Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

O ile się nie mylę w twierdzy czuwania możesz kupić podręcznik pozwalajacy nauczyć się tej specjalizacji. Jeżeli nie tam to gdzieś indziej jest dostępny. Możliwe, że w Amarancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 14:44, Renzov napisał:

Dziękuje za błyskawiczną pomoc ;).
Edit: A jak się nauczyć tej specjalizacji?


Kupujesz książkę w Twierdzy Czuwania u ambasador Cery. Kosztuje bodajże 11 złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja raz ,postanowiłem użyć moda -The Icons Project- wszystko ładnie , pięknie ale polskie nazwy przedmiotów zostały zamienione na angielskie. Na forum Bioworld coś tam piszą ale nie znam hiszpańskiego na tyle aby coś zrozumieć z żargonu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 20:08, Adidas66 napisał:

Link w moim poście wyżej jest do moda, który sprawia że pustka to 4 walki, które musimy
odbyć. Bez błądzenia i szukania ;)


Już ten etap ukończyłem ;)

Mam inne pytanie, znów utknąłem

Spoiler

Jestem w wiosce Azyl, zabiłem tam każdego, bo mnie zaatakowali w świątyni, w dzienniku pisze, że mam się przed nimi obronić, ale tu już nikogo nie ma !

Nie wiem co mam dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 20:34, Karharot napisał:

W tej świątyni jedna ze ścian (w głównym pomieszczeniu w którym zabiłeś tych fanatyków)
jest ukrytym przejściem.


Tak mi się właśnie wydawało ;) Do reszty dojdę sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 21:51, Karharot napisał:

Nope? Ze złoża wydobywana jest zanieczyszczona ruda którą dopiero trzeba przetopić.

A gdzie się da to przetopić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ugh, zaraz zaraz. Ja tylko odpowiedziałem jak to wygląda od strony technicznej w prawdziwym świecie (czyli wyjaśniłem że ruda żelaza to nie żelazo). W grze musisz pewnie po prostu zdobyć odpowiedni przedmiot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przerwie powróciłem do gry (gra była odinstalowana i zainstalowana powtórnie) i nie mogę, mimo zalogowania się jak poprzednio, wykorzystać kluczy na dodatkowe przedmioty i na Shalę. Wyświetla się komunikat że klucze zostały już wykorzystane. Co zrobić aby je użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 22:46, Karharot napisał:

Hmm, a jak uruchomisz grę i wejdziesz w "zawartość do pobrania" to gdzie znajdują się
te odblokowane wcześniej DLC?

W "Zawartości do pobrania" bilans punktów zero a w pozostałych rubrykach czysto, nie ma żadnych, wcześniej odblokowanych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 22:56, zolenderek napisał:

> Hmm, a jak uruchomisz grę i wejdziesz w "zawartość do pobrania" to gdzie znajdują
się
> te odblokowane wcześniej DLC?
W "Zawartości do pobrania" bilans punktów zero a w pozostałych rubrykach czysto, nie
ma żadnych, wcześniej odblokowanych DLC.

Również instalowałem grę powtórnie i po zalogowaniu zawrtość do pobrania sama się uaktualniła ze wszystkimi dodatkami - nie miałem żadnego problemu z tym. Poszło wszystko automatem.. nie wiem czemu u Ciebie jest ten problem.Moż e sprawdź konot na Bioware czy masz aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 22:02, Karharot napisał:

Ugh, zaraz zaraz. Ja tylko odpowiedziałem jak to wygląda od strony technicznej w prawdziwym
świecie (czyli wyjaśniłem że ruda żelaza to nie żelazo). W grze musisz pewnie po prostu
zdobyć odpowiedni przedmiot :)

No właśnie o to mi chodziło. Dzięki za szybką i dość zawiłą pomoc ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Spoiler

Grę już przeszedłem i w podsumowaniu okazało się, iż wybór Harrownomta na króla Orzammaru nie dał najlepszego wyniku. A co by było, gdyby władcą został Bhelen?

Szybko ponownie nie zagram, a jestem ciekaw. Poza tym - najpierw gra mi się sypnęła przed podsumowaniem i wylądowałem [po uruchomieniu i wznowieniu] na trakcie w drodze do obozu. Gdy grałem normalnie, czyt. obejrzałem co trzeba z napisami itp., wróciłem do menu i nie mogę dalej grać. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 22:04, JayL napisał:

Mam pytanie.

Spoiler

Grę już przeszedłem i w podsumowaniu okazało się, iż wybór Harrownomta na króla Orzammaru nie dał najlepszego wyniku. A co by było, gdyby władcą został Bhelen?


Spoiler

Orzammar stałby się bardziej otwarty na świat a pozycja bezkastowców by się poprawiła. Bhelem to żądny władzy turan ale jednak chce popchnąć krasnoludy do przodu podczas gdy Harrowmont choć jest dobrą osobą jest zbyt zatopiony w tradycji aby wprowadzać jakiekolwiek zmiany.


>najpierw gra mi się sypnęła przed podsumowaniem i wylądowałem [po uruchomieniu i wznowieniu] na trakcie w drodze do obozu. Gdy grałem normalnie, czyt. obejrzałem co trzeba z napisami itp., wróciłem do menu i nie mogę dalej grać. WTF?
Po zakończeniu gry można ą teoretycznie kontynuować ale i tak masz dostęp tylko do lokacji z DLC (ifabularnie sprawy są traktowane tak jakby do walki z Arcydemonem jeszcze nie doszło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 00:03, Bongo777 napisał:

> > Hmm, a jak uruchomisz grę i wejdziesz w "zawartość do pobrania" to gdzie znajdują

> się
> > te odblokowane wcześniej DLC?
> W "Zawartości do pobrania" bilans punktów zero a w pozostałych rubrykach czysto,
nie
> ma żadnych, wcześniej odblokowanych DLC.
Również instalowałem grę powtórnie i po zalogowaniu zawrtość do pobrania sama się uaktualniła
ze wszystkimi dodatkami - nie miałem żadnego problemu z tym. Poszło wszystko automatem..
nie wiem czemu u Ciebie jest ten problem.Moż e sprawdź konot na Bioware czy masz aktywne.

Konto mam aktywne a na stronie BioWare "Zarejestrowane promocje gry" mam aktywne do pobrania wszystko z Mass Effect 2 natomiast dla DA w rubryce "pobierz" są kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować