (zapomniałem nazwy) które niegdyś okupowało Fereldon i które Loghain pomógł pokonać, nienawiść i uprzedzenie Loghaina wobec tego imperium przerastały wszystko inne w tym lojalność wobec króla i rozsądne rozważania na temat prawdziwego zagrożenia jakie reprezentuje sobą Plaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować