Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Ja miałem nadzieję, że po przejściu gry trochę pobawię się edytorem, a tu problem. Czytałem na forum CDA rozwiązanie (chyba nie mogę linkować, więc nie podam adresu), ale nie podziałało, tzn generalnie po zainstalowaniu edytora nie mam jednego z plików.

20100112192739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 17:09, daemonaray napisał:

A jeżeli chodzi o Dwyna w Redcliffe to da się go w ogóle zastraszyć? Bo wyczytałem w
internecie że powinienem go zastraszyć aby dołączył do obrony, niestety za każdym razem
sytuacja kończy się walką i jego zabiciem. W grę wchodzi tylko przekupienie... Jest jakaś
inna opcja?


- Perswazja -

Spoiler

że wstawimy się za nim u banna T.

- trzeba mieć wysoki spryt
- Jeśli gra się krasnoludką
Spoiler

można mu zaproponować seks w nagrodę, ale u mnie nie zadziałało, może miałam za mało punktów sprytu

.

Jeśli grasz tępym osiłkiem i nie wydałeś punktów na umiejętność "przymus" to teraz zostaje już tylko przekupstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:53, asfodel napisał:

- Jeśli gra się krasnoludką

Nie tylko krasnoludką. Wystarczy kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zapewniam cie ,że nie pożałujesz tej decyzji ani czasu spędzonej przy niej ;]

BTW: u łucznika za obrażenia jest odpowiedzialna zręczność, jeśli tak to do czego jest spryt?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm,spryt mam rozwinięty na "24" mimo wszystko nie miałem nigdy problemu z otworzeniem zamków czy rozbrojeniem pułapki. Perswazja także mi się zawsze udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:53, asfodel napisał:

> A jeżeli chodzi o Dwyna w Redcliffe to da się go w ogóle zastraszyć? Bo wyczytałem
w
> internecie że powinienem go zastraszyć aby dołączył do obrony, niestety za każdym
razem
> sytuacja kończy się walką i jego zabiciem. W grę wchodzi tylko przekupienie... Jest
jakaś
> inna opcja?

- Perswazja -

Spoiler

że wstawimy się za nim u banna T.

- trzeba mieć wysoki spryt
- Jeśli gra się krasnoludką
Spoiler

można mu zaproponować seks w nagrodę, ale u mnie nie
zadziałało, może miałam za mało punktów sprytu

.

Jeśli grasz tępym osiłkiem i nie wydałeś punktów na umiejętność "przymus" to teraz zostaje
już tylko przekupstwo.


O jakim dwynie jest tu mowa? o ty kowalu czy o tym tam ukrytym na koncu wioski w chatce, bo imienia nie pamietam ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak samo ale np. Leliana nie była w stanie otworzyć niektórych zamków dopóki nie zwiększyłem jej sprytu (pomimo tego że miała wyższy spryt niż mój łotrzyk który te same zamki był w stanie otworzyć, czyżby gra dawała jakieś ukryte bonusy dla głównej postaci?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie moje pytanko - czy tylko mi się zdarzyło czy to ogólna tendencja że grając postacią męską kilka dialogów trafiłem per pani w moim kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na odwrót... Leliana z 1 poziomem otwierania zamków, takim samym sprytem, potrafi otworzyć więcej zamków niż mój łotrzyk z 3 poziomem otwierania :D Losowe czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Dwaynem poszedłem na układ dałem mu 100 srebrników, nie było innej możliwości - sprawdziłem wszystkie opcje dialogowe. Przymusu w ogóle nie mam rozwiniętego, teraz w niego zainwestuje - sprytu także nie mam bo gram Maginem i punkty lecą w Magie (+2) i Siłe Woli (+1) (średnio na poziom).

Apropo tej walki w obronie Redcliffe, po zejściu na dół na środek wioski widzę tam 3 postacie "unikatowe" Thomas, Lloyd i Murdock. Czy ma sens takie rozegranie walki by żaden z nich nie zginął? Wczoraj próbowałem kilkanaście razy ale zawsze pada Lloyd, trochę zaczynam żałować że go w to zaangażowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jestem w Pustce, i pokonałem demony, i żeby dostać się do tego Demona Gnuśności muszę pokonać kolejnego demona w Koszmarze Templariusza.
Jednak wszystkie portale prowadzą do tego samego miejsca w tym Koszmarze, a mysie dziury nie prowadzą tam gdzie muszę iść to jest na drugą stronę .
Nie chodzi mi o ogniową zaporę, ale Koszmar Templariusza jest podzielony na 3 części,

Spoiler

w sumie cztery bo w jednej jest eliksir zręczności

, i właśnie nie wiem jak z wejściowej części dostać się do innej.
EDIT: chodzi o to, że nie ma tam żadnego przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Lloyd przeżyje bitwę to później rozmawiając z nim w karczmie dostaniesz od niego pierścień dający bodajże +3 do siły i -1 do siły woli, nie jest to żadna rewelacja ale wojownikowi może się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na ponowne powtórzenie pytania, bo poprzednie spadło na drugą stronę, a nie ukrywam, że zależy mi na odpowiedzi. Co mam czynić, kiedy podczas włączania edytora pojawia mi się komunikat zamieszczony poniżej? Znalazłem rozwiązanie na forum CDA, ale nie działało (nie mam wcale pliku "toolssql" w katalogu z grą).

20100112212653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 21:16, Karharot napisał:

Jeśli Lloyd przeżyje bitwę to później rozmawiając z nim w karczmie dostaniesz od niego
pierścień dający bodajże +3 do siły i -1 do siły woli, nie jest to żadna rewelacja ale
wojownikowi może się przydać.


Ok, a jakieś rady co do samej walki? Można w jakiś sposób leczyć tych NPC - bo troszkę słabi są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 21:27, Michal_1232 napisał:

Pozwolę sobie na ponowne powtórzenie pytania, bo poprzednie spadło na drugą stronę, a
nie ukrywam, że zależy mi na odpowiedzi. Co mam czynić, kiedy podczas włączania edytora
pojawia mi się komunikat zamieszczony poniżej? Znalazłem rozwiązanie na forum CDA, ale
nie działało (nie mam wcale pliku "toolssql" w katalogu z grą).


Zmień serwer SQL na jakiś inny i przekieruj na jago używanie. http://social.bioware.com/forum/1/topic/8/index/424078/1#599177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem taki mały FAQ na temat DLC do X360, można by włożyć do FAQ:

Po pierwsze trzeba mieć dowód zakupu gry (a dokładniej jego skan), czyli paragon albo fakturę.
Następnie rejestrujemy się na http://ea.pl/
Rejestrujemy grę na https://ea.onlineregister.com/?PAGE=index
Wchodzimy do Centrum Pomocy (u góry po prawej), być może trzeba będzie zalogować się jeszcze raz (UWAGA! Na niektórych przeglądarkach nie można się zalogować i ma się ogólne błędy w działaniu strony np. na Chrome 4).

Klikasz Kontakt z nami (po lewej) i wybierasz kolejno Microsoft Xbox™ 360 > Dragon Age Origins > Dragon Age: Origins > Zakup > Rabaty/Promocje.
Wpisujesz w polu tekstowym:

Witam,

Po zakupie wersji na X360 nie miałem w niej kuponów na darmową zawartość dodatkową tak jak ma to miejsce w wersji na PC i PS3. W internecie przeczytałem iż w takim wypadku należy kontaktować się z Wami. W załączniku przesyłam skan dowodu zakupu.

Pozdrawiam


Dodajesz załącznik w formie skanu dowodu zakupu i wysyłasz.
Po kilku godzinach otrzymasz kody jako odpowiedź na te pytanie w dziale "Moje pytania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 22:11, daemonaray napisał:

Ok, a jakieś rady co do samej walki? Można w jakiś sposób leczyć tych NPC - bo troszkę słabi są.

Można rzucać na NPC zaklęcie "uzdrowienie" (wybierasz zaklęcie po czym celujesz w postać którą chcesz uleczyć, najlepiej jest robić to na pauzie). W samej walce dobrze jest próbować przechwytywać przeciwników trochę przed barykadą (nie jest to łatwe bo ignorują oni nasze postacie i szarżują na milicję, można jednak ich powstrzymać stosując umiejętności które ich ogłuszą lub powalą na ziemie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować