Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Chyba mieli wczoraj jakies problemy z serwerem, bo jak wczoraj przez godzine probowalem zarejestrowac, to teraz bez problemu poszlo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> A tak przy okazji, to mam pytanie. Ile czasu zajęło Wam jednorazowe przejście gry za

Dnia 26.02.2010 o 14:30, sinir napisał:

pierwszym razem? I ile mieliście procent postępów w grze? Mi pokazuje, że 54%, ale z
tego co zrozumiałem, to chodzi tu o ilość achievementów


48%, 55 h - wczoraj skończyłem :) Rzec mogę tyle, że BioWare nie kłamało - gra jest długa i ma spore replayability, potencjalnych wyborow i zakończeń też jest sporo (podoba mi się też patent ze starych Falloutów - plansze i pokazanie co się stało w miejscach, ktore odwiedziliśmy i jaki jest wpływ naszych działań na losy naszej ekipy, osób z ktorymi mieliśmy styczność, itp.) Jak kiedyś znajdę czas - to przejdę jeszcze raz, bo to spora wielowątkowa erpegowa kolubryna i ciekawi mnie co by się stało gdybym w kilku miejscach postąpił inaczej ;-)

Jeśli chodzi o minusy, to mam trzy główne zarzuty: zbyt nachalne wciskanie DLC, ciut za dużo walki i tragiczne questy z kantora (większośc pominąłem, bo i powalajace nie były).

Moje zakończenie:

Spoiler

- Anora została królową
- Loghainowi darowałem życie - został starym strażnikiem (Alistair się obraził i "poszedl swoja drogą")
- mój bohater przeżył - przystałem na propozycje Morrigan



Ogólnie grę (pomimo kilku niedociągnięć) polecam.

ps. Pytanie "techniczne" - jak przeglądać postacie moich przyjaciół (chodzi mi o statystyki, itp.) na BioWare Social ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2010 o 11:32, Lordpilot napisał:


ps. Pytanie "techniczne" - jak przeglądać postacie moich przyjaciół (chodzi mi o statystyki,
itp.) na BioWare Social ?

Nic prostszego - po porostu jak zalogujesz się na swoje konto wszystko masz w menu trzeba tylko trochę uważnie przeglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zbyt nachalne wciskanie DLC,
Racja, momentami jest wręcz komicznie, gdy np. do ocucenia jakiegoś gamonia trzeba" pobrać dodatkową zawartość"
>ciut

Dnia 27.02.2010 o 11:32, Lordpilot napisał:

za dużo walki

Walka jest na szczęście na tyle fajna i urozmaicona, że nie narzekam.

Dnia 27.02.2010 o 11:32, Lordpilot napisał:

i tragiczne questy z kantora (większośc pominąłem, bo i powalajace nie
były).

Taa, są takie... MMORPGowe. W najgorszym tego słowa znaczeniu. Zabij, przynieś, zanieś, oddaj, pójdź i wróć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 11:32, Lordpilot napisał:


Jeśli chodzi o minusy, to mam trzy główne zarzuty: zbyt nachalne wciskanie DLC, ciut
za dużo walki i tragiczne questy z kantora (większośc pominąłem, bo i powalajace nie
były).

Co do DLC się zgadzam, są denerwujące jednak przedłużają grę jakby nie było. Walki jest dużo ale mi ona nie przeszkadzała...jedyny moment gdzie najbardziej dała się we znaki to Głębokie Ścieżki. Questy z kantora są słabe, ale lepsze takie niż żadne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem . Resetowałem system ale całe Bio Ware z moich dokumentów nie ruszyłem . po odpaleniu gry zapis nie chce mi się wczytać . Pisze że ,, aby można było wczytać grę musi się zalogować właściciel tego elementu
Zbroja krwawego smoka i kamienny więzień . Loguje się na swoim koncie w grze ale to nie pomaga . Co mam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko skończyłem grę ;/

Spoiler

Krasnoludy już kompletnie odizolowały się od powierzchni, porywając ludzi oraz elfy do tworzenia nowych golemów.
Morrigan mnie zostawiła (życie...), uciekła z dzieckiem. Jeden wuj to dziecko. Ale obiecałem sobie że ją znajdę, a tu co? Gówno za przeproszeniem. W podsumowaniu na koniec przeczytałem tylko że ktoś Ją raz gdzieś widział, ale bez Flemeth to za mało... szczerze powiedziawszy - zawiodłem się niemiłosiernie. Większość gift-ów dawałem jej i większość decyzji robiłem pod nią a teraz zwiała -.- . Ale wiecie co jest pocieszające?
To, że np. przy opisie ucieczki Morrigan - autorzy dają wyraźnie do zrozumienia że jeszcze Ją zobaczymy! Tak samo innych członków drużyny, ale już mniejsza o nich...
Dobra, przejdźmy do konkretów. Słyszał już ktoś jakieś ploty o drugiej części DA? Ew. jakiś dodatek gdzie można jakoś Morrigan odnaleźć, albo jakie decyzje było trzeba podjąć żeby nie uciekła. Zaznaczę że stosunek z nią miałem na 100 (Love).


Pomocy, błagam :).
EDIT: Na stronie BioWare zauważyłem możliwość preorderu ExpansionPacka. Wie ktoś coś o nim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek przebudzenie ma zupełnie inna fabułę nic związanego z Morigan , można zamówić już preorder ale gra wydana ma być 19 marca.
Dodatek przenosi nas do nowego miejsca w którym spotkamy nowych towarzyszy ,potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 16:28, Lukasz151 napisał:

Dodatek przebudzenie ma zupełnie inna fabułę nic związanego z Morigan , można zamówić
już preorder ale gra wydana ma być 19 marca.
Dodatek przenosi nas do nowego miejsca w którym spotkamy nowych towarzyszy ,potwory.

Nie no, Oghren Będzie ;]
A ponadto można spotkać kilku starych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że aby się dowiedzieć

Spoiler

jak dalej potoczą się losy Morrigan i co nasz Szary Strażnik ma z tym wspólnego

, musimy poczekać na Dragon Age 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 16:36, damlon napisał:

Obawiam się, że aby się dowiedzieć

Spoiler

jak dalej potoczą się losy Morrigan i co nasz Szary
Strażnik ma z tym wspólnego

, musimy poczekać na Dragon Age 2 :P


Albo na kolejne DLC które będzie można przejść w godzinę... Jak już jesteśmy przy DLC, opłaca się kupować Twierdze Strażnika i to drugie? Czy sobie odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo ma wyjść cały pakiet DLC do DA (do kupienia m.in. na gram.pl) i sądzę że warto go będzie kupić. Za pojedyncze dodatki MO nie warto płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 17:07, Karharot napisał:

Niedługo ma wyjść cały pakiet DLC do DA (do kupienia m.in. na gram.pl) i sądzę że warto
go będzie kupić. Za pojedyncze dodatki MO nie warto płacić.


Pudełkowa wersja? Szczerze to nie sądziłem, że się doczekam ale jeśli tak to super. Kupię i Przebudzenie i zestaw DLC ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 16:36, damlon napisał:

Obawiam się, że aby się dowiedzieć

Spoiler

jak dalej potoczą się losy Morrigan i co nasz Szary
Strażnik ma z tym wspólnego

, musimy poczekać na Dragon Age 2 :P

Właśnie złamałeś mi serce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy studni w świątyni stoi kustoszka (czy jak ją tam zwą) która zajmuje się relikwiami, pokaż jej zwoje a chętnie je od Ciebie odkupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom sypnęła trochę złotem ... A wiesz może gdzie znaleźć zakapturzonych kolesi do zadania nieregularnych . Dwoje znalazłem w zakurzonych uliczkach w a jednego w perle denerim. Gdzie znajdę resztę . wiem że jeden chyba jest w obcowisku , a ten ostatni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować