Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Witam ! Mam Pytanko.Otóż postanowiłem odpalić DA:O przed zakupem dodatku i w lewym górnym rogu ekranu mam cały czas taki komunikat : PHYSIX =>CPU , przy czym znak (=>) to na monitorze takie odwrócone malutkie "T" , coś jak znaczek przyłączenia,włączenia? O co z tym chodzi i jak to wyłączyć?? Zmieniłem sterowniki GPU na najnowsze i monitor na 22'' 1650x1050 x32 (natywna) 16:10,reszta jak w podpisie .Gra działa pięknie, płynnie na max detalach.Tylko ten napis ,i tylko w DA występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie mogę znaleźć napierśnika Molocha. Jeden nagrobek jest w Zachodniej części lasu Brecilian, dwa następne we wschodniej, a czwarty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 18:52, Madoc napisał:

Spoiler

Nie mogę znaleźć napierśnika Molocha. Jeden nagrobek jest w Zachodniej części lasu
Brecilian, dwa następne we wschodniej, a czwarty?


Spoiler

W elfich ruinach. Tam gdzie siedlisko wilkołaków. Musisz odpowiednim rytuałem (ten z dzbanem) otworzyć drzwi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2010 o 18:55, Abi_Dalzim napisał:

Spoiler

W elfich ruinach. Tam gdzie siedlisko wilkołaków. Musisz odpowiednim rytuałem (ten
z dzbanem) otworzyć drzwi).


Spoiler

A. No tak myślałem. A jak ten rytuał trzeba wykonać? Bo jedyne co mi się udało zrobić, to przywołać dwa cienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba tak to szło:

Spoiler

1.Napełnij dzban
2.Połóż na ołtarz
3.Pomódl się przy ołtarzu
4.Wypij trochę wody
5.Weź dzban
6.Wylej resztę wody do źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:11, MastAlol napisał:

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba tak to szło:

Spoiler

1.Napełnij dzban
2.Połóż na ołtarz
3.Pomódl się przy ołtarzu
4.Wypij trochę wody
5.Weź dzban
6.Wylej resztę wody do źródła


Spoiler

Po pomodleniu się przy napełnionym dzbanie woda paruje, po czym dzban jest pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:15, Madoc napisał:

Spoiler

Po pomodleniu się przy napełnionym dzbanie woda paruje, po czym dzban jest pusty.



Znalazłem takie rozwiązanie na necie:

Spoiler


1- FONTANNA, weź gliniany dzban.
2- FONTANNA, napełnij gliniany dzban wodą.
3- FONTANNA, zostaw gliniany dzban w spokoju.

4- OŁTARZ, postaw pełny gliniany dzban na ołtarzu.
5- OŁTARZ, uklęknij przed ołtarzem i pomódl się.
6- OŁTARZ, zbadaj gliniany dzban na ołtarzu.
7- OŁTARZ, napij się wody ze dzbana.
8- OŁTARZ, weź gliniany dzban.
9- OŁTARZ, zostaw ołtarz w spokoju.

10- FONTANNA, wylej wodę z dzbana z powrotem do stawu.



Tylko, że to się pokrywa z tym co ja napisałem, więc chyba to jakiś bug:/ Ja nie miałem problemu z tym Questem, ale grałem na PS3. Masz najnowsze patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2010 o 16:44, Maximo napisał:

rogu ekranu mam cały czas taki komunikat : PHYSIX =>CPU , przy czym znak (=>) to

Problem rozwiązałem sam, także dziekuję.Banał,w ustawieniach nVidia settings.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No mam, 1.02., tak?
A wam się nie pojawiły te cienie? W dzienniku jeszcze po tym pojawieniu mam wpis, o tym że podczas wykonywania elfickiego obrządku uruchomiłem jakąś pułapkę.
A jaki powinien być efekt? Drzwi po prostu się otworzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też miałem te cienie wcześniej, ale wyszedłem z lokacji, wróciłem i spróbowałem znowu... w każdym razie to rozwiązanie co podałem jest na 100% dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc nie wiem czy nie będziesz musiał wczytać wcześniejszego sejwa, bo w tym wypadku masz tak jakby zadanie nie wykonane. Przy prawidłowym ustawieniu otwierają się drzwi i jest to odznaczone w dzienniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:42, MastAlol napisał:

No ja też miałem te cienie wcześniej, ale wyszedłem z lokacji, wróciłem i spróbowałem
znowu... w każdym razie to rozwiązanie co podałem jest na 100% dobre.

Spoiler

Już wiem. W jednej z poprzednich komnat trzeba znaleźć glinianą tabliczkę, na której jest napisane, jak wykonać ten rytuał. Dopiero po jej zdobyciu wszystko działa, jak trzeba. Swoją drogą, bez sensu.


Dzięki, w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem Dragon Age''a. Zajęło mi to 73h, ale zakończyłem WSZYSTKIE możliwe misje (przynajmniej te, które da się zrobić na jednym przejściu, tj. bez questów z pochodzenia), również te z DLC. Grałem na normalnym (2/4) poziomie trudności. Teraz czekam na Przebudzenie, chętnie zobaczę, co się stało dalej. :>

A tak przy okazji, to mam pytanie. Ile czasu zajęło Wam jednorazowe przejście gry za pierwszym razem? I ile mieliście procent postępów w grze? Mi pokazuje, że 54%, ale z tego co zrozumiałem, to chodzi tu o ilość achievementów (kiepskie rozwiązanie, zbyt "konsolowe" :F).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 14:30, sinir napisał:

Wczoraj ukończyłem Dragon Age''a. Zajęło mi to 73h, ale zakończyłem WSZYSTKIE możliwe
misje (przynajmniej te, które da się zrobić na jednym przejściu, tj. bez questów z pochodzenia),
również te z DLC. Grałem na normalnym (2/4) poziomie trudności. Teraz czekam na Przebudzenie,
chętnie zobaczę, co się stało dalej. :>

Również czekam na dodatek..już niedługo ;)

Dnia 26.02.2010 o 14:30, sinir napisał:

A tak przy okazji, to mam pytanie. Ile czasu zajęło Wam jednorazowe przejście gry za
pierwszym razem? I ile mieliście procent postępów w grze? Mi pokazuje, że 54%, ale z
tego co zrozumiałem, to chodzi tu o ilość achievementów (kiepskie rozwiązanie, zbyt "konsolowe"
:F).

Ja miałem około 80 h i ponad 50% ukończenia...w sumie procenty mnie nie obchodzą i ważne, że gra jest długa co ostatnio nawet w erpegach jest rzadkością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Masakra z tym Kowadłem. Ile razy muszę pokonać przeciwników, by zniszczyć obracającą

Dnia 26.02.2010 o 17:04, Woo-Cash napisał:

się twarz?


O ile dobrze pamiętam - po rozwaleniu duchów klikasz na to małe kowadełko umieszczone z tyłu (i żadne inne). Pojawia się następna ekipa duchów - rozwalasz je i znowu klik na tylne kowadło. I tak z cztery albo pięc razy (nie pamiętam już dokładnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8. To coś (to nie Kowadło Pustki) ma cztery twarze, każdą musisz uderzyć dwa razy przy pomocy duchowego kowadła, a to pojawia się zawsze, gdy pokonasz jednego przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2010 o 17:12, Lordpilot napisał:

O ile dobrze pamiętam - po rozwaleniu duchów klikasz na to małe kowadełko umieszczone
z tyłu (i żadne inne). Pojawia się następna ekipa duchów - rozwalasz je i znowu klik
na tylne kowadło. I tak z cztery albo pięc razy (nie pamiętam już dokładnie).


hmm ja klikalem we wszystkie i tez nie mialem problemow z przejsciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 17:15, mati285 napisał:

8. To coś (to nie Kowadło Pustki) ma cztery twarze, każdą musisz uderzyć dwa razy przy
pomocy duchowego kowadła, a to pojawia się zawsze, gdy pokonasz jednego przeciwnika.

Heh... to ja miałem błąd. Musiałem każdego kowadła używać 3 razy :)

Spoiler

Nie no. Dzieje się tak tylko na poziomie Koszmat - ale warto sieka jest po prostu piękna >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuje zarejestrować swoją gre na bioware social, jednak ciągle pisze, że kod jest niepoprawny ( wpisuje go na 100% dobrze). To samo z dodatkową zawartością. Gra jest nowa, kupiona w empiku ( zamówiona na stronie), wiec raczej nikt nie powinien wczesniej tego uzywac. Gdzie powinienem to zglosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować