Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2010 o 22:29, Madoc napisał:

Ten pusty zwój, "czyste cośtam", który można sprzedać za chyba jednego srebrnika, to
do czegoś służy, prócz sprzedaży?


Chodzi ci o "czysty welin"? Taka pierdoła jak wszystkie kamienie szlachetne zwykłe pierścienie itd. Da się tylko sprzedać.

MamDowna:
Później, jak już wpiszesz na stronę kody, to wbijasz się do gry. W grze logujesz się na to konto, w którym uaktywniłeś kody i dalej już ci samo pobiera i instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 17:58, Karharot napisał:

Użyj mysich dziur :)



ale mysie dziury tutaj dzialaaja dokladnie na tej samej zasadzie co wspomniane fioletowe drzwi- przejscie przez nie przenosi mnie do kolejnej dziury w innym pomieszczeniu na tym samym obszarze NIGDZIE DALEJ. jest tylko jedna dziura (srodkowa) przez ktora jak rzpejde ide do jakies saliki z bodaj 1 pkt sily i moge wracac


Choinix:

ale ja juz mam wszystkie formy w jakie moge sie przemienic zdobyte. wiec przemiana w ducha nic nie daje bo nie chodzi mi o takie drzwi, tylko o troje FIOLETOWCYCH drzwi przez ktore jak przejde znajduje sie w tym samym pomieszczeniu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 23:30, Thorgal13 napisał:

Choinix:

ale ja juz mam wszystkie formy w jakie moge sie przemienic zdobyte. wiec przemiana w
ducha nic nie daje bo nie chodzi mi o takie drzwi, tylko o troje FIOLETOWCYCH drzwi przez
ktore jak przejde znajduje sie w tym samym pomieszczeniu!!!!!


Właśnie o tym do Ciebie pisałem - olej te cholerne fioletowe drzwi. W jednym z dostępnych Ci pomieszczeń są BIAŁE DRZWI, które widzisz i możesz ich użyć tylko pod postacią ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobil mi sie blad w grze i nie wiem czy sie go naprawic czy bede musial grac od nowa..jest tak ze nie mam w ogole pieniedzy..jest ona na minusie;/ i jak wezme powiedzmy z jakis zwlok pieniadze to i tak jest na minusie i nie rosnie da sie to jakos naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 22:52, Arry napisał:

Chodzi ci o "czysty welin"? Taka pierdoła jak wszystkie kamienie szlachetne zwykłe pierścienie
itd. Da się tylko sprzedać.

Jeden z kamieni szlachetnych jest potrzebny, w dużej ilości, do questu (Garment bodajże), inne (średniej jakości) służą do wzmacniania armii Krasnoludów, więc nie sprzedawałbym pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA
Chyba wystąpił jakiś bug w PSN i pojawiło się 18 bezpłatnych dodatków do Dragon Age. Można się nieźle obłowić.
PS.Polski PSN - wyszukiwarka - wpisać Dragon Age - gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 14:51, Kaucz napisał:

UWAGA
Chyba wystąpił jakiś bug w PSN i pojawiło się 18 bezpłatnych dodatków do Dragon Age.
Można się nieźle obłowić.
PS.Polski PSN - wyszukiwarka - wpisać Dragon Age - gotowe.

Łokurde. zaraz lecę ściągać, mhm ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 15:11, Albii napisał:

Czemu na XBL nie ma bugów. Tutaj to bym chciał, by XBL było bardziej od PSN zbugowane
;p

Bo XBL przeciez u nas w ogóle nie ma, więc niby jak ma być zbugowane ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. U nas jest, tylko, że nie ma polskiego. 2. na UK i USA by mogło być coś zbugowanego. ;p

Mam pytanie odnośnie kodu na obrączkę pamięci i pas przywódcy gildii. Czy ten kod daje każdej naszej postaci wcześniej wymienione artefakty, czy tylko jednej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 15:15, Albii napisał:

Mam pytanie odnośnie kodu na obrączkę pamięci i pas przywódcy gildii. Czy ten kod daje każdej naszej postaci wcześniej wymienione artefakty, czy tylko jednej ?

Wydaje mi się że każdej tak jak wszystkie inne kody, dlaczego miałoby być inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda nowa postać dostaje wszystkie itemki, jak wszystko z DLC. To tak jakbyś powiedzmy Shale miał dostać jako towarzysza, tylko dla jednej postaci.... niewykonalne ;P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo Shale. Gram aktualnie dobrą postacią (przynajmniej tak nastawiona ma być) i założyłem sobie, że w drużynie będą:
Ja - mag
Wynne.
Leliana.
Alistair.
Przeszedłem już raz DA, ale jakoś te wszystkie dodatki mnie do tej pory nie interesowały. No, ale skoro jest kod na zbroję i DLC ważny do końca kwietnia, to żal by było nie wykorzystać. I takie pytanie. Shale ma jakieś określone nastawienie do świata? Może współgrać z dobrą drużyną? A jeśli tak, to za kogo wrzucić golema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shale jest trudna do dobrego zgrania z drużyną bo z jednej strony uwielbia masakrę istot organicznych (zwłaszcza ptaków) w stopniu niemal takim jak HK-47 a z drugiej ma swoje zasady (co objawia się zwłaszcza przy wykonywaniu questów u krasnolódów)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:37, Abi_Dalzim napisał:

Czy grając krasnoludem można romansować z ludźmi bądź elfami?

W tej grze niema żadnej dyskryminacji. Bez względu na płeć i rasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować