Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Nie przypominam sobie takich problemów u siebie, może spróbuj pobawić się nastawieniem (ekran taktyki, prawy górny róg) jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, agresywne powinno pomóc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się wkurzyłem jak zobaczyłem ze w Amarancie można sobie kupić książki dla specjalizacji Łupieżca i Mag krwi. Teraz moja kolejna gra w dragon age jako zły mag by zdobyć te specjalizacje traci troche sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 10:54, Indrid_Cold napisał:

Bardzo się wkurzyłem jak zobaczyłem ze w Amarancie można sobie kupić książki dla specjalizacji
Łupieżca i Mag krwi. Teraz moja kolejna gra w dragon age jako zły mag by zdobyć te specjalizacje
traci troche sens.


W ogóle z tymi księgami to jest lekki bezsens. Uważam, że znacznie atrakcyjniejsze byłoby, gdyby każdą specjalizacje można było zdobyć jedynie fabularnie. Wtedy nabierałyby dodatkowego smaku. A tak... jest dość średnio jeżeli o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po spatchowaniu gry do wersji 1.03 nie mogę jej uruchomić , wyskakuje taki błąd jak na screenie. Wcześniej było wszystko ok. Gdy chcę zaktualizować physX to wyskakuje jakiś błąd 1606 i nie da się zainstalować go. OCB?

20100321112752

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 11:34, Woo-Cash napisał:

Trochę z innej beczki - co się dzieje z konkursem na Gramie? Mam problem z zaakceptowaniem
regulaminu...


Wielu ma widać z tym problem, mi udało się chyba za 3 razem wysłać odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 16:09, L33T napisał:

A jaką ma broń ? Jakie skille ? Na jakim poziomie trudności grasz ?

Gram na normalu
Zatem tak:

Statystyki siła zręczność siła woli magia spryt kondycja atak

Leliana 18 40 18 14 30 10 80
(nic nie dawałem oprócz zręczności i odrobiny sprytu)

Zdolności:
Bard 1 zdolność
Łotrzyk 6 zdolności(po jednej z każdego rodzaju(tak już było) + otwiranie zamków lvl 3)
Łucznictwo pierwszy rząd full, drugi rząd 3 skille, 3 rząd 2 skille(po koleji od lewej do prawej)

Alister 47 26 19 14 11 19 101

Zdolności Templariusz 3 skille, wojownik 3 skille - pierwszy rząd broń i tarcza 10 skilli - brak z 3 rzędu 2 ostatnich

Mój Bohater - Mag 13 15 36 46 13 12 41

Skille

mag- full
mistyczny wojos 3 skille

Żywioły 11 skilli(w tym full ogień, zimno, 3 skille elektryczność)

Leczenie

To narazie tyle(jeżeli chodzi o mojego bohatera to statystyki takie jak siła czy zręczność podwyższyły się w pustce)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ten ożywieniec, którego możemy uwolnić przy queście na specjalizację Mistycznego wojownika, też wlicza się do tej szóstki? :/
Tego akurat wypuściłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 11:56, windows00 napisał:

Spoiler

Ten ożywieniec, którego możemy uwolnić przy queście na specjalizację Mistycznego wojownika,
też wlicza się do tej szóstki? :/
Tego akurat wypuściłem...


Nie wlicza się. Poza tym

Spoiler

to nie był ożywieniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 12:32, windows00 napisał:

Spoiler

To widać coś pomyliłem ;)
A kojarzysz gdzie jest piąty (tzn. taki numer ma wpis o nim w kodeksie)?


Oj nie wiem :) Ja tam zawsze robiłem to "przy okazji" i było 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Może przegapiłeś tego w Denerim? On jest tylko na random encounter (rozkład mapy zbliżony do spotkania z Krukami, podczas tego spotkania napadają nas bandyci którzy spuszczają za nami kratę i odcinają nas od towarzyszy; fiolka jest na szczycie schodów). Czasami niektórzy go przegapiają, a wtedy...jajo.

(osobiście natknąłem się na niego gdy wracałem bohem i Alistairem z prison break w Forcie Drakon...uch, się wtedy spociłem!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...gram drugi raz bo za pierwszym popełniłem kilka błędów przy mojej postaci i nie rozwinąłem go tak jak powinienem. Więc zacząłem nową postacią przed zagraniem w dodatek, jestem już mniej więcej w połowie gry jednak nie mogę patrzeć na swojego bohatera. Jest jakaś możliwość żeby zmienić wygląd postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ta gra zaczyna mnie irytować, gdyż nie ma mikstur leczniczych do kupienia, a bez mikstur nie da się pokonać większości bossów.

Spoiler

Mam problem z Brandą gdyż dochodzę do kowadła pustki i opowiadam się po stronie Caradina, tylko nie wiem jak ją pokonać

, gdyż bez mikstur się nie da, ale nitk nie wpadł w tej grze na pomysł że może przydałoby się mieć pod ręką sklep w którym będą mikstury do sprzedania(ale nawet jakbyś ciał kupić 20 mikstur przed walką to się nie da bo stprzedawcy mają och zaledwie po 3-4 sztuki, czy to specjalnie jest tak zrobione? Przecież to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co za sztuka rozwinąć umiejętność warzenia mikstur? U mnie posiada to Morrigan i nie narzekam na ich brak, posiadam ich ponad 50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz w drużynie kogoś, z umiejętnością przygotowywania mikstur i odpowiednie składniki, możesz sobie przed walką sam przygotować parę okładów. Ja na normalnym poziomie trudności dałem radę pokonać krasnoludkę bez, tylko magia Wynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ten jest szósty ;)
Niekoniecznie musiałem przegapić piątego, bo wcześniej kolejność spotykania była: 1, 2, 4, 3, 6, więc teoretycznie mogę go jeszcze spotkać. Też to "zadanie" robię przy okazji, ale jak już zacząłem dobrze byłoby i skończyć - stąd pytanie. Jak mi się nie uda, to świat też się nie zawali. W końcu walka z nimi nie jest szczególnie trudna, a i finisherów nie mają przygotowanych - ot, taki sobie mały bossik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować