Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2010 o 12:16, juzio07 napisał:

Witam. Musiałem sobie trochę odspoilerować gre, ale byłem niezmiernie ciekaw i mam teraz
pytanie ;]

Spoiler

Czy wojownik moze zostać zarówno Czampionem, jaki i Łupieżcą

? Bo z
opisu to mi sie wzajemnie wklucza, ale moze się myle ;>

Jak najbardziej mozliwe w tym samym momencie:

Spoiler

Najpierw bierzesz szczypte prochow (i masz czempiona od Arla) a pozniej dolewasz smoczej krwi (i jest lupiezca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przebudzeniu wracamy do Fereldenu, czy tylko po Amarancie ? Dopiero zaczynam rozgrywkę, więc stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 23:42, Albii napisał:

W przebudzeniu wracamy do Fereldenu, czy tylko po Amarancie ? Dopiero zaczynam rozgrywkę,
więc stąd moje pytanie.


Jest tylko Amarant, Twierdza i kilka pobocznych, mniejszych bądź większych, lokacji. Zresztą to zupełnie inny kawałek mapy więc sam zauważysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzę właśnie i zaciekawiło mnie, czy tylko ten kawałek mapy. Byłem ciekawy, czy będę mógł wrócić po moje dobra z twierdzy... twierdzy... kurna, tej z DLC. :D Dzięki za wyjaśnienie sytuacji, teraz mogę spokojnie grać. Jeszcze tylko spytam o jedno. Jeżeli stworzymy postać, zamiast zaimportowania wcześniejszej, to jakie itemki, ile kasy itd. ma nasza postać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 00:02, Albii napisał:

Jeżeli stworzymy postać, zamiast zaimportowania wcześniejszej, to jakie itemki, ile kasy itd. ma nasza postać ?

Znalazłem już odpowiedź na swoje pytanie. Sorki za ''zamieszanie''. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 00:02, Albii napisał:

No widzę właśnie i zaciekawiło mnie, czy tylko ten kawałek mapy. Byłem ciekawy, czy będę
mógł wrócić po moje dobra z twierdzy... twierdzy... kurna, tej z DLC. :D Dzięki za wyjaśnienie
sytuacji, teraz mogę spokojnie grać. Jeszcze tylko spytam o jedno. Jeżeli stworzymy postać,
zamiast zaimportowania wcześniejszej, to jakie itemki, ile kasy itd. ma nasza postać
?


Tego dokładnie Ci nie powiem, bo sam grałem na razie tylko raz i to postacią importowaną z podstawki. Kasy trochę miałem, ale nie wiem czy tyle samo dostaje się na start dla nowej postaci. Miałem też jakieś podstawowe ciuchy dla wojaka, ale że grałem magiem (bez umiejętności maga bojowego) to latałem przez godzinę na golasa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas grania w RPGi mam taką denerwującą cechę. Zawsze mi żal wszystkiego. Teraz jak zaimportowałem postać to itemków z kuferka w podstawce, bo można byłoby zabrać najlepsze, pozostałe sprzedać i zacząć rozgrywkę w dodatku, no ale jak ludzie zaczynają to mają przecie 18 level 15 suwerenów, czy jak te zlote się nazywają, broń i zbroje całkiem, całkiem, ale za to resztę badziewną. Ech... jakie to denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 00:26, Albii napisał:

Ja podczas grania w RPGi mam taką denerwującą cechę. Zawsze mi żal wszystkiego. Teraz
jak zaimportowałem postać to itemków z kuferka w podstawce, bo można byłoby zabrać najlepsze,
pozostałe sprzedać i zacząć rozgrywkę w dodatku, no ale jak ludzie zaczynają to mają
przecie 18 level 15 suwerenów, czy jak te zlote się nazywają, broń i zbroje całkiem,
całkiem, ale za to resztę badziewną. Ech... jakie to denerwujące.


No niestety, tak to już jest na tym świecie.
A co do początku Twojego posta to ja również posiadam ten syndrom, gdzie wszystko co się znajdzie chciałoby się zostawić w plecaku;) Tylko gorzej było zaraz po premierze podstawki, bo nie było ani Twierdzy z kuferkiem, ani moda na skrzynie, a plecak bardzo szybko się zapełniał... I jak zwykle przy zapełnionej sakiewce, kilkanaście minut rozmyślań nad tym co może się przydać a co można sprzedać/wyrzucić...;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wczytałem sejva z podstawki i sprzedaję wszystkie itemki. Zatrzymuję tylko takie unikalne jak zbroja Cailana itp. Mam sentyment do takich rzeczy ze swoją historią. ;) Mam nadzieję, że po zaimportowaniu postaci wszystkie temki będą w moim plecaku. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 00:55, Albii napisał:

Ja sobie wczytałem sejva z podstawki i sprzedaję wszystkie itemki. Zatrzymuję tylko takie
unikalne jak zbroja Cailana itp. Mam sentyment do takich rzeczy ze swoją historią. ;)
Mam nadzieję, że po zaimportowaniu postaci wszystkie temki będą w moim plecaku. ;]


Yyy... No to muszę Cię zasmucić, bo z tego co wiem to większość itemów tak z podstawki jak i z innych DLC nie jest kompatybilna z Przebudzeniem... Ja np. po imporcie postaci w plecaku znalazłem tylko Obrączkę Pamięci, a przecież tego typu przedmiotów miałem więcej...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, myślałem, że to u mnie się coś pobugowało. ponad 625 suwerenów na koncie i 5 Albiich do wyboru. xD Dobra, już nawet nie będę próbował kombinować nic, bo nie wytrzymam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym, przedmioty z samej podstawki da się w miarę gładko przenieść (nie testowałem tego zbytnio ale to co miałem w plecaku i na sobie przeszło) znikają jedynie przedmioty bonusowe i te z DLC więc jak masz jakiś swój ulubiony sprzęt z samej podstawki (jak np. zbroja ze smoczej łuski) to możesz go zatrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się już uporać. Sprzedałem wszystkie niepotrzebne rzeczy oraz te, które nie przechodzą i ruszyłem w zbroi Cailana do ponownej walki z pomiotami. Na szczęście ta zbroja, a dokładniej zestaw, bo jest jeszcze miecz Marika oraz tarcza, przeszła. Teraz tłukę pomioty w piwnicach twierdzy. :)

Pytanko odnośnie towarzyszy na początku w twierdzy czuwania:

Spoiler

Czy jeżeli nie zabiorę maga do swojej drużyny, albo Oghrena, to ta przewodniczka z ''Fantastycznym cycem'' jak to nasz przyjaciel krasnolud określił, przeżyje rytuał dołączenia ? I jeszcze pytanko, czy możemy w twierdzy spotkać innego z naszych towarzyszy zamiast tego piwożłopa ?



Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Przewodniczka (nie pamiętam jak ma na imię), nie ma opcji przeżycia dołączenia. A Oghren to jedyny przyjaciel z podstawki (poza Alistairem, jeśli został królem) którego spotykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 13:48, Bongo777 napisał:

Wie ktoś czy nowe DLC będzie jutro do pobrania? czy przesunęli termin?


Nic nie wiadomo o żadnych zmianach, premiera ma być tak jak była, 18 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 13:50, Adidas66 napisał:

Nic nie wiadomo o żadnych zmianach, premiera ma być tak jak była, 18 maja.

A wiadomo o której godzinie? Różnica czasu między Kanadą, a Polską jest dość znaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 15:03, Vel_Grozny napisał:

A wiadomo o której godzinie? Różnica czasu między Kanadą, a Polską jest dość znaczna.


Nie, nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować