Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Jak dać komuś prezent ? Jak z kimś rozmawiam to nie widzę żadnej takiej opcji, a nic innego mi nie przychodzi do głowy ;O. Muszę się postarać i sprawić by Zevran mnie polubił. Swoją drogą zabiłem

Spoiler

tego dzieciaka opetanego przez demona

i dostałem -29 u Alistiera :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 14:24, nolif3r napisał:

Jak dać komuś prezent ? Jak z kimś rozmawiam to nie widzę żadnej takiej opcji, a nic
innego mi nie przychodzi do głowy ;O. Muszę się postarać i sprawić by Zevran mnie polubił.
Swoją drogą zabiłem

Spoiler

tego dzieciaka opetanego przez demona

i dostałem -29 u Alistiera
:D.

Włączasz ekran ekwipunku, przełączasz na daną postać (tak jak byś chciał np. dać komuś inną zbroję) szukasz danego prezentu, klikasz go prawym klawiszem myszy i wybierasz opcję "daj"

Bardziej łopatologicznie już nie potrafię tego objaśnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem DA:O w wersji kolekcjonerskiej. Niestety może się to zmienić, mój laptop (MSI EX625 + win7 home) nie widzi drugiej płyty i nie mogę jej zainstalować:(. wydaje się, że problemem nie jest wadliwa płyta, ponieważ na innym kompie (stacjonarnym) wszystko działa ok. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i co można zrobić?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 22:07, elfmag napisał:

(...)
co można zrobić?


Zrzucić płytę na innym kompie na dvd/pena/hdd/whatever cokolwiek i zainstalować grę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem edycję kolekcjonerską DA:O i chciałbym się zapytać: jaka dodatkowa misja powinna być tam zawarta? ( może " Twierdza Strażnika "? ) i gdzie szukać kodu do niej? - mam tylko kod na trzy dodatkowe przedmioty oraz ten sam,który był dodawany do normalnej edycji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 00:05, lis_23 napisał:

Zakupiłem edycję kolekcjonerską DA:O i chciałbym się zapytać: jaka dodatkowa misja powinna
być tam zawarta? ( może " Twierdza Strażnika "? ) i gdzie szukać kodu do niej? - mam
tylko kod na trzy dodatkowe przedmioty oraz ten sam,który był dodawany do normalnej edycji
gry.

Jest kod na dlc Kamienny Więzień. Jest on na osobnej kartce. Po jednej stronie jest krótki opis tego dlc i oczywiście kod, a na drugiej stronie jest kod do ME2 na smoczą zbroję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2010 o 00:45, Dudekfme napisał:

Jest kod na dlc Kamienny Więzień. Jest on na osobnej kartce. Po jednej stronie jest krótki
opis tego dlc i oczywiście kod, a na drugiej stronie jest kod do ME2 na smoczą zbroję


Aha - ten kod mam już z podstawowej edycji gry i myślałem że w kolekcjonerce jest coś więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 14:28, Darkstar181 napisał:

Bardziej łopatologicznie już nie potrafię tego objaśnić :)


Nie ma takiej potrzeby. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleeeh. Nie widziałem, że Wynne jest healerem :<. A jako, że wykazała brak szacunku w rozmowie z piękną Morrigan więc musiałem ją zabić :o. Jest jakieś wyjście z tego czy do końca gry będę się musiał leczyć eliksirami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Możesz uczynić Morrigan healerem(2 specjalność) i po kłopocie. W innym przypadku masz pecha, bo o ile pamiętam nie ma więcej magów w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj mialem to samo, tyle ze moj powod do zabicia jej byl troche inny. (jakies drzwi...dzieci...itd.) Spoko, da sie dojechac na eliksirach, ja gre przeszedlem bez proboemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz też po prostu nauczyć Morrigan normalnego zaklęcia leczenia i ustawić jej w taktyce aby go używała do wsparcia drużyny, nie tylko oszczędzisz na eliksirach ale też będziesz miał mniej kłopotów w walce bo Morri sama będzie pilnowała poziomu Twojego zdrowia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 09:25, Karharot napisał:

Możesz też po prostu nauczyć Morrigan normalnego zaklęcia leczenia i ustawić jej w taktyce
aby go używała do wsparcia drużyny, nie tylko oszczędzisz na eliksirach ale też będziesz
miał mniej kłopotów w walce bo Morri sama będzie pilnowała poziomu Twojego zdrowia ;)


Fakt, sam tak ostatnio robiłem, problem w tym, że zaklęcie za wolno się regeneruje, i kiedy druga postać potrzebuje leczenia - Morrigan nie nadąża.. Trudno, nie można mieć wszystkiego, ale funkcja na pewno się przydaje ;)
Dodam jeszcze, że gdy walczę z trudnymi przeciwnikami i padam i padam, to przełączam na sterowanie Morrigan, i tylko leczę resztę drużyny, a oni machają kosami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie.
1. Po instalacji wgrałem patche i mam wersje 2,0a. Nie moge ściąbnąć dodatków * zbroja smoka + misja) bo dodatki są do wersji 1,0. Czy muszę reinstalować gre? czy tez nie.
2. Czy dodatki bedą kompatybilne z wyższą wersją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 15:15, Werdon napisał:

Cześć mam pytanie.
1. Po instalacji wgrałem patche i mam wersje 2,0a. Nie moge ściąbnąć dodatków * zbroja
smoka + misja) bo dodatki są do wersji 1,0. Czy muszę reinstalować gre? czy tez nie.
2. Czy dodatki bedą kompatybilne z wyższą wersją


Rozumiem, że chodzi Ci o wersję 1.02a :)
Zainstaluj tez patcha 1.03.
Dodatki są kompatybilne z każdą wersją.
Spróbuj spatchować do 1,03 i wtedy zobacz czy Ci się pobierają DLCki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do wszystkich którzy w DA grali. Jest teraz Specjalna Edycja na EA Store przecena na 39zł. Taka cena to chyba dobra jest... ;] Ale ja nigdy nie grałem w Baldura, ( za młody jestem) i nie wiem czy mi ta gra podpasi... Możecie mnie wspomóc w decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale ja nigdy nie grałem w Baldura, ( za młody jestem) i nie wiem czy mi ta gra podpasi... Możecie mnie wspomóc

Dnia 19.07.2010 o 21:15, le2enda napisał:

w decyzji?


Ta gra nie ma nic wspólnego z Baldurem praktycznie. Swoją drogą, polecam sagę bardziej niż DA. Zdecydowanie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie graj jeżeli nie lubisz wyzwań (chociaż takie wyzwania to był standard kilka lat temu, gracze się rozleniwili). Typowy RPG turowy izometryk (TPP jest dla picu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować