Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2010 o 20:29, Sithis napisał:

Po przejściu gry nie znalazłem odpowiedzi na pytanie, które mnie nurtuje a mianowicie
czy w grze jest level scalling??


Jest :) Trochę ukryty ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś wskazówki co do mistycznego wojownika?

Dopiero zaczynam przygodę z DA i ze zgrozą pojąłem, że chyba od długiego czasu w żadne oldschoolowe rpg nie pogrywałem, bo doprawdy pojęcia nie mam, jak sensownie się wkręcić.
Z tego co się orientuję, to należy się skupić na zręczności, sile woli i oczywiście magii, tak? Jakiś pomysł, jakie skille itd. na początek dla maga, który miałby takową specjalizację otrzymać? Jak rozlokować na starcie punkty?

Będę wdzięczny za odpowiedzi... Wiem, że zadaję trochę absurdalne pytana, ale jak już zacznę, to sam się połapię co i jak. Póki co krztynę mnie to przytłacza. Ech, odzwyczaiłem się już od takich gier. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 23:45, paraGaladh napisał:

Czy ktoś ma jakieś wskazówki co do mistycznego wojownika?

Dopiero zaczynam przygodę z DA i ze zgrozą pojąłem, że chyba od długiego czasu w żadne
oldschoolowe rpg nie pogrywałem, bo doprawdy pojęcia nie mam, jak sensownie się wkręcić.
Z tego co się orientuję, to należy się skupić na zręczności, sile woli i oczywiście magii,
tak? Jakiś pomysł, jakie skille itd. na początek dla maga, który miałby takową specjalizację
otrzymać? Jak rozlokować na starcie punkty?

Będę wdzięczny za odpowiedzi... Wiem, że zadaję trochę absurdalne pytana, ale jak już
zacznę, to sam się połapię co i jak. Póki co krztynę mnie to przytłacza. Ech, odzwyczaiłem
się już od takich gier. :)

Fakt absurdalne bo kazdy ma inny styl grania, i każdemu coś innego pasuje... musisz sam znaleść swój styl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie jakoś sprawdzic ile potrzebuje do zdobycia osiągnięcia.
Przykład: "Zabij 250 wrogów nie otrzymawszy od nich obrażeń" Nie jest tyko napisane ilu ich zabiłem, czy jest jakaś modyfikacja lub patch zmieniający to??

Spoiler

I co do olejnego osiągnięcia: jeśli raz głowna postac zginęła w walce ale od razu wczytałem grę to czy dostępne bedzie osiągnięcie Niezniszczlny??
W lesie Brecilian za rymującym drzewcem jest miesjce w którym giną postacie prócz magów i pojawia się demon, jeśli podejde tam i moja postac zginie to czy bedzie się to liczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 10:34, GodOfLiar napisał:

Czy da sie jakoś sprawdzic ile potrzebuje do zdobycia osiągnięcia.
Przykład: "Zabij 250 wrogów nie otrzymawszy od nich obrażeń" Nie jest tyko napisane ilu
ich zabiłem, czy jest jakaś modyfikacja lub patch zmieniający to??

Ja nic o tym nie wiem.

Dnia 30.08.2010 o 10:34, GodOfLiar napisał:

Spoiler

I co do olejnego osiągnięcia: jeśli raz głowna postac zginęła w walce ale od razu
wczytałem grę to czy dostępne bedzie osiągnięcie Niezniszczlny??
W lesie Brecilian za rymującym drzewcem jest miesjce w którym giną postacie prócz magów
i pojawia się demon, jeśli podejde tam i moja postac zginie to czy bedzie się to liczyc??


Wydaje mi się, że dopóki nie pojawi ci się ekran, że twoja podróż dobiegła końca, to osiągnięcie zdobędziesz. Musisz tylko szybko wczytać sejwa jak zmieni ci się awatar. Co do lasu, to nie mam pojęcia, bo ja gram magiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 10:34, GodOfLiar napisał:

Czy da sie jakoś sprawdzic ile potrzebuje do zdobycia osiągnięcia.
Przykład: "Zabij 250 wrogów nie otrzymawszy od nich obrażeń" Nie jest tyko napisane ilu
ich zabiłem, czy jest jakaś modyfikacja lub patch zmieniający to??


Z tego co wiem to raczej nie. Ale to osiągnięcie jest akurat łatwe do zodbycia :)

Dnia 30.08.2010 o 10:34, GodOfLiar napisał:

Spoiler

I co do olejnego osiągnięcia: jeśli raz głowna postac zginęła w walce ale od razu
wczytałem grę to czy dostępne bedzie osiągnięcie Niezniszczlny??
W lesie Brecilian za rymującym drzewcem jest miesjce w którym giną postacie prócz magów
i pojawia się demon, jeśli podejde tam i moja postac zginie to czy bedzie się to liczyc??



Nie. To miejsce się nie liczy. Po pierwsze ta śmierć jest wymuszona scenariuszem, po drugie, postać nie ginie w walce :)
Ja uzyskałem to osiągnięcie mimo, że nie grałem magiem a moja postać ''umarła'' przy tym obozowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 10:34, GodOfLiar napisał:

Czy da sie jakoś sprawdzic ile potrzebuje do zdobycia osiągnięcia.
Przykład: "Zabij 250 wrogów nie otrzymawszy od nich obrażeń" Nie jest tyko napisane ilu
ich zabiłem, czy jest jakaś modyfikacja lub patch zmieniający to??

Z tego co ja wiem, to trzeba uciukać 250 wrogów i nie zginąć, a nie nie zostać rannym...

Dnia 30.08.2010 o 10:34, GodOfLiar napisał:

Spoiler

I co do olejnego osiągnięcia: jeśli raz głowna postac zginęła w walce ale od razu
wczytałem grę to czy dostępne bedzie osiągnięcie Niezniszczlny??


Oczywiście że nie... ile to ja razy ginąłem po drodze przez grę i wczytałem, a jednak osiągnięcie "jestem ważny" wpadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 12:00, Borostfur napisał:

Jak zrobic aby nie zdechnąć na końcu jak rozjechany pomrów *(ślimak bez domku na głowie
czy tam na garbie

Odkrywając wszystkie możliwe zakończenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczace Questa z addonow.Chodzi o Shael(czy jak jej tak) czyli kolezanke golema.Addon juz zainstalowany,quest w dzienniku jest,ale...
Przebieg tego co juz zrobilem:

Spoiler

Poszedlem do miejsca oznaczonego na zloto gdzie spotkalem kupca ktory uaktualnil quest i dal mi palke do kontroli golema.Powiedziial tez gdzie jest sam golem ale niemam tego miejsca oznaczonego na mapie

.CO dalej?
Przepraszam za brak polskich znakow juz staram sie usunac ten defekt.
Aha dodam ze gra jest zaaktualizowana w wersji polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram po raz drugi w Przebudzenie importowaną postacią. 3h gry za mną i o ile gdy przechodziłem grę po raz pierwszy, nie uświadczyłem wielu bugów. Teraz jest odwrotnie. Moja postać często zaczyna jakoś dziwnie chodzić, opcje dialogowe nie odpowiadają rzeczywistym czynom (np.: krasnolud pyta się nas, czy damy mu 18 suwerenów na odbudowę murów, my się zgadzamy i co? "Wydano 80 suwerenów" WHAT-THE-FUCK?!).

Poza tym, już po godzinie gry miałem chyba z 20 zadań pobocznych do zrobienia. Nie zdążyłem nawet uzbroić moich towarzyszy i zwiedzić okolicę, a już zasypują mnie dziesiątkami zadań. Sztuczne przedłużanie gry... Worthless

Wy także mieliście takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów potrzebuję pomocy. Udało mi się to, że dodatki w grze się pojawiły. Pobrałem je i mam nowy problem: w menu zainstalowanych dodatków mam Shale i Zbroje Krwawego Smoka, ale pisze "Brak dostępu", że niby nie jestem zalogowany na konto EA/BioWare do których należą te zawartości. To samo gdy chcę wczytać jakiś zapis "Na tym zapisie jest własność BioWare, zaloguj się na konto do którego należy Zbroja Krwawego Smoka". Co to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 17:04, D3ireadh napisał:

Znów potrzebuję pomocy. Udało mi się to, że dodatki w grze się pojawiły. Pobrałem je
i mam nowy problem: w menu zainstalowanych dodatków mam Shale i Zbroje Krwawego Smoka,
ale pisze "Brak dostępu", że niby nie jestem zalogowany na konto EA/BioWare do których
należą te zawartości. To samo gdy chcę wczytać jakiś zapis "Na tym zapisie jest własność
BioWare, zaloguj się na konto do którego należy Zbroja Krwawego Smoka". Co to ma być?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17694&pid=9152
Po całej akcji musisz poczekać kilkanaście sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 17:46, D3ireadh napisał:

Tą twoją poradę robiłem wczoraj, a dziś dopiero pobrałem dodatki.

Bo tą metodę musisz robić przy prawie każdym uruchomieniu. Jak już ją zrobisz najlepiej to sprawdzić tam gdzie zrobiłeś 2 screena. Po kilkunastu sekundach powinien zniknąć napis "Brak dostępu". To jest niestety wina gry. Jakiś tam pliczek do łączenia się z netem się nie uruchamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować