Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2010 o 12:00, zolenderek napisał:

Czy wpływ na moje problemy może mieć zmiana systemu operacyjnego? Ostatnio zmieniłem
XP na Windows 7.

Problem okazał sie banalny a ja męczyłem się 2 dni, pod Windows 7 należało na ikonce pulpitu kliknąć PPM i uruchomić grę jako administrator!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam taki problem ponieważ przy użyciu fiolki z filakterium mana nie odnawia się, nie zależnie czy jest to fiolka z dużą zawartością czy też mała. Gra spatchowna do wersji 1.03 PL. Miał ktoś podobny problem ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję że chodziło o fiolkę z lyrium :)
Sprawdź czy nie masz uaktywnionych jakiś zaklęć podtrzymywanych - zapewniają one stały efekt ale jednocześnie tak długo jak są uruchomione odbierają magowi pewną ilość punktów many z maksymalnej puli (tej odebranej many nie możesz przywrócić dopóki zaklęcie działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe tak dokładnie chodzi o lyrium. Hmm w sumie mam włączony jeden czar bodajże z Entropii zbierający manę poległym przeciwnikom, teoretycznie mogło by to powodować dany problem. Sprawdzę to dzisiaj jak będę grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam pewien problem. Gram w Dragon Age na PS3 i mam do zdobycia trofeum polegające na odwiedzeniu wszystkich lokacji w grze i sprawia mi to nie małe trudności. Z tego co wiem to w PeCetowej wersji też są swego rodzaju "osiągnięcia" w tej grze, więc może ktoś "zaliczył" to również na komputerach osobistych. Mam duży problem z tym "zadaniem", więc bardzo proszę o jakieś porady, albo spis lokacji do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 15:16, Phobos_s napisał:

Dzięki, przyda się. Jedynym minusem jest to, że -jak już powiedziałem- gram w wersję na PS3, która jest całkowicie spolonizowana i może być problem z niektórymi nazwami własnymi. Ehhh, cholerna polonizacja :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 15:24, Renzov napisał:

Ehhh, cholerna polonizacja :/.


No to będziesz miał ćwiczenie z tzw. back translation ;)
Poza tym nazwy są raczej tak przetłumaczone, że nie powinno to stanowić problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 15:29, Phobos_s napisał:

No to będziesz miał ćwiczenie z tzw. back translation ;)

Hehe dobre, ale ja nie lubię takiej roboty ;).

Dnia 23.06.2010 o 15:29, Phobos_s napisał:

Poza tym nazwy są raczej tak przetłumaczone, że nie powinno to stanowić problemu :)

Tja, zawsze tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy za ile, ja dałem za nie praktycznie 6zł, więc byłem zadowolony. ;D Ogólnie to najgorsze DLC do DA. Jedyne co to, to, że gramy mrocznymi pomiotami. Pomysł fajny ale słabo zrealizowany. Idziemy zabijamy, dołącza do nas nowy rodzaj pomiota, idziemy zabijamy, znowu ktoś do nas dołącza i tak w kółko, aż nie dojdziemy do końca. Za parę zł można brać, ale za więcej nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie brak fabuły. Jakby nie to, że grało się zakończenie w podstawce to nie wiedziałbym kompletnie o co chodzi. Arcydemon prowadzi nas przez całe Denerim, byśmy mu pomogli, droga praktycznie taka sama jak w zakończeniu gry. Patrząc obiektywnie to straszny shit, ale ja kocham tą grę i chyba będę grał we wszystko co mi dadzą, oczywiście, o ile będę mógł mieć to ciągle za grosze. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że tak to skopali bo ten DLC miał potencjał - gdyby można było sobie stworzyć postać i zostałaby do tego dorobiona fabuła i zakończenie to wyszło by z tego coś ciekawego a tak to wygląda to na jakiś wyjątkowo słaby hack&slash a nie cRPG ze stajni BioWare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 10:02, Grzech napisał:

Czyli shit? Ok. Nie stracę czasu i nawet tych 6 złotych :)

Za 6zł możesz brać, fajnie się gra pomiotami. ;D No i możesz wbić przy okazji 3 aczivy. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy miałem upojną noc w namiocie z Morrigan, to czy będę mógł zrobić to samo z Lilianą?
Widzę, że mogę zerwać z Morrigan, ale jak zagadałem z L. to nie miałem opcji "łóżkowych".
Mam odczekać do następnego spotkania w obozie , czy po prostu jest to nie możliwe już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować