Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2010 o 11:24, RamiroPL napisał:

Gdzie w Przebudzeniu można znaleźć/kupić arcymistrzowską runę błyskawic?


Nie można. Trzeba ją zrobić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 11:24, RamiroPL napisał:

Gdzie w Przebudzeniu można znaleźć/kupić arcymistrzowską runę błyskawic?

Bedziesz musiał sam wykonać (odpowiednia umiejętność) , ja miałem z podstawki w orężu który przeniosło z postacią i stąd wziąlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Wiesz ja gram mistycznym wojosem(max spec), mam magię 3 żywiołów(ogień+zimno+elektryczność) oraz zaklęcia potrzebne do potęgi zaklęć. Do tego mam 53 pkt magii i 38 many a zadaje małe obrażenia, nie zadałem żadnym czarem(nikomu) więcej niż 50(a to chyba niezbyt dobrze), trochę to dziwne zważając że mag powinien być dobrym dps. do tego w teamie Alister Wyne i Leliana(ale mogę wziąć Oghrena).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie bo zaraz mnie szlak , trafi już chyba z godzinę się tym mecze , mógłby ktoś zarzucić filmik/zdjęcie lub opisać jak to rozwiązać bo ja kompletnie tego nie ogarniam xd

20100402153633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 15:36, Sh0ck13 napisał:

Ludzie pomóżcie bo zaraz mnie szlak , trafi już chyba z godzinę się tym mecze , mógłby
ktoś zarzucić filmik/zdjęcie lub opisać jak to rozwiązać bo ja kompletnie tego nie ogarniam
xd


Proszę. Twój screen trochę ponumerowany :)
Zaczynasz od ''0'' :)

20100402154230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękować;)

BTW: Liczyłem ,że po zapaleniu wszystkich lin pojawi się jakiś pro uber boss z którego wypadnie jakiś tubro item, a tu skrzynia z marnym naszyjnikiem... FAIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 15:26, Bongo777 napisał:

A mnie z kolei w podstawce ani razu nie wywalało natomiast w przebudzeniu z 5 razy ale
tylko będąc w Amarancie i to tylko w jednym miejscu przy zachodniej bramie..

Po zainstalowaniu Przebudzenia zaczęły sypać się równo podstawka i dodatek. Miałem do przejścia końcówkę podstawki i eksport do dodatku, to co się działo to masakra. Teraz lecę dalej z nową postacią, po Lothering wieża magów zaliczona i nadal zero problemów. Cud? ;-)
Wygląda na to, że w moim przypadku gra gryzła się ze "starym" save''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem zmuszony grać nową postacią w przebudzeniu ,bo kiedy importowałem starą działy się prześmieszne rzeczy:D Jak używałem skill nie zużywały energi/many , cooldown także nie występował , i jeszcze milion innych bugów;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 17:17, Sh0ck13 napisał:

Dziękować;)

BTW: Liczyłem ,że po zapaleniu wszystkich lin pojawi się jakiś pro uber boss z którego
wypadnie jakiś tubro item, a tu skrzynia z marnym naszyjnikiem... FAIL



Nie przywyknąłeś po podstawce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 11:24, RamiroPL napisał:

Gdzie w Przebudzeniu można znaleźć/kupić arcymistrzowską runę błyskawic?


Ja ją zrobiłam z dwóch mistrzowskich. Właściwie to opisy run błyskawic, jako pierwsze udało mi się skompletować, tak by z nowicjus. run zrobić czeladniczą.. eskpertycką, mistrzowską a potem arcymistrzowską (pewnie jakąś pominęłam..).

Aczkolwiek mistrz. runę błyskawic miałam jedną z podstawki, a drugą kupiłam bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leliana jeśli dalej rozwijana w stronę łucznictwa, to w tej walce co najwyżej do parzenia kawy się przydaje. Bierz krasnalka.

Magowie generalnie nie są jacyś wspaniali w tym universum. To nie BG czy nawet Gothic, gdzie dobry build maga mógł wygrywać prawie wszystko, przeciwnik choć się spinał to i tak dostawał paraliż + clouda i papcia. Tu raczej się nadają do (de)buffów albo kapitalnej IMHO magii entropii, więc chyba troszeńkę przesadziłeś z drzewkiem magi elementarnej (ale skoro masz zimno, to mroź skubańca tak często, jak się tylko da). Niemniej dziwię się trochę, bo z 53pt i zwiększeniem potencjału powinieneś przynajmniej moby siekać równo.

Nie zapominaj strzelać kombosy: co prawda szansy na entropic Death ni masz (a szkoda, bo to największy killer w zespole, na wyższych levelach spokojnie można zaliczyć challenge na 250dmg), ale ssanie many zawsze można zrobić. Albo doszlusuj do Zaawansowanej Reanimacji i spawnuj szkieletory, co by Gax miał czym się zająć w wolnych chwilach. Do tego eliksiry, eliksiry i jeszcze raz eliksiry - Zguba Maga (poguglałem już poprawną nazwę) działa cuda na magiczną wersję, bo ta upiorna taka straszna nie jest; zwłaszcza skoro graszk AWkiem, to wtedy przyciąganie nie takie Ci groźne. Jako ostatnia deska ratunku zawsze masz Burzę Wieków (czy jakoś tak), gdy kompani będą już podziwiali fakturę klepiska - efekt mniej więcej jakbyś wysadził w tej małej salce bombę termonuklearną, ale rozpaczliwe sytuacje wymagają rozpaczliwych środków...

Reit. Good luck then.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was widział te "Świąteczne psikusy" i "Świąteczne podarunki" ????
Każą sobie za to płacić po 160 p albo 240 p w jednej paczce...

Co to za w ogóle za cholera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może czy dostępna na XBLA wersja DA: Awaeking, to wersja multi-language, czy tylko i wyłącznie angielska? I czy ta wersja(jeżeli jest ang) bedzie kompatybilna z polską wersją DA:O (wszystkie poprzednie dlc były)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wezmę oliwę , przeszukałem wszystkie sklepy i w żadnym nie mogę znaleźć , mam także problem ze znalezieniem kwiatków.

Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 20:23, Sh0ck13 napisał:

Skąd wezmę oliwę , przeszukałem wszystkie sklepy i w żadnym nie mogę znaleźć , mam także
problem ze znalezieniem kwiatków.

Z góry thx.


Olej jest w

Spoiler

Amaranthine w gospodzie Crown & Lion



Edit: Ale nie do kupienia tylko jako loot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować