Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2010 o 16:35, Longer napisał:

tak jest.. ;)

To jakbym wiedział wcześniej, to bym był jakieś 32 suwereny do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 17:17, Matix123 napisał:

Gdzie można kupić księgę skrytobójcy??

W obcowisku w Denerim, masz napisane w przypiętym poście.
>Jak można odkryć na mapce Orzamar?
Musisz iść w te Mroźne Góry, czy jak to się zwie. W tej lokacji jest wejście do Orzammaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 19:02, Matix123 napisał:

NiEpRaWdA !! xD

Co nie prawda? Jest widoczne od razu, nie pisze Orzamar ale można się łatwo domyśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 18:58, Matix123 napisał:

Ok.. ale jak wejść do obcowiska :/

Nie wiem, ja jeszcze nie wszedłem ;) A jestem dość daleko. Na razie spróbuj się ugadać z Zevranem, może on cię nauczy, jeśli go masz w drużynie. Tak, też poluję na tą specjalizację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie mają problemy z płytami w świątyni, to aż strach pomyśleć, co by było, gdyby dali trudniejsze zagadki :/

Masz 4 członków drużyny, jeden przełazi po eterycznym moście, a 3 sprawia, żeby po tym moście dało się przejść. Żeby wejść i stać na jednym segmencie mostu musi on być "włączony" przez dwie osoby w tym samym czasie. Reszta to tylko na zasadzie zapamiętania, która płyta włącza który segment i która postać który w danym momencie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 19:30, Matix123 napisał:

Nie mam go w drużynie xD Mam problem w świątyni z płytami . Jak mam zrobic to z tymi
płytami mówcie xD


Tu masz to dokładnie opisane:

Spoiler

Wchodząc do tej dużej komnaty masz 6 kamiennych płyt po lewej stronie i 6 takich samych po prawej, ułożonych w formie lekkich półkoli. Ustaw sobie kamerę tak, ażebyś na górze ekranu miał wyjście z tej komnaty, na dole ekranu wejście.
Etap 1: Dowolną postacią (dla przykładu nazwę ją NR1) stajesz na drugim kamieniu po prawej stronie, licząc od wejścia. Następną postacią (NR2) stajesz na kamieniu trzecim po lewej stronie. Postacią trzecią (NR 3) stajesz na kamieniu szóstym po lewej stronie (ten będący najbliżej wyjścia po lewej stronie). Postacią czwartą (NR4) nie stoisz na żadnym kamieniu, jest ona "wolna". W efekcie takiego ustawienia pokażą się dwa kamienie na środku, tworząc most do wyjścia.
Etap 2: Postacią czwartą (NR4) stajesz na tym dalszym kamieniu tworzącym most (tym, który jest bliżej wyjścia z komnaty). Pozostałe postacie bez zmian.
Etap 3: Postać, która stoi na kamieniu trzecim po lewej stronie (NR2) zmieniasz pozycje, i stajesz na kamieniu czwartym po prawej stronie. Pozostałe postacie bez zmian.
Etap 4: Postać, która stała na drugim kamieniu po prawej stronie (NR1) stajesz na kamieniu pierwszym po lewej stronie. Pozostałe postacie bez zmian.
Etap 5: Postać, która stoi na moście (NR4) przesuwasz na dalszy kamień tworzący most (w efekcie tego będzie jeszcze bliżej wyjścia z komnaty).
Etap 6: Postać, która stoi na kamieniu szóstym po lewej stronie (NR3) przesuwasz na kamień piąty po prawej stronie. Jak już postać (NR3) stanie na tym kamieniu, postacią, która stała na czwartym kamieniu po prawej stronie (NR2) przesuwasz się na kamień drugi po lewej stronie (będzie się znajdować obok postaci NR1). W efekcie takiego przestawienia postaci Twoim oczom ukaże się kamień prowadzący do wyjścia z komnaty. Postacią (NR4) możesz już udać się do wyjścia.


Pytanko mam...ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 09:47, HumanGhost napisał:

Zauważyłem, że za komplet zbroi dostaje się jakieś bonusy. Ale tak właściwie to gdzie
sprawdzić te bonusy? Bo szukam i szukam i jakoś nie mogę się tego dopatrzeć.

Ciekawa sprawa. Zrobiłem sobie zbroję ze smoczych łusek i po założeniu jej wszystkich elementów mam... -6% do zmęczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 20:21, Karharot napisał:

Bonusem za każdy z setów zbroi ze smoczych łusek jest minus do zmęczenia więc coś takiego
można łatwo osiągnąć :)

No tak, o to chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zakręciłem.

Spoiler

Misje Arl Redcliff robi się po zebraniu armii? Wtedy iść do Arla i razem z nim udać się do Denerim? Dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Misję w Redcliff możesz wykonać kiedy chcesz (to samo z uzdrowieniem arla). Jak uzdrowisz arla przed zebraniem reszty wojsk to po prostu powie Ci on że zanim zabierzecie się do dalszej części planu musisz pozyskać jak najwięcej sojuszników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dawać prezenty? bo znalazłem ich już kilka, ale nie wiem co z nimi robić. nie widzę żadnych opcji dialogowych ani nic takiego w ekwipunku.


EDIT: spoko, wykminiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, uruchomiłem Toolset, ale teraz mam pytania.
Czy za jego pomocą można wykreować gotową postać do kampanii SP? Chodzi mi tutaj o twarz (kolor oczu, wygląd mordy zarost, włosy itd) i budowę sylwetki (tzn, zmienić to, co jest przyjęte jako forma dla każdej postaci - np zmniejszyć/zwiększyć wysokość postaci, powiększyć/pomniejszyć dłonie itd, albo chociaż podrzucić człowiekowi sylwetkę elfa i na odwrót)?
No i czy da się zmienić wygląd już istniejących zbroi i ekwipunku?
Chodzi mi ciągle o kampanię Single Player, żeby np zbroja legionu umarłych wyglądała inaczej niż wygląda teraz.
Albo - jeszcze trudniej - czy da się zrobić tak, żeby dana zbroja wyglądała tak, a nie inaczej na danej postaci, a na innych, zeby miała swój zwykły wygląd?
Prosiłbym o odpowiedź i jeżeli jest jakiś poradnik, to link do niego (na wiki DA szukałem przez chwilę, ale nie znalazłem nic, co odpowiadałoby mi i moim planom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kapuję. Najpierw armia a potem udajemy się na wycieczkę. ;]
Hehe teraz zauważyłem, ze na zamku pojawiają się sojusznicy w miarę jak zdobywamy poparcie poszczególnych frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 17:29, HumanGhost napisał:

Już kapuję. Najpierw armia a potem udajemy się na wycieczkę. ;]
Hehe teraz zauważyłem, ze na zamku pojawiają się sojusznicy w miarę jak zdobywamy poparcie
poszczególnych frakcji.

A nie w obozie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 18:19, Madoc napisał:

> Już kapuję. Najpierw armia a potem udajemy się na wycieczkę. ;]
> Hehe teraz zauważyłem, ze na zamku pojawiają się sojusznicy w miarę jak zdobywamy
poparcie
> poszczególnych frakcji.
A nie w obozie?

A nie i tu i tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować