Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2010 o 12:44, Karharot napisał:

1.

Spoiler

Ze strony możnych żadnych sprzeciwów nie będzie, dla Ciebie największą konsekwencją
tego wyboru jest to że po darowaniu życia Loghainowi Alistair odchodzi z drużyny.


A jeśli podejmę takawą decyzję to będzie miał wpływ "minusowy" bądź "plusowy" dla pozostałych z druzyny powiedzmy,że Morrigan/Zervan itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 12:59, Bartex69 napisał:

A jeśli podejmę takawą decyzję to będzie miał wpływ "minusowy" bądź "plusowy" dla pozostałych z druzyny powiedzmy,że Morrigan/Zervan itp.?

Spoiler

Szczerze mówiąc nie pamiętam ale nie wydaje mi się, pozostałe postacie nie są w konflikt z Loghainem zaangażowane w osobisty sposób więc ich to nie wzruszy zaś to kto obejmie tron jest im całkowicie obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy decyzje podjęte w początkach (chodzi mi ściśle o maga

Spoiler

katorgę i niszczenie "smyczy"

) mają jakiś wpływ na późniejszą rozgrywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 14:45, Spolskee napisał:

Czy decyzje podjęte w początkach (chodzi mi ściśle o maga

Spoiler

katorgę i niszczenie "smyczy"


) mają jakiś wpływ na późniejszą rozgrywkę?


Spoiler

Tak. Niezależnie jakiego wyboru dokonałeś, i tak spotkasz Jowana w późniejszej fazie gry (możesz także zadecydować o jego losie).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 13:46, Arry napisał:

Spoiler

Ja wiem, że Loghain ma fajny dialog z Zevranem jak się ma ich równocześnie w drużynie
:)


śmieszny/głupi/kłótnia/normalna gadka? i w jakich okolicznosciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 14:45, Spolskee napisał:

Czy decyzje podjęte w początkach (chodzi mi ściśle o maga

Spoiler

katorgę i niszczenie "smyczy"


) mają jakiś wpływ na późniejszą rozgrywkę?


Mogą zmienić nastawienie niektórych NPCów do Ciebie na późniejszym etapie, ale ma to raczej znaczenie czysto symboliczne. Taka zagrywka, abyś zależnie od obranej drogi poczuł się bardziej "osobiście" na późniejszym etapie gry + miał motywację do rozpoczęcia jej kolejny raz. Ale poza unikalnymi itemkami (jak np. pierścień otrzymany od Irvinga po Katordze) nie ma większego wpływu na grę. Zmieniają się linie dialogowe, ale możliwy "outcome" pozostaje taki sam. Dla przykładu, cóż z tego iż zagrałem Początki krasnoludzkiego Bezkastowca - jedyna różnica jest taka, iż później

Spoiler

Jarvia nie zwyzywa Cię tak po prostu, lecz zwyzywa tak bardziej, co by pomścić śmierć swego szefa i kochanka



...no i zmienia się kilka słów w finale; kontynuując przykład Bezkastowca,
Spoiler

możesz zostać obwołany nowym Paragonem (lubię spolszczać to słówko ^^)




Bartex69 --->

Skrypty wszystkich random dialogues można znaleźć na DAWiki. Ten wspomniany jest tutaj, na samym dole strony. Jeśli chcesz sobie zaspojlerować, poczytaj, choć faktycznie cudownie jest usłyszeć go samemu ^^ gdyż jest pyszny:

http://dragonage.wikia.com/wiki/Secret_Companion's_Dialogue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2010 o 15:29, Bartex69 napisał:

śmieszny/głupi/kłótnia/normalna gadka? i w jakich okolicznosciach?

Spoiler

A jest sobie rozmowa, która toczy się mniej więcej tak:
Z: Zgłaszam niewykonanie zadania.
L: Że co?
Z: No kazałeś mi zabić szarego strażnika, a ja go nie zabiłem.
L: To widzę.
Z: No, to ja cię informuję.


Ciekawe są też gadki Oghrena i Andersa w Awakeningu. Jak usłuszałem odpowiedź tego ostatniego dlaczego magowie noszą pseudosukienki, to się przez minutę śmiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF? Gram sobie mężczyzną, elfem dalijskim, a mówią do mnie jak do kobiety. Co to w ogóle za tłumaczenie polskie?

P.S. Grę mam zainstalowaną na dysku zewnętrznym i w ogóle żadnych blokad, długich przerw nie mam. Wszystko jest ładne i płynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 21:51, Piotrbov napisał:

WTF? Gram sobie mężczyzną, elfem dalijskim, a mówią do mnie jak do kobiety. Co to w ogóle
za tłumaczenie polskie?

Polski dubbing, nic dodać, nic ująć. Ja miałem tak samo, tylko, że grając kobietą zwracali się do mnie jak do męszczyzny. Chyba nic na to nie poradzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słodziaśną jak paczka cukru czarodziejką Morrigan, wredną cyniczną chamską i opryskliwą łotrzycą Lelianą, a także z niejakim Zevranem, jeżeli jesteś tolerancyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 16:00, Ostrowiak napisał:

Słodziaśną jak paczka cukru czarodziejką Morrigan, wredną cyniczną chamską i opryskliwą
łotrzycą Lelianą, a także z niejakim Zevranem, jeżeli jesteś tolerancyjny.

Nie wiem czy celowo to zrobiłeś, ale pomyliłeś imiona i charaktery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie tournee po postach Ostrowiaka i poszukaj odpowiedzi. Jak znajdziesz tam jeden post pisany całkowicie, absolutnie, totalnie na poważnie, osobiście obdaruję Cię skrzynką wybranego przez Ciebie browaru ^^'

EDIT: Podpis pod postem Ci się zepsuł, "ł" się przedzierżgnęło w trójeczkę. Tak gdybyś się tym przejmował... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha. A ja właśnie zainstalowałem mod zmieniający fryz Leliany na taki, który ma w Filmach Zapowiedziowych o prochach :)
W dodatku zapakowałem też do gry set, który ma na sobie w tym filmie. Miooodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle, zupełnie jakby postać z innej gry. ^^

I dlaczego graficy z Bioware tak spartolili wygląd postaci kobiecych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w tej grze spartolonych jest wiele rzeczy, ale fakt, "sponiewieranie" w ten sposób postaci z "Sacred Ashes" to już jest kryminał. Morrigan na trailerze wygląda odpowiednio szelmowsko i "biczowato" - wyszła taka memła. Leliana łączy w sobie zawadiackość i wdzięk - koniec końców dostaliśmy śiłtaśne dziewczę tulące się do bryłkowców. A już Sten...och, twórców należałoby wysmagać pokrywami albo zamknąć na noc w jednym pokoju z Matką Lęgu za przerobienie tak rewelacyjnego modelu (włosy!) w kanciastą szafę, jaką zaprezentowali w DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na odpalenie wersji pudełkowej bez płyty?
Gra ciągle marudzi że nie ma płyty w napędzie mimo to że grzecznie tam siedzi.
Nie jestem pewien czy to problem gry, windowsa czy napedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować