Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2010 o 23:44, Renzov napisał:

Nie, chyba jednak "najłatwiejszy" jest zevran :).


O Zevranie za dużo się nie wypowiem bo go praktycznie olałem, ani razu nie brał udziału w żadnym queście u mnie. Teraz jak zagram drugi raz to bliżej się mu przyjrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 23:49, Arry napisał:

Z Zervanem da się zaliczyć Achievmenta mając 25-30% sympatii >.<


Heh możliwe, ale mi się on w ogóle nie podoba..drażni mnie po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 23:51, Longer napisał:

> Z Zervanem da się zaliczyć Achievmenta mając 25-30% sympatii >.<

Heh możliwe, ale mi się on w ogóle nie podoba..drażni mnie po prostu...

A takie pytanie. W jaką wersję językową grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2010 o 00:01, Arry napisał:

A takie pytanie. W jaką wersję językową grasz?


Oczywiście w jedyną sensowną ;) Angielską z polskimi napisami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Leliany... Co trzeba zrobić żeby zaśpiewała? Mam u niej 100% poparcia, mam romans, byłem w namiocie, zrobiłem questa itd.. Niestety jeszcze nigdy mi nie zaśpiewała. :/ Też mam zbić poparcie i próbować czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 00:18, xadras95 napisał:

Co do Leliany... Co trzeba zrobić żeby zaśpiewała? Mam u niej 100% poparcia, mam romans,
byłem w namiocie, zrobiłem questa itd.. Niestety jeszcze nigdy mi nie zaśpiewała. :/
Też mam zbić poparcie i próbować czy jak?


Mi Leliana zaśpiewała po queście z wilkołakami...Po powrocie do obozu Leliana zaśpiewała...a mi szczęka opadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 00:18, xadras95 napisał:

Co do Leliany... Co trzeba zrobić żeby zaśpiewała? Mam u niej 100% poparcia, mam romans,
byłem w namiocie, zrobiłem questa itd.. Niestety jeszcze nigdy mi nie zaśpiewała. :/
Też mam zbić poparcie i próbować czy jak?

Leliana śpiewa podczas jednej z rozmów o Orlais.
Longer - więc masz akcent Zeva i nadal go nie lubisz? No cóż. Zawsze możesz zrobić swojego złodzieja.
A i Angielska z PL napisami nie jest jedyną sensowną. Według mnie dobra też mogłaby być Angielska z angielskimi napisami :)
Jak będę instalował grę kiedyś następny raz, to wybiorę opcję instalacji Full Eng.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2010 o 00:26, Arry napisał:

Longer - więc masz akcent Zeva i nadal go nie lubisz? No cóż. Zawsze możesz zrobić swojego
złodzieja.


Po prostu Zevran nie przypadł mi do gustu i tyle;) Nie wiem czemu ale nawet nie chciało mi się z nim rozmawiać;p Dam mu szansę przy drugim podejściu do gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jak większość z was, zawsze grałem tylko i jedynie w anglojęzyczne wersje gry, bo na polskie wersje można było tylko splunąć. Ale wyszło tak, że zainstalowałem polską wersje DA, i jestem naprawdę zadowolony z polonizacji, napewno sięga blisko najlepszej polonizacji gry (BG2). A po obejrzeniu paru filmików z ang. wersji to nawet parę postaci lepiej pasuje, np. Alister jest naprawdę świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polonizację są coraz lepsze w Polsce. Najlepiej i tak wypadają osoby podkładające głos pod postacie 2-3 planowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 22:50, Karharot napisał:

Udaj się na Rozstaje Caridina a Shale zacznie z Tobą rozmowę i na mapie pojawi się nowa lokacja.

Dzięki, pomogło :)
A swoją drogą, to ten nowy thaig jest genialny! Ma chyba najfajnieszy klimat i przypomina trochę Jarkendar z NK, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 07:44, Abi_Dalzim napisał:

A swoją drogą, to ten nowy thaig jest genialny! Ma chyba najfajnieszy klimat i przypomina trochę Jarkendar z NK, nie?

Ciekawa lokacja niestety zbyt mała aby można ją było porównywać z Jarkendarme :( Choć fakt że ten klimat zrujnowane i zaginionej "cywilizacji" jest tam obecny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie wszystkie mody, które dodają towarzyszy, są warte uwagi. Ja sprawdziłem ten na Greagoira i przyznam, że jest niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 08:08, Karharot napisał:

Ciekawa lokacja niestety zbyt mała aby można ją było porównywać z Jarkendarme :( \

Nie twierdziłem, że jest podobna pod względem wielkości, ale klimatu właśnie :)
Inne thaigi są bardzo mroczne i choć to trzyma się kupy (w końcu Głębokie Ścieżki itd), ale ja jakoś nie lubię tej części gry - dla mnie zbyt mrocznie i monotonnie. Za to ten thaig jest fajny, bo o wiele jaśniejszy i z roślinnością ożywiającą teren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 09:41, Matix123 napisał:

Jakie jest najlepsze wyposażenie dla łotrzyka ??

Moim zdaniem takie z którym będzie sie najlepiej czuł w walce w funkcji jaką mu przydzieliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś mod na zmianę wyglądu twarzy podczas gry? Bo trochę mi się moja pani mag nie podoba, a nie chce mi się zaczynać od nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować